Android (i inne)-Lovers

Dział forum w którym można poruszać tematy nie związane z ZIPPO
Awatar użytkownika
gacoperz
Posty: 3353
Rejestracja: pn mar 14, 2011 11:30 am
Bday.: / ZIPPO /
Allegro: gacurro
Lokalizacja: Bochnia
Kontakt:

Re: Android (i inne)-Lovers

Post autor: gacoperz »

Najpierw się nauczę instalować.... :O


I NIE WIEM JAK SIĘ DOSTAĆ DO KONTAKTÓW NA KARCIE SIM!!!!
Jogi
Posty: 2771
Rejestracja: pn mar 14, 2011 2:22 pm
Bday.: J ZIPPO III
Allegro: czomon
Lokalizacja: Tarnów

Re: Android (i inne)-Lovers

Post autor: Jogi »

gacoperz pisze:I NIE WIEM JAK SIĘ DOSTAĆ DO KONTAKTÓW NA KARCIE SIM!!!!
Eksportować je do pliku .csv i importować do książki gmaila. Stamtąd sobie samo zsynchronizuje.
Awatar użytkownika
Synek
Midnight Chrome
Midnight Chrome
Posty: 758
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 6:59 pm
Bday.: B ZIPPO XI
Kontakt:

Re: Android (i inne)-Lovers

Post autor: Synek »

Dobra, sprawa z X8 wygląda następująco: ma zablokowany bootloader, niby tak, niby nie. Fabrycznie no ma. Czyli z nieoficjalnymi romami lipa, ale coś tam powstaje, i podobnież ten bootloader jest odblokowany- nie wiem, nie wnikam. Nakładka powinna zniknąć po zainstalowaniu jakiegoś launchera. W tym momencie zareklamuję lekko forum i-pmart, dla każdego Android-Lovera, i nie tylko, bo tam jest wszystko za darmo. Aktualnie uzywam Go Launchera Ex, możesz przetestować jeszcze dwa wiodące: Launcher Pro Plus i ADW Launcher Ex. Z tymi romami, możesz zaryzykować z:
http://forum.android.com.pl/f257/rom-mi ... -x8-55371/" onclick="window.open(this.href);return false;

Przeczytaj jakie błędy występują, ew. rozejrzyj się też na tym forum za innymi, i co ludzie piszę, oraz jeśli Twój angielski stoi na przyzwoitym poziomie, zerknij na forum XDA ( http://forum.xda-developers.com/index.php" onclick="window.open(this.href);return false; ).


EDIT: Gacoperz: wchodzisz w kontakty i ciśniesz ,,flagę windowsową" następnie import/export...
Awatar użytkownika
gacoperz
Posty: 3353
Rejestracja: pn mar 14, 2011 11:30 am
Bday.: / ZIPPO /
Allegro: gacurro
Lokalizacja: Bochnia
Kontakt:

Re: Android (i inne)-Lovers

Post autor: gacoperz »

Wykonałem, tzn chciałem wykonać pierwsze połączenie ;/

Słyszałem w słuchawce tylko jakieś pierdzenie!!!!
Awatar użytkownika
Synek
Midnight Chrome
Midnight Chrome
Posty: 758
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 6:59 pm
Bday.: B ZIPPO XI
Kontakt:

Re: Android (i inne)-Lovers

Post autor: Synek »

gacoperz pisze:Najpierw się nauczę instalować
Apropo- ja zawsze pierwsze co robię, to z Marketu ściągam File Managera, w moim przypadku OI File Manager, jakoś mi przypadł do gustu. A przed zmianą romu na inny (robię to stosunkowo często) instaluję z ww. forum i-pmart aplikację ,,Titanium Backup"- chyba już wszyscy wiedzą po nazwie o co chodzi ;)

Gacoperz: może masz coś z DSP Managerem.
Awatar użytkownika
viciu
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4712
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 3:56 pm
Bday.: /// ZIPPO //
Allegro: viciufulik
E-bay: viciufulik
Lokalizacja: Marki

Re: Android (i inne)-Lovers

Post autor: viciu »

Przepraszam bardzo, bo ja, który się wahałem na korzyść Androida, jak zapewne pamiętacie, wracam myślami do Nokii. Jeżeli żebym zadzwonić chciał musiał wykonywać pierdylion instalacji, konfiguracji, ściągań i poprawek- to ja lubię Symbiana: uruchamiam telefon, wpisuję PIN i mam resztę w głębokim poważaniu...
Zastrzegam, że te wiadomości pochodzą od vicia i nie mogę zapewnić o ich 100% pewności.
Pilkunnussija, koneser tatara zjedzonego jak najpóźniej, arbiter elegantiarum i wicepierdoła
Awatar użytkownika
Synek
Midnight Chrome
Midnight Chrome
Posty: 758
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 6:59 pm
Bday.: B ZIPPO XI
Kontakt:

Re: Android (i inne)-Lovers

Post autor: Synek »

viciu pisze:Jeżeli żebym zadzwonić chciał musiał wykonywać pierdylion instalacji, konfiguracji, ściągań i poprawek
Nie do końca, my tutaj o zmianie ROMów/systemów mówimy :D Kurna, forum developerskie nam się robi...
Awatar użytkownika
djarab
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4945
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 5:07 pm
Bday.: \\ ZIPPO \\
Lokalizacja: Stahlhammer
Kontakt:

Re: Android (i inne)-Lovers

Post autor: djarab »

ale po co Rom w telefonie?
Przecież Rom nie robi :D
Hanys Przodowy
Awatar użytkownika
Synek
Midnight Chrome
Midnight Chrome
Posty: 758
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 6:59 pm
Bday.: B ZIPPO XI
Kontakt:

Re: Android (i inne)-Lovers

Post autor: Synek »

hahah, po co wstaje o 4 rano :D ? żeby się dłużej op...ierniczać :hyhy: :D
MasteROOT

Re: Android (i inne)-Lovers

Post autor: MasteROOT »

@Jogi: Ja powiem szczerze że jak miałem na mojej starej Tośce (G900) WM6, WM6.1 i WM6.5 to prawie zawsze uruchamiał się dłużej niż mój aktualny Zeciak (ZTE Blade) na andku mimo dość przeciętnego proca jak na dzisiejsze standardy (ARMv6 600MHz).

Osobiście polecam Andka za prawie totalną integrację z usługami od google. Jeżeli ktoś nie lubi naszego wszędobylskiego wuja to może mu Android nie pasować, jednak ja uważam że możliwość zrobienia backup'u praktycznie wszystkich ważnych danych takich jak książka adresowa, SMS (za pomocą odpowiedniego programu), kalendarz itd. do "chmury" to po prostu bomba. Android Market też jest niczego sobie.

Co do klawiatury to powiem szczerze że ta od Gingerbread wcale nie jest taka zła, aczkolwiek też osobiście przerzuciłem się na Swype (choć pod wpływem jednego artykułu zacząłem testować SwiftKey X Beta).
ODPOWIEDZ