Górna część odpadła od zawiasu

Jeśli coś Ci się zepsuło, lub jest sprawne inaczej, to pisz tutaj o poradę
Jogi
Posty: 2771
Rejestracja: pn mar 14, 2011 2:22 pm
Bday.: J ZIPPO III
Allegro: czomon
Lokalizacja: Tarnów

Re: Górna część odpadła od zawiasu

Post autor: Jogi »

Właśnie dlatego teraz mamy znaczenie wkładów i lutowanie zamiast prostej wymiany...

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
rolf
Gold Plated
Gold Plated
Posty: 1807
Rejestracja: pt maja 13, 2011 9:33 am
Bday.: A ZIPPO III
Lokalizacja: Sokołów Młp.

Re: Górna część odpadła od zawiasu

Post autor: rolf »

Życzę szczęścia w Twoim eksperymencie. Mam szczerą nadzieję, że przez Twoją bezmyślność nikomu nie stanie się krzywda...

A tak w ogóle - taki bogaty jesteś, a musisz czekać aż będziesz przy kasie, żeby sobie Zippo kupić? Proszę Cię...

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
viciu
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4712
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 3:56 pm
Bday.: /// ZIPPO //
Allegro: viciufulik
E-bay: viciufulik
Lokalizacja: Marki

Re: Górna część odpadła od zawiasu

Post autor: viciu »

Czego się spodziewać po człowieku, który jeszcze dzieckiem w świetle prawa jest? Logiczne, że siedemnastolatek prędzej umrze, niż zrobi coś w normalny sposób...
Zastrzegam, że te wiadomości pochodzą od vicia i nie mogę zapewnić o ich 100% pewności.
Pilkunnussija, koneser tatara zjedzonego jak najpóźniej, arbiter elegantiarum i wicepierdoła
terakasve

Re: Górna część odpadła od zawiasu

Post autor: terakasve »

Panowie nie uważacie, że kiedy się zarabia 2000zł miesięcznie to szkoda mimo wszystko puścić tak w błoto pieniądze? W sumie może się wykoleić on.. W sumie z tego to czytam to w sumie... Nie jest to warte zachodu. Łatwiej kiedy ma się już bardzo zmordowaną tę zapalniczkę kupić nowa.
terakasve

Re: Górna część odpadła od zawiasu

Post autor: terakasve »

rolf pisze:
A tak w ogóle - taki bogaty jesteś, a musisz czekać aż będziesz przy kasie, żeby sobie Zippo kupić? Proszę Cię...
Była to odpowiedź na coś w stylu "serio chcesz zniszczyć zapalniczkę?"
Kiedy jesteś milionerem to.. Ile znaczy dla Ciebie 100 złotych?
Awatar użytkownika
viciu
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4712
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 3:56 pm
Bday.: /// ZIPPO //
Allegro: viciufulik
E-bay: viciufulik
Lokalizacja: Marki

Re: Górna część odpadła od zawiasu

Post autor: viciu »

Jesteś milionerem? Siedemnastolatek? Chłopie, więcej zyskasz mówiąc "Dobra, głupi pomysł" niż brnąc w kretyńskie tłumaczenia. Serio.
I jeszcze bardziej serio: rób ze swoją Zippo, co chcesz, ale wtedy nie pytaj nas, co robić dalej. I nie chwal się, co zrobiłeś.
Zastrzegam, że te wiadomości pochodzą od vicia i nie mogę zapewnić o ich 100% pewności.
Pilkunnussija, koneser tatara zjedzonego jak najpóźniej, arbiter elegantiarum i wicepierdoła
terakasve

Re: Górna część odpadła od zawiasu

Post autor: terakasve »

Nie mam zamiaru niszczyć zapalniczki, a na pieniądze trzeba sobie zapracować. Pomysł fakt - głupi. Interesowało mnie czy gwarancja działa na zupełnie wszystko, ale kolega już mi odpowiedział.
terakasve

Re: Górna część odpadła od zawiasu

Post autor: terakasve »

Zapomniałem dopisać. Nie, nie jestem milionerem. Założenie - Gdybyś był milionerem. To właśnie miałem na myśli.
Awatar użytkownika
Mar1o
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 6
Rejestracja: ndz gru 01, 2013 8:26 pm
Bday.: Not specified

Re: Górna część odpadła od zawiasu

Post autor: Mar1o »

fastkiller pisze:Mar1o ja na Twoim miejscu spróbowałbym to lekko zeszlifować aby wyrównać powierzchnię i nanieść odrobinę farby w kolorze zapalniczki. przynajmniej by się tak nie odznaczało. Chyba, że bardzo ci na niej zależy to lepiej bym nie kombinował :).
Na zdjęciu tego nie widać, ale zeszlifowali już w klinice. Jeśli uda mi się znaleźć podobną farbę to pewnie tak zrobię. Zapalniczka i tak leży w pudełku, przeszła na emeryturę :P
"Życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po jajkach"
terakasve

Re: Górna część odpadła od zawiasu

Post autor: terakasve »

Mar1o pisze:
Na zdjęciu tego nie widać, ale zeszlifowali już w klinice. Jeśli uda mi się znaleźć podobną farbę to pewnie tak zrobię. Zapalniczka i tak leży w pudełku, przeszła na emeryturę :P
Myślę, że spray mógłby być lepszy, bo raczej się nie zedrze/zniknie/zmyje. A jeśli farby to wydaje mi się ze akwarele będą równiez dobrym wyjściem
ODPOWIEDZ