Android (i inne)-Lovers

Dział forum w którym można poruszać tematy nie związane z ZIPPO
Awatar użytkownika
Synek
Midnight Chrome
Midnight Chrome
Posty: 758
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 6:59 pm
Bday.: B ZIPPO XI
Kontakt:

Re: Android (i inne)-Lovers

Post autor: Synek »

Miałem, sprzedałem po dwóch miesiącach. Kupiłem ze względu na QWERTY i przez ten sam wzgląd sprzedałem.
PS. to jest Motorola Milestone, chyba że masz amerykańską wersję, wtedy Droid.
MasteROOT

Re: Android (i inne)-Lovers

Post autor: MasteROOT »

@Gierzow
Nie cena jest zaporą tylko sposób płatności. Google niestety ale nie raczyło nawet głupiego PayPal wprowadzić, tylko i wyłącznie karty kredytowe (ja np. posiadam tylko debetową), a innych nie akceptuje. I nie żebym się migał bo próbowałem dwa razy dokonać zakupu z zerowym powodzeniem. Nie rozumie totalnie dlaczego tak się upierają na te karty kredytowe zamiast ułatwić ludziom (spoza USA bo tam to pewnie nawet dzieci mają karty kredytowe Visa) życie.
Awatar użytkownika
gacoperz
Posty: 3353
Rejestracja: pn mar 14, 2011 11:30 am
Bday.: / ZIPPO /
Allegro: gacurro
Lokalizacja: Bochnia
Kontakt:

Re: Android (i inne)-Lovers

Post autor: gacoperz »

Tel z androidem spowodował, że mogę siedzieć na necie dłużej niż 24godziny na dobę ;/
Awatar użytkownika
Synek
Midnight Chrome
Midnight Chrome
Posty: 758
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 6:59 pm
Bday.: B ZIPPO XI
Kontakt:

Re: Android (i inne)-Lovers

Post autor: Synek »

gacoperz pisze:Tel z androidem spowodował, że mogę siedzieć na necie dłużej niż 24godziny na dobę ;/
Czyli to dobrze czy źle :D ?
Jogi
Posty: 2771
Rejestracja: pn mar 14, 2011 2:22 pm
Bday.: J ZIPPO III
Allegro: czomon
Lokalizacja: Tarnów

Re: Android (i inne)-Lovers

Post autor: Jogi »

Nie wiem jak u Marcina, mnie się podoba, ale moją połowicę wkurza na maksa ;)
Awatar użytkownika
gacoperz
Posty: 3353
Rejestracja: pn mar 14, 2011 11:30 am
Bday.: / ZIPPO /
Allegro: gacurro
Lokalizacja: Bochnia
Kontakt:

Re: Android (i inne)-Lovers

Post autor: gacoperz »

Jogi pisze:Nie wiem jak u Marcina, mnie się podoba, ale moją połowicę wkurza na maksa
Nie wspominałem ale Natalia reaguję tak:
Zostaw to albo zaraz Ci to wyrzucę do kosza!! :)
Awatar użytkownika
oppiz
Titanium Coated
Titanium Coated
Posty: 2286
Rejestracja: pt kwie 15, 2011 1:25 am
Bday.: ... ZIPPO ..
Lokalizacja: Legi(a/o)nowo

Re: Android (i inne)-Lovers

Post autor: oppiz »

Jutro przyjedzie do mnie Xperia ARC (Plus GSM). Czytam te wasze posty, forum androidowe, wszystko o smartfonach co mi wpadnie w ręce i ogarniam to... średnio (i to jest bardzo optymistyczna ocena). Może dlatego, że uczę się "na sucho". Jak mi tego ARC-a dowiozą to on bez androida będzie ? Bo jak czytam przez co Gac przechodził... . Można te wszystkie instalacje bez karty SIM wykonać ? Bo ja dzwonić potrzebuję... a z tego co czytam, to chyba z tydzień nauki przede mną.
Zapalniczko... pokaż mi swój spód... i wkład, a powiem ci czym jesteś.
Awatar użytkownika
gacoperz
Posty: 3353
Rejestracja: pn mar 14, 2011 11:30 am
Bday.: / ZIPPO /
Allegro: gacurro
Lokalizacja: Bochnia
Kontakt:

Re: Android (i inne)-Lovers

Post autor: gacoperz »

Bez sima spokojnie działa ale proponuję od razu używać z kartą sim.
Obsługa androida jest banalna. To nie jest tak jak np nauka motoroli u kogoś kto całe życie nokii używał tylko włączasz i używasz :)
DJPreZes
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 36
Rejestracja: wt maja 17, 2011 11:52 am
Bday.: \\ ZIPPO \\
Allegro: PreZes_16.

Re: Android (i inne)-Lovers

Post autor: DJPreZes »

Ja sobie mojego HTC TyTNII przerabiam na Andka i po pierwszych dwóch romach jestem w szoku - ludzie mówili, że to nie będzie działać szybko, że muli, że zwiechy, że bla bla bla, a jest naprawdę dobrze. Mam na razie tylko problem z dźwiękiem, ale już wiem czemu ;)
MasteROOT

Re: Android (i inne)-Lovers

Post autor: MasteROOT »

Mówili że muli a pewnie sami mieli iPhone'y i byli już w fazie "wyznawcy". Osobiście nic do Apple nie mam, no może poza tym że zwłaszcza Jobs traktuje swoich klientów trochę za bardzo z góry (It's not a bug, it's a feature :D).

Ale wracając do kwestii Andka to wszystko zależy od tego na jaki ROM trafisz. Ja posiadam ZTE Blade i jak tylko wgrałem CM7 to widziałem że odpada bo można było tylko patrzeć na ekran jak procenty z baterii lecą. Teraz mam CM7 Green gdzie jest trochę gorzej z jakością dźwięku przy rozmowach jednak ogólne wrażenia bardzo przyjemne.
ODPOWIEDZ