Gdzie kupić oryginalny wkład?

Jeśli coś Ci się zepsuło, lub jest sprawne inaczej, to pisz tutaj o poradę
Awatar użytkownika
lawcu
Gold Plated
Gold Plated
Posty: 1850
Rejestracja: ndz kwie 17, 2011 9:25 pm
Bday.: // ZIPPO /
Lokalizacja: Komorów

Re: Gdzie kupić oryginalny wkład?

Post autor: lawcu »

kupić można tu: http://www.ebay.pl/itm/Chrome-Insert-fo ... xyHntSYxye" onclick="window.open(this.href);return false;
tanio nie jest ale jest


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
tuna
Midnight Chrome
Midnight Chrome
Posty: 825
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 4:13 pm
Bday.: E ZIPPO III
Lokalizacja: Biała
Kontakt:

Re: Gdzie kupić oryginalny wkład?

Post autor: tuna »

oppiz pisze:Tuna... zacznij czytać jeszcze raz... od początku... i tym razem spróbuj ze zrozumieniem
Zbychu, nie pamiętam co było dziewiątego maja, ale musiało być za dużo :rasta: .

Dopiero dziś przeczytałem pierwszy post, który rozpoczynał ten temat.

Poszukam, bo kiedyś miałem kilka zbędnych wkładów. Problem w tym, że to nie pierwsza osoba, która szuka samego wkładu. Kilka już rozdałem potrzebującym.
4/20

Trzeba być Grande Gringo i mieć twarde cojones, a nie sztywnym dildo co warczy jak Polonez.
skankejn
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 11
Rejestracja: czw mar 16, 2017 9:57 am
Bday.: D ZIPPO V

Re: Gdzie kupić oryginalny wkład?

Post autor: skankejn »

Kolego Bogio skończmy niepotrzebnie nabijać posty. Wiem o co Ci chodzi jednak są pewne tematy które pewnie nie jednego zippo posiadacza intrygują, co nie znaczy że wszystkie teorie od razu trzeba sprawdzać na "żywym organizmie". Bardziej chciałem to potraktować na zasadzie "co by było gdyby". Tak więc temat z wysyłką pustej obudowy uważam za zamknięty.

Kolego tuna oczywiście byłbym bardzo wdzięczny gdyby udało Ci się znaleźć jakiś Tobie nie potrzebny wkład, za który oczywiście pokryje wszelkie koszty.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
viciu
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4712
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 3:56 pm
Bday.: /// ZIPPO //
Allegro: viciufulik
E-bay: viciufulik
Lokalizacja: Marki

Re: Gdzie kupić oryginalny wkład?

Post autor: viciu »

Bogio po prostu jest cięty na wszelkiej maści kombinatorów, więc zrozum go i Ty.
Uwierz po prostu, że nie jesteś pierwszy, który ma takie wątpliwości i zagwozdki. Inna rzecz, że spora część takich ciekawych to, niestety, zwykli naciągacze, dlatego Bogio się jeży profilaktycznie.
Najlepszym wyjściem chyba będzie, jeśli kupisz sobie nową zapalniczkę, nawet używaną i przełożysz wkład, jeśli jesteś przywiązany do obecnej.
Chyba że tuna znajdzie Ci cuś u siebie.

Patatajam Moturą Czy Gie.
Zastrzegam, że te wiadomości pochodzą od vicia i nie mogę zapewnić o ich 100% pewności.
Pilkunnussija, koneser tatara zjedzonego jak najpóźniej, arbiter elegantiarum i wicepierdoła
Awatar użytkownika
tuna
Midnight Chrome
Midnight Chrome
Posty: 825
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 4:13 pm
Bday.: E ZIPPO III
Lokalizacja: Biała
Kontakt:

Re: Gdzie kupić oryginalny wkład?

Post autor: tuna »

Jutro będę się pakował na majówkę, więc wyciągnę i poprzeglądam wszystkie Zippo-kartony.
4/20

Trzeba być Grande Gringo i mieć twarde cojones, a nie sztywnym dildo co warczy jak Polonez.
skankejn
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 11
Rejestracja: czw mar 16, 2017 9:57 am
Bday.: D ZIPPO V

Re: Gdzie kupić oryginalny wkład?

Post autor: skankejn »

Kolego tuna i udało Ci się coś znaleść?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
tuna
Midnight Chrome
Midnight