ZFF 2013 - promocja forum

Awatar użytkownika
rolf
Gold Plated
Gold Plated
Posty: 1807
Rejestracja: pt maja 13, 2011 9:33 am
Bday.: A ZIPPO III
Lokalizacja: Sokołów Młp.

ZFF 2013 - promocja forum

Post autor: rolf »

Co powiecie na to, aby podczas Fan Fest i wystawy w muzeum spróbować rozreklamować trochę nasze forum? Wszystko w porozumieniu z Batkiem, oczywiście... Można by zlecić zrobienie jakiegoś fajnego plakatu, stylem nawiązującego do naszego banerka, w osobnej gablotce umieścić wszystkie nasze forumowe i zlotowe Zippo, wydrukować kilka ciekawych zdjęć ze zlotów, napisać kilka słów o Forum - forma oczywiście może być dowolna, daję tylko takie luźne pomysły. Można by pewnie zrobić małą zrzutkę, gdyby była konieczna.
Wystawa będzie przecież trwała dość długo - chodzi o to, żeby się jakoś pokazać, zaznaczyć, że jesteśmy - może akurat po odwiedzeniu wystawy ktoś złapie bakcyla na Zippo i wpadnie do nas na dłużej...
Awatar użytkownika
Synek
Midnight Chrome
Midnight Chrome
Posty: 758
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 6:59 pm
Bday.: B ZIPPO XI
Kontakt:

Re: Zippo Fan Fest 2013

Post autor: Synek »

Pa majemu : dobra wizja ;) jestem za

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka
Jogi
Posty: 2771
Rejestracja: pn mar 14, 2011 2:22 pm
Bday.: J ZIPPO III
Allegro: czomon
Lokalizacja: Tarnów

Re: Zippo Fan Fest 2013

Post autor: Jogi »

I mnie pomysł się podoba!
Awatar użytkownika
viciu
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4712
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 3:56 pm
Bday.: /// ZIPPO //
Allegro: viciufulik
E-bay: viciufulik
Lokalizacja: Marki

Re: Odp: Zippo Fan Fest 2013

Post autor: viciu »

A ja myślę, że Batek się zgodzi.


Patatajam Galaxy Mini Zwei.
Zastrzegam, że te wiadomości pochodzą od vicia i nie mogę zapewnić o ich 100% pewności.
Pilkunnussija, koneser tatara zjedzonego jak najpóźniej, arbiter elegantiarum i wicepierdoła
Awatar użytkownika
Enzo
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 3450
Rejestracja: pt kwie 22, 2011 9:28 pm
Bday.: .. ZIPPO .
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zippo Fan Fest 2013

Post autor: Enzo »

Świetny pomysł. :ok: :ok:
== >> 30.07.2009 ; 12.04.2016 [N.D.M.Ż.] << ==

MOJA KOLEKCJA >>> http://www.zippoenzo.pl <<<
Awatar użytkownika
gacoperz
Posty: 3353
Rejestracja: pn mar 14, 2011 11:30 am
Bday.: / ZIPPO /
Allegro: gacurro
Lokalizacja: Bochnia
Kontakt:

Re: Zippo Fan Fest 2013

Post autor: gacoperz »

A ja mam obawy związane ze znakami towarowymi które używamy w logo oraz nazwie. Nie chciałbym mieć przez to problemów.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
djarab
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4945
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 5:07 pm
Bday.: \\ ZIPPO \\
Lokalizacja: Stahlhammer
Kontakt:

Re: Zippo Fan Fest 2013

Post autor: djarab »

Gacu, skoro na oficjalu Zippo jest adres do naszego forum, to raczej problemow nie powinno byc, tymbardziej, ze przez to, rowniez reklamujemy firme Zippo.
Hanys Przodowy
Awatar użytkownika
rolf
Gold Plated
Gold Plated
Posty: 1807
Rejestracja: pt maja 13, 2011 9:33 am
Bday.: A ZIPPO III
Lokalizacja: Sokołów Młp.

Re: Zippo Fan Fest 2013

Post autor: rolf »

Niby tak, ale z drugiej strony, z tego co pamiętam, był problem, aby na Zippo z zeszłorocznego Fan Fest umieścić Windy w ludowym stroju. Batek chyba mówił coś wtedy o zastrzeżonym znaku towarowym jakim jest Windy... Napiszę do Pawła i spytam jako oni to widzą i czy nie będzie problemu. A w międzyczasie może ktoś wpadnie na jakieś ciekawe pomysły odnośnie naszej wystawki :)
Shovana

Re: Zippo Fan Fest 2013

Post autor: Shovana »

Hej, z tej strony Ania z Batka - pomyślałam, że szybciej będzie jak bezpośrednio na forum będę dopisywać co i jak z aktualnościami.

Rozeznałam się co do propozycji gabloty -macie pełną zgodę na gablotę własną, o logotypy spokojna głowa - można.
Co w związku z tym następuje :
Przygotujcie to, co chcecie mieć na plakacie gablotowym - czyli główne logo forum w tle gabloty.
Ile zapalniczek zlotowych chcecie wystawić - sztuk? Każda musi mieć podpis z którego jest roku i tu poproszę o zdjęcia albo jak przy zapalniczkach kolekcjonerów na ftp, albo do mnie na maila anna.patoka@batek.pl
Krótka informacja o forum, od kiedy istnieje, o tym, że się spotykacie, ilu Was jest etc. - do powieszenia w formie plakaciku w gablocie.
Chcemy, żebyście zaprojektowali proste ulotki, które można sobie wziąć najlepiej z QR kodem do Zippo forum - wsadzimy je w reklamową pleksę, tak żeby każdy sobie po nie sięgnął. Treść ulotki do akceptacji będzie przez batkowy zarząd, ale tu chodzi głównie o informację, że jesteście i zapraszacie.
W pilnych kwestiach jestem do dyspozycji - mamy mało czasu.

Nadal czekam na dane kolekcjonerów i adresy mailowe - chcę rozesłać umowy użyczenia zapalniczek! Z góry dzięki.


-- co do zeszłorocznej Windy, to niestety była kwestia niezgody Amerykanów, do gabloty wtrącać się nie będą.
Awatar użytkownika
rolf
Gold Plated
Gold Plated
Posty: 1807
Rejestracja: pt maja 13, 2011 9:33 am
Bday.: A ZIPPO III
Lokalizacja: Sokołów Młp.

Re: Zippo Fan Fest 2013

Post autor: rolf »

Ja do Pawła pisałem, a tu odpowiedź na forum :)

W takim razie musimy się jakoś szybko ogarnąć.

Przede wszystkim - czy jest ktoś, kto ma wszystkie forumowe i zlotowe zapalniczki i mógłby je udostępnić?
Potrzebujemy też kogoś, kto zrobi fajny projekt plakatu i ulotek - kod QR to świetny pomysł :ok:
No i jakiegoś złotoustego, który ładnie napisze o nas kilka słów.

Są jacyś ochotnicy? :)
ODPOWIEDZ