E - PAPIEROSY = Opinie i porady =

Dział forum w którym można poruszać tematy nie związane z ZIPPO
Awatar użytkownika
viciu
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4712
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 3:56 pm
Bday.: /// ZIPPO //
Allegro: viciufulik
E-bay: viciufulik
Lokalizacja: Marki

Re: E - PAPIEROSY = Opinie i porady =

Post autor: viciu »

Omy, waty, mililitry...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Zastrzegam, że te wiadomości pochodzą od vicia i nie mogę zapewnić o ich 100% pewności.
Pilkunnussija, koneser tatara zjedzonego jak najpóźniej, arbiter elegantiarum i wicepierdoła
jaaano
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 12
Rejestracja: wt kwie 18, 2017 8:24 pm
Bday.: || ZIPPO |

Re: E - PAPIEROSY = Opinie i porady =

Post autor: jaaano »

Warto odkopać temat bo dziś sądny dzień dla e-palaczy,koniec okresu przejściowego po wejściu nowelizacji ustawy :(
Awatar użytkownika
Jamszoł
High Polished Chrome
High Polished Chrome
Posty: 291
Rejestracja: pt maja 13, 2011 3:07 pm
Bday.: ... ZIPPO ..
Allegro: Jamszol1
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Re: E - PAPIEROSY = Opinie i porady =

Post autor: Jamszoł »

niestety nowelizacja weszła i klamka zapadła
Na szczęście mam niezłe zapasy dla siebie i zony
????? Na jakiś roki - może półtora
Co prawda mozna nadal kupować przez internet bazy z zawartością nikotyny - ale niestety w butelkach max 10 ml
Czyli rząd robi wszystko , żeby przestać wapować i wrócic do analogów
Nie wiem kto dostał kase od koncernów tytoniowych ale w momencie gdy 1,5 do 2 milionów Polaków przestało palić analogi - koncerny dostawały po tyłku
Teraz koncerny zarobią i rząd tez bo jak połowa e-palaczy wróci do papierosów to i rząd zarobi na akcyzie
Będą mieli na nowe auta rządowe i premie

YYYYY sprawdziłem - nie jest źle - mozna kupic w podobnej cenie jak było :D :D
Tyle , że w mniejszych butelkach za to wi,ecej butelek w cenie jednej dużej
Przykład - https://e-dym.pl/pl/baza-inawera/3061-v ... 10-ml.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek Obrazek
jaaano
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 12
Rejestracja: wt kwie 18, 2017 8:24 pm
Bday.: || ZIPPO |

Re: E - PAPIEROSY = Opinie i porady =

Post autor: jaaano »

To nie tylko koncerny tytoniowe ale też producenci plasterków,gum,tabletek "leczniczych" z nikotyną czyli Big-Pharma lobbowały u "biorącego" ministra o dźwięcznym narodowym nazwisku.
Następne jego rewolucyjne pomysły,ustawy ewidentnie podchodzą pod CBA jak sieć szpitali,nowe zasady prowadzenia,własności aptek i wybiórcza refundacja leków.
Jest dziurka w ustawie dotycząca możliwości zakupu nikotyny przez podmioty gospodarcze :hyhy:
Osobiście też planowałem zakupy na zapas a nawet zrobiłem 2x100ml/100mg ale już sprzedałem,przy moim zużyciu 150-200ml na miesiąc cena liquidu się nie zmieniła pomijając promocję przy zakupie np.3x50ml.
Odczuwalny wzrost ceny na poziomie 20% czyli do przeżycia -tylko te mini buteleczki. :zly:
Zapas sprzętu jest w nadmiarze a i E-dym sprytnie wszystko wydedukował pod klienta, najgorzej wyjdą maniacy nowości technologicznych - wymóg badań przed wprowadzeniem na rynek,dopuszczenia do użytkowania i ograniczenia dotyczące np. pojemności zbiorników w atomizerach itd.
U mnie na bazie Evic'a,RX200,Zephyrus'a i Smok wszystko w TC tymczasem kłade lage na ich pomysły i puszczam chmurę :cwaniak:
Awatar użytkownika
Jamszoł
High Polished Chrome
High Polished Chrome
Posty: 291
Rejestracja: pt maja 13, 2011 3:07 pm
Bday.: ... ZIPPO ..
Allegro: Jamszol1
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Re: E - PAPIEROSY = Opinie i porady =

Post autor: Jamszoł »

ja jade na Smoku V8 - tym 5,5 ml + wismec reuleaux RX 200S do niego 2 komplety akumulatorków LG 3000mAh na zapasie drugi identyczny SMOK + 4 grzałki (4 spirale) + 4 bazy pod skręcane grzałki + kilometr drutu + kilogram japońskiej bawełny + chyba 4 litry bazy 50/50 baza 0 mg i 6 mg + 2 litry gliceryny i koło 60 buteleczek z aromatami
Bazy w butelkach 50 i 100 ml
Też mam głeboko cały ten z wiejskiej i jego głupie pomysły
AAA i jeszcze mam na zapasie box Eleaf istick TC100 W oraz TC200W i 2x parownik Eleaf iJust 2 i do nich koło 20 grzałek
:super: :super: :super: :super:
a tamtych - :fuck:
Obrazek Obrazek
jaaano
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 12
Rejestracja: wt kwie 18, 2017 8:24 pm
Bday.: || ZIPPO |

Re: E - PAPIEROSY = Opinie i porady =

Post autor: jaaano »

:szok: Zapas jak na wojnę z Chinami :hurra:
Awatar użytkownika
witek325170
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 73
Rejestracja: ndz lut 28, 2016 12:38 pm
Bday.: |||| ZIPPO |||
Allegro: witek324td
E-bay: witia325170

Re: E - PAPIEROSY = Opinie i porady =

Post autor: witek325170 »

Jamszoł pisze:ja jade na Smoku V8 - tym 5,5 ml + wismec reuleaux RX 200S do niego 2 komplety akumulatorków LG 3000mAh na zapasie drugi identyczny SMOK + 4 grzałki (4 spirale) + 4 bazy pod skręcane grzałki + kilometr drutu + kilogram japońskiej bawełny + chyba 4 litry bazy 50/50 baza 0 mg i 6 mg + 2 litry gliceryny i koło 60 buteleczek z aromatami
Bazy w butelkach 50 i 100 ml
Też mam głeboko cały ten z wiejskiej i jego głupie pomysły
AAA i jeszcze mam na zapasie box Eleaf istick TC100 W oraz TC200W i 2x parownik Eleaf iJust 2 i do nich koło 20 grzałek
:super: :super: :super: :super:
a tamtych - :fuck:
A ja mam LOST VAPE TRIADE DNA 250 + Skill RDA Twisted Messes + karta płatnicza ;)
Awatar użytkownika
viciu
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4712
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 3:56 pm
Bday.: /// ZIPPO //
Allegro: viciufulik
E-bay: viciufulik
Lokalizacja: Marki

Re: E - PAPIEROSY = Opinie i porady =

Post autor: viciu »

Obrazek
Zastrzegam, że te wiadomości pochodzą od vicia i nie mogę zapewnić o ich 100% pewności.
Pilkunnussija, koneser tatara zjedzonego jak najpóźniej, arbiter elegantiarum i wicepierdoła
Awatar użytkownika
viciu
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4712
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 3:56 pm
Bday.: /// ZIPPO //
Allegro: viciufulik
E-bay: viciufulik
Lokalizacja: Marki

Re: E - PAPIEROSY = Opinie i porady =

Post autor: viciu »

Macie już?
Obrazek
Zastrzegam, że te wiadomości pochodzą od vicia i nie mogę zapewnić o ich 100% pewności.
Pilkunnussija, koneser tatara zjedzonego jak najpóźniej, arbiter elegantiarum i wicepierdoła
Awatar użytkownika
gacoperz
Posty: 3353
Rejestracja: pn mar 14, 2011 11:30 am
Bday.: / ZIPPO /
Allegro: gacurro
Lokalizacja: Bochnia
Kontakt:

Re: E - PAPIEROSY = Opinie i porady =

Post autor: gacoperz »

Nie planuje na ta chwile :-P
ODPOWIEDZ