Gwarancja Zippo

Wątpliwości związane z ZIPPO lecz nie o oryginalność tutaj pytamy
piotrek46
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 18
Rejestracja: pn paź 19, 2015 7:24 pm
Bday.: B ZIPPO XV

Re: Gwarancja Zippo

Post autor: piotrek46 »

oppiz pisze:
piotrek46 pisze:I dalej nic pewnego z tego typu gwaranccja
Wymagający jesteś... może zadaj swoje pytanie producentowi i tu się podziel otrzymanymi informacjami... to będzie Twój wkład w rozwój forum... przypomnę:
piotrek46 pisze:Zippo zostaje rozjechane przez czołg na placek i takiego placka wysyłam do niemiec lub usa i jest nowka dla mnie od nich?
Wcale nie :) ty jesteś wymagająca żebym zadawał to producetowi... chyba nie widzisz co piszesz : / tak dużo postow dajecie a tak bezsensowne sa niektóre odpowiedzi na pytania nowych forumowiczow :/ to jest nie wporzadku na tym forum niestety
Awatar użytkownika
oppiz
Titanium Coated
Titanium Coated
Posty: 2286
Rejestracja: pt kwie 15, 2011 1:25 am
Bday.: ... ZIPPO ..
Lokalizacja: Legi(a/o)nowo

Re: Gwarancja Zippo

Post autor: oppiz »

piotrek46 pisze:jesteś wymagająca
Po pierwsze: nie jestem ONA
piotrek46 pisze:to jest nie wporzadku na tym forum niestety
Po drugie: poszukaj innego forum z sensownymi odpowiedziami...




Czego się spodziewałeś? Wsadzisz zapalniczkę w imadło i oczekujesz zapewnienia od forumowiczów, że dostaniesz nową?

Nie oczekuję odpowiedzi... moja cierpliwość w tym temacie się wyczerpała i kończę polemikę.
Zapalniczko... pokaż mi swój spód... i wkład, a powiem ci czym jesteś.
piotrek46
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 18
Rejestracja: pn paź 19, 2015 7:24 pm
Bday.: B ZIPPO XV

Re: Gwarancja Zippo

Post autor: piotrek46 »

oppiz pisze:
piotrek46 pisze:jesteś wymagająca
Po pierwsze: nie jestem ONA
piotrek46 pisze:to jest nie wporzadku na tym forum niestety
Po drugie: poszukaj innego forum z sensownymi odpowiedziami...

Dobrze panie wrażliwy




Czego się spodziewałeś? Wsadzisz zapalniczkę w imadło i oczekujesz zapewnienia od forumowiczów, że dostaniesz nową?

Nie oczekuję odpowiedzi... moja cierpliwość w tym temacie się wyczerpała i kończę polemikę.
Nie jestem mądry jak ty żeby w imadlo wsadzac zippo. Wacława sobie wloż jak masz takie rozkminy. Jak skończyła ci się cierpliwość to zmirn temat zwyczajnie, nie musisz oznajmiac tego światu
! Po raz pierwszy, drugiego nie bedzie
taxus
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 44
Rejestracja: ndz mar 08, 2015 11:51 pm
Bday.: Not specified
Allegro: romeczekw

Re: Gwarancja Zippo

Post autor: taxus »

Parę miesięcy temu mój młodszy syn postanowił sprawdzić, jak działa wieczysta gwarancja.Kupił na Allegro, za parę złotych, zapalniczkę z urwanym zawiasem. Wysłał do Niemiec samą obudowę. Dokładnie po 30 dniach otrzymał zapalniczkę naprawioną + nowy wkład.
piotrek46
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 18
Rejestracja: pn paź 19, 2015 7:24 pm
Bday.: B ZIPPO XV

Re: Gwarancja Zippo

Post autor: piotrek46 »

taxus pisze:Parę miesięcy temu mój młodszy syn postanowił sprawdzić, jak działa wieczysta gwarancja.Kupił na Allegro, za parę złotych, zapalniczkę z urwanym zawiasem. Wysłał do Niemiec samą obudowę. Dokładnie po 30 dniach otrzymał zapalniczkę naprawioną + nowy wkład.
Jeśli piszesz tylko prawdę to fajna sprawa. Tylko jakiej jakości była nowa obudowa i wkład?
taxus
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 44
Rejestracja: ndz mar 08, 2015 11:51 pm
Bday.: Not specified
Allegro: romeczekw

Re: Gwarancja Zippo

Post autor: taxus »

piotrek46 pisze:
taxus pisze:Parę miesięcy temu mój młodszy syn postanowił sprawdzić, jak działa wieczysta gwarancja.Kupił na Allegro, za parę złotych, zapalniczkę z urwanym zawiasem. Wysłał do Niemiec samą obudowę. Dokładnie po 30 dniach otrzymał zapalniczkę naprawioną + nowy wkład.
Jeśli piszesz tylko prawdę to fajna sprawa. Tylko jakiej jakości była nowa obudowa i wkład?
Czytaj ze zrozumieniem: napisałem, że obudowa /stara/ została naprawiona. Wkład był nowy, z bieżącej produkcji.
Nie mam motywacji, żeby kłamać.
ODPOWIEDZ