Fajka

Dział forum w którym można poruszać tematy nie związane z ZIPPO
Awatar użytkownika
Cyntel
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 84
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 2:50 pm
Bday.: A ZIPPO V
Allegro: cyntelfuga
Lokalizacja: Szczecin

Re: Fajka

Post autor: Cyntel »

Dorwałem dziś upragnionego Irish Flake, w świeżo otwartej galerii handlowej w Szczecinie i jestem pod ogromnym wrażeniem !
Wraz z moją ulubioną fajką Capitol stworzyli wyborowy duet.

Do połowy słodki i mocny sukinsyn, pod koniec mniej słodki i jeszcze mocniejszy sukinsyn ... nie wiem tylko co to za nuta w tle, ale jest wspaniały. Mógłby tylko nieco stanieć ;)

Stawiam go na równi, o ile nie wyżej z Rattray's Black Mallory, a to już 'coś' w przypadku mojego rankingu.
mareek

Re: Fajka

Post autor: mareek »

Mi się już niestety dawno skończył, ale jak fundusze pozwolą to od razu kupię, będzie idealny na jesiennozimowe wieczorne palenie.

Za to polecę Gordon Pym od Dan Tabacco (http://www.fajkowo.pl/pl/p/Tyton-fajk.- ... -125g/2943" onclick="window.open(this.href);return false;) Tani, sycący, smaczny, i dosyć rozbudowany smak. Palę go 2 razy dziennie od dwóch tygodni i ciągle mnie czymś zaskakuje, spróbuj koniecznie!

Nabyłem tez ostatnio Blak XX od SG, cholernie mocne, nie umiem go palić samego bo gardło mi wysiada, ale za to idealny jest do wzmacniania innych tytoni. Wymieszałem go już ze Składronliderem od SG i Gordon Pym. Leciutko zmienia smak, i nadaje dużo mocyy, coś pięknego :cwaniak:
ODPOWIEDZ