Zippo - pewne źródło?

Wątpliwości związane z ZIPPO lecz nie o oryginalność tutaj pytamy
kudlaty77
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 2
Rejestracja: pt lis 08, 2019 9:08 pm
Bday.: K ZIPPO XIV

Zippo - pewne źródło?

Post autor: kudlaty77 »

Cześć, chciałbym zakupić zapalniczkę zippo, a konkretnie bushed chrome. Czy możecie mi polecić jakiś sprawdzony sklep? W Niemczech znalazłem oficjalnego dystrybutora, a u nas np. sklep top-time i różnice w cenie są dość duże np. 117zł a 69zł za street chrome. Czy to oznacza że w top-time dostanę podróbę? Czy może lepiej dołożyć, zamówić z zachodu i mieć pewność odnośnie oryginalności?
Awatar użytkownika
viciu
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4712
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 3:56 pm
Bday.: /// ZIPPO //
Allegro: viciufulik
E-bay: viciufulik
Lokalizacja: Marki

Re: Zippo - pewne źródło?

Post autor: viciu »

Niemce po prostu ordynarnie dymają nas na kasę.
Nie wydaje mi się, żebyś ryzykował kupując w Top Time.
Zastrzegam, że te wiadomości pochodzą od vicia i nie mogę zapewnić o ich 100% pewności.
Pilkunnussija, koneser tatara zjedzonego jak najpóźniej, arbiter elegantiarum i wicepierdoła
kudlaty77
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 2
Rejestracja: pt lis 08, 2019 9:08 pm
Bday.: K ZIPPO XIV

Re: Zippo - pewne źródło?

Post autor: kudlaty77 »

Dzięki za odpowiedź! Zapalniczkę zamówiłem, ale pewnie wrzucę zdjęcia żeby upewnić się czy jest to oryginał.
Odyn
Jednopostowiec
Jednopostowiec
Posty: 1
Rejestracja: śr lut 05, 2020 9:25 pm
Bday.: / ZIPPO

Re: Zippo - pewne źródło?

Post autor: Odyn »

Witam wszystkich, jako nowy użytkownik tego zacnego grona!
Chciałbym kupić wkład gazowy z płomieniem typu jet i tu moje pytanie - zna ktoś tego sprzedającego?
https://allegro.pl/oferta/wklad-zarowy- ... 8903248018" onclick="window.open(this.href);return false;

Bo nie mam pewności, czy ten sprzedawca oferuje oryginalne zapalniczki i akcesoria zippo, czy jakieś podróby w cenie zippo. Wydaje się być okej, ale nigdy nic nie wiadomo
ODPOWIEDZ