Zippo Street Chrome - Jako pierwsza

Awatar użytkownika
Gierzow
Midnight Chrome
Midnight Chrome
Posty: 663
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 5:35 pm
Bday.: A ZIPPO VI
Allegro: Gierzow__kr
E-bay: Gierzow_kr
Lokalizacja: Kraków

Re: Zippo Street Chrome - Jako pierwsza

Post autor: Gierzow »

Kolego, może nie zauważyłeś, ale pytanie o jakość konkretnego modelu Zippo jest bezcelowe. Nazwa jaką się posługujesz to określenie sposobu wykończenia zewnętrznej powierzchni obudowy zapalniczki. Jej kolor, gładkość czy refleksy świetlne nie mają nic wspólnego z jakością.

Jakoś każdej Zippo jest bardzo dobra, co nie podlega tu dyskusji. A jeśli pytasz o wytrzymałość wykończenia street chrome na warunki typowego użytkowania. To jest to stanowczo najlepszy wybór dla palacza, bo nowo powstałych rys, na niej nie widać.
Awatar użytkownika
rolf
Gold Plated
Gold Plated
Posty: 1807
Rejestracja: pt maja 13, 2011 9:33 am
Bday.: A ZIPPO III
Lokalizacja: Sokołów Młp.

Odp: Zippo Street Chrome - Jako pierwsza

Post autor: rolf »

Street Chrome będzie bardzo dobrym wyborem - specyficzna powierzchnia sprawia, że rysy powstałe w trakcie używania są mniej widoczne.

A jakość? Jak we wszystkich innych Zippo - legendarna :)

Jeżeli interesuje Cię Street Chrome, to możesz jeszcze zwrócić uwagę na Brushed Chrome - też bardzo fajna powierzchnia na użytkową Zippo.

Wysyłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2
Indianer23

Re: Zippo Street Chrome - Jako pierwsza

Post autor: Indianer23 »

Brushed Chrome i Street Chrome to właśnie modele idealne do używania na co dzień.
Jakość ich wykonania jest jak już wcześniej powiedział Rolf legendarna, zauważ że firma istnieje od 80 lat, weź pod uwagę dożywotnią gwarancję...po prostu źle być nie może.

Moja zapalniczka której używam na co dzień to black ice, jest ciągle eksploatowana w naprawdę ciężkich warunkach a mimo wszystko nie mam z nią problemów, jedynie po kilku latach użytkowania zużyło się kółko trące ale zapalniczka wróciła od Batka po 6 dniach.

Ogólnie nie do zaje**nia.
rambo112

Re: Zippo Street Chrome - Jako pierwsza

Post autor: rambo112 »

street chrome byłby najlepszym wyborem bo jak nawet spadnie na beton to nie będzie rys. :super:
ODPOWIEDZ