Marcin

Miejsce do prezentowania ZIPPO w Waszych/Naszych kolekcjach
Regulamin forum
W dziale tym prezentujemy swoje kolekcje.
Jeśli chcesz utworzyć temat gdzie będziesz prezentował swoją kolekcję to nadaj mu tytuł taki jaki jest Twój nick.
walerian
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 19
Rejestracja: czw sie 01, 2019 3:13 am
Bday.: B ZIPPO 07

Re: Marcin

Post autor: walerian »

A tu moja oryginalna solid BRASS z 1992 r, obecnie wysłana do Niemiec na wymianę wkładu (słaba sprężyna)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
tuna
Midnight Chrome
Midnight Chrome
Posty: 825
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 4:13 pm
Bday.: E ZIPPO III
Lokalizacja: Biała
Kontakt:

Re: Marcin

Post autor: tuna »

walerian pisze:przecierana
Mogła być przetarta przed przylutowaniem monety. Ale mówię to wedle własnego gustu, a powinieneś mieć moje zdanie w głębokim poważaniu, bo w końcu to Twoja Zippo. ;)

Co nie zmienia faktu, że wyszła super. Do tego patriotyczny motyw in plus. Oby więcej takich inicjatyw na naszym forum.
4/20

Trzeba być Grande Gringo i mieć twarde cojones, a nie sztywnym dildo co warczy jak Polonez.
walerian
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 19
Rejestracja: czw sie 01, 2019 3:13 am
Bday.: B ZIPPO 07

Re: Marcin

Post autor: walerian »

Dzięki za miłe słowa; przetarłem przed patynowaniem, ale zapalniczka i tak zrobiła się cala czarna, tj nie były widoczne ślady po papierze ściernym więc musiałem poprawić też po patynowaniu.
Ogólnie środek tani i dostępny na Allegro, sam proces też łatwy i szybki.

Niestety zostałem oszukany na Olx- były tanie zapalniczki Open with Philip Morris, sprzedawca jest niestety zablokowany. Szkoda bo mam jeszcze parę LEGALNYCH pomysłów. Muszą poczekać aż znowuż się trafia jakieś zapalniczki których nie szkoda zeszlifować. Pozdrawiam
walerian
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 19
Rejestracja: czw sie 01, 2019 3:13 am
Bday.: B ZIPPO 07

Re: Marcin

Post autor: walerian »

wersja modyfikowana.
zdjęty chrom, moneta przylutowana (tu info dla zakompleksionych tuptusiów, być może z małym penisem?, był tu taki niedawno,moneta NIE JEST ZNISZCZONA! Jest przylutowana, nie przyspawana, nie jest naruszony jej wygląd. Moneta po odlutowaniu nadaje się do płacenia.
Gdybyś ktoś jednak nie ufal moim zapewnieniom o stanie monety to odsyłam do artykułu:
https://www.polityka.pl/tygodnikpolityk ... chodu.read" onclick="window.open(this.href);return false;
Polskie prawo nie przewiduje odpowiedzialności za niszczenie obiegowych banknotów czy monet. Takie czyny nie są penalizowane i taką też przekazaliśmy odpowiedź policji na pytanie z jej strony – przyznaje Aleksander Proksa, dyrektor departamentu prawnego NBP. – Ustawodawca powinien wprowadzać kary za czyny zagrażające bezpieczeństwu państwa, a zniszczenie monety nie jest takim czynem.
Patyna nałożona chemicznie, za zimno (środek z portalu aukcyjnego, tani i łatwy w aplikacji)
Rok monety, jest to rok kiedy po raz pierwszy spotkałem moja żonę :)

jak tylko uda mi się kupić tanio nowe zapalniczki (planuje podarować je w prezencie, wiec wkłady muszą byc nowe) to zrobię cos jeszcze ciekawszego :)

pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
walerian
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 19
Rejestracja: czw sie 01, 2019 3:13 am
Bday.: B ZIPPO 07

Re: Marcin

Post autor: walerian »

Dodalem z drugiej strony łuski 9mm :hurra:
Łuski ze strzelnicy, że zbitymi spłonkami, wg prawa w pełni legalne.
Zamówiłem z ali trochę fajnego materiału do modyfikacji, oby da świat przyszło :zawstydzony:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Enzo
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 3450
Rejestracja: pt kwie 22, 2011 9:28 pm
Bday.: .. ZIPPO .
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Marcin

Post autor: Enzo »

walerian pisze:wg prawa w pełni legalne.
Chłopie, weź przestań sobie odbierać radość zabawy zastanawiając się nad takimi głupotami.

To, że się pojawił jeden kopnięty na forum, nie znaczy że przed każdą ozdabianą zapalniczką musisz czytać kodeks karny. ;) :D
== >> 30.07.2009 ; 12.04.2016 [N.D.M.Ż.] << ==

MOJA KOLEKCJA >>> http://www.zippoenzo.pl <<<
Awatar użytkownika
akm79
Gold Plated
Gold Plated
Posty: 1770
Rejestracja: pt maja 13, 2011 8:21 pm
Bday.: / ZIPPO
Lokalizacja: OSTRÓDA

Re: Marcin

Post autor: akm79 »

Enzo pisze:To, że się pojawił jeden kopnięty na forum, nie znaczy że przed każdą ozdabianą zapalniczką musisz czytać kodeks karny.
A u mnie właśnie odwrotnie , im bardziej zabronione nielegalne i wbrew prawu najlepiej mnie kręci. :)


Ps. Zapalara świetnie wyszła. :padam:
Sztywniutko. :)
Awatar użytkownika
gacoperz
Posty: 3353
Rejestracja: pn mar 14, 2011 11:30 am
Bday.: / ZIPPO /
Allegro: gacurro
Lokalizacja: Bochnia
Kontakt:

Re: Marcin

Post autor: gacoperz »

akm79 pisze:
Enzo pisze:To, że się pojawił jeden kopnięty na forum, nie znaczy że przed każdą ozdabianą zapalniczką musisz czytać kodeks karny.
A u mnie właśnie odwrotnie , im bardziej zabronione nielegalne i wbrew prawu najlepiej mnie kręci. :)


Ps. Zapalara świetnie wyszła. :padam:
I cyk zawiadomienie do płokułatuły ;-)
Awatar użytkownika
akm79
Gold Plated
Gold Plated
Posty: 1770
Rejestracja: pt maja 13, 2011 8:21 pm
Bday.: / ZIPPO
Lokalizacja: OSTRÓDA

Re: Marcin

Post autor: akm79 »

gacoperz pisze:I cyk zawiadomienie do płokułatuły ;-)

Rudy. :P
Sztywniutko. :)
ODPOWIEDZ