ZippoZlot 2018 - dyskusje

Awatar użytkownika
Kosadamsped
Gold Plated
Gold Plated
Posty: 1733
Rejestracja: pt maja 13, 2011 3:35 pm
Bday.: Not specified

Re: ZippoZlot 2018 - dyskusje

Post autor: Kosadamsped »

Grunt zaczyna się palić pod nogami , czas na coś się zdecydować.
Chcą Nas tutaj
https://www.rochna.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
i tutaj
https://www.podzaglami.pl/contact" onclick="window.open(this.href);return false;
Czekam na oferty z ich strony .
Carpe Diem
Awatar użytkownika
ZIPPOFAN
Midnight Chrome
Midnight Chrome
Posty: 717
Rejestracja: wt maja 17, 2011 8:37 am
Bday.: Not specified

Re: ZippoZlot 2018 - dyskusje

Post autor: ZIPPOFAN »

Mam w tej kwestii jakieś tam doświadczenie więc pozwolę sobie zabrać głos.

Po pierwsze:
oppiz pisze:organizator nigdy nie był wyróżniony, a tylko przez niewielu doceniony.
Bardzo liczyłem na to, że ktoś to kiedyś napisze.

Po drugie:
oppiz pisze:Proponuję konkurs na organizację zlotu... kto zorganizuje zlot w wyszukanym przez siebie (lub przez innych) i zaakceptowanym przez większość miejscu, otrzyma jakąś naprawdę wypasioną Zippo.
Z całego serca odradzam!!!! Wiem, że jako osoba która od lat nie jeździ nie mam znaczącego zdania ale z szacunku do Was i mając na względzie Waszą dobrą zabawe oraz atmosferę na forum............. po trzykroć odradzam!!!!!
Przyznanie nagrody będzie jednoznaczne z przyznaniem (lub inaczej zrzuceniem) pełnej odpowiedzialności za cały zlot i za wszystkie jego aspekty. To oznacza, że jeden z Was, może nawet ten którego bardzo lubicie stanie się odpowiedzialny za każdego letniego kotleta, za pogodę i za zorganizowanie atrakcji odpowiadających wszystkim (a czytając powyższe to jest to raczej nie możliwe) a będzie za to wszystko odpowiedzialny bo przecież dostał nagrodę. Stanie się automatycznie adresatem wszelkich skarg i zażaleń oraz rezydentem na każde zawołanie z zatkanym kiblem włącznie. Nie radzę.
Jak nie macie chętnego to zróbcie zbiórkę i wynajmijcie firmę eventową.
Takie tam moje przemyślenia.
Pozdrawiam
PIOTR
http://zippokolekcja.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
akm79
Gold Plated
Gold Plated
Posty: 1770
Rejestracja: pt maja 13, 2011 8:21 pm
Bday.: / ZIPPO
Lokalizacja: OSTRÓDA

Re: ZippoZlot 2018 - dyskusje

Post autor: akm79 »

gacoperz pisze:Czy padła propozycja Mazur? Jakieś Mikołajki, Ruciane lub okolice?

Arku, nie znasz tam ośrodka fajnego?

Nie , niestety nie mogę nic godnego uwagi polecić. :/

W prawdzie jeździmy na żagle do Mrągowa , Giżycka czy Mikołajek. Ale zawsze wybieramy małe pensjonaty bez wyżywienia lub kwaterujemy na jachcie.

Ps. U nas na Mazurach niestety obsługa klienta jest fatalna i jest drogo. :dobani: Z resztą sami mogliście się o tym przekonać w wilczym szańcu. :/
Sztywniutko. :)
Awatar użytkownika
rolf
Gold Plated
Gold Plated
Posty: 1807
Rejestracja: pt maja 13, 2011 9:33 am
Bday.: A ZIPPO III
Lokalizacja: Sokołów Młp.

Re: ZippoZlot 2018 - dyskusje

Post autor: rolf »

Szczerze? Przerażacie mnie...
Dyskusje gdzie jechać, dlaczego, czy już tam byliśmy, co będziemy zwiedzać, co jeść są zupełnie bez sensu. Zostało tak niewiele czasu, że pojedziemy tam, gdzie będą miejsca. A z braku innych ochotników tam, gdzie Kosa zorganizuje - proste. Nie będziemy dyskutować gdzie i dlaczego, tym razem nie będzie demokracji, bo nie ma na nią czasu. Jeżeli będziemy musieli jechać tam, gdzie już byliśmy, to trudno.

Enzo pisze:I powiem szczerze: jeżeli mają to być spotkania pod kątem krajoznawczym (bo widzę że ten temat zaczyna dominować), to nawet nie chce mi się zabierać zapalniczek, bo zeszły na drugi plan.
Nie, nie zeszły. Ale żeby mieć pewność zapytam jeszcze raz - czy są chętni do organizacji konkursów i zabaw, czy jednak diagnoza Enza jest trafna?

ZIPPOFAN pisze:Przyznanie nagrody będzie jednoznaczne z przyznaniem (lub inaczej zrzuceniem) pełnej odpowiedzialności za cały zlot i za wszystkie jego aspekty. To oznacza, że jeden z Was, może nawet ten którego bardzo lubicie stanie się odpowiedzialny za każdego letniego kotleta, za pogodę i za zorganizowanie atrakcji odpowiadających wszystkim (a czytając powyższe to jest to raczej nie możliwe) a będzie za to wszystko odpowiedzialny bo przecież dostał nagrodę. Stanie się automatycznie adresatem wszelkich skarg i zażaleń oraz rezydentem na każde zawołanie z zatkanym kiblem włącznie.
Nie da się tego lepiej ująć!
:padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam:
Awatar użytkownika
viciu
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4712
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 3:56 pm
Bday.: /// ZIPPO //
Allegro: viciufulik
E-bay: viciufulik
Lokalizacja: Marki

Re: ZippoZlot 2018 - dyskusje

Post autor: viciu »

Tradycyjnie już aukcje i inne duperele mogie wziąć na się.
Zastrzegam, że te wiadomości pochodzą od vicia i nie mogę zapewnić o ich 100% pewności.
Pilkunnussija, koneser tatara zjedzonego jak najpóźniej, arbiter elegantiarum i wicepierdoła
Awatar użytkownika
Kosadamsped
Gold Plated
Gold Plated
Posty: 1733
Rejestracja: pt maja 13, 2011 3:35 pm
Bday.: Not specified

Re: ZippoZlot 2018 - dyskusje

Post autor: Kosadamsped »

Pomysł z nagrodą dla organizatora Zlotu podoba mi się bardzo .
Należy doceniać zaangażowanie , poświęcony czas i nerwy .
Mało komu chce się zorganizować np. zlot .
Tym bardziej że słowa krytyki padać mogą ze strony Naszej Społeczności jak i kierownictwa ośrodka , jak już w przeszłości bywało .
Uważam że pierwszą nagrodę powinien otrzymać Boguś .
Kto był na ostatnich zlotach , ten wie dlaczego .

Rolf
Bardzo podoba mi się Twoje stanowisko w sprawie miejscówki :ok:
Stawiam na ośrodek " Gościniec pod Żaglami " ( czekam na ofertę )
Ośrodek w cywilizowanym miejscu , jest woda , jest gdzie się podziać ,jest przestrzeń . Jest też restauracja oraz sala .
Zwierzaki można zabrać ze sobą .( wbrew pozorom ważna rzecz )
Carpe Diem
Awatar użytkownika
oppiz
Titanium Coated
Titanium Coated
Posty: 2286
Rejestracja: pt kwie 15, 2011 1:25 am
Bday.: ... ZIPPO ..
Lokalizacja: Legi(a/o)nowo

Re: ZippoZlot 2018 - dyskusje

Post autor: oppiz »

rolf pisze:Szczerze? Przerażacie mnie...
Dyskusje gdzie jechać, dlaczego, czy już tam byliśmy, co będziemy zwiedzać, co jeść są zupełnie bez sensu.
Hm... to po co jest ten temat?


Wysłane z SM-G950F
Zapalniczko... pokaż mi swój spód... i wkład, a powiem ci czym jesteś.
Awatar użytkownika
rolf
Gold Plated
Gold Plated
Posty: 1807
Rejestracja: pt maja 13, 2011 9:33 am
Bday.: A ZIPPO III
Lokalizacja: Sokołów Młp.

Re: ZippoZlot 2018 - dyskusje

Post autor: rolf »

Adaś w połowie lipca założył temat, w którym mogliśmy, konkretnie i merytorycznie, rozmawiać o miejscach. Jakoś nie pamiętam żywej dyskusji w tamtym temacie.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Kosadamsped
Gold Plated
Gold Plated
Posty: 1733
Rejestracja: pt maja 13, 2011 3:35 pm
Bday.: Not specified

Re: ZippoZlot 2018 - dyskusje

Post autor: Kosadamsped »

Właśnie po to , aby dyskutować . Chyba :/
Carpe Diem
Awatar użytkownika
Kosadamsped
Gold Plated
Gold Plated
Posty: 1733
Rejestracja: pt maja 13, 2011 3:35 pm
Bday.: Not specified

Re: ZippoZlot 2018 - dyskusje

Post autor: Kosadamsped »

rolf pisze:Adaś w połowie lipca założył temat, w którym mogliśmy, konkretnie i merytorycznie, rozmawiać o miejscach. Jakoś nie pamiętam żywej dyskusji w tamtym temacie.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
Rolf
Bo nikomu się nie chce .
Po co tracić czas , nerwy i brać za coś odpowiedzialność ?
Carpe Diem
ODPOWIEDZ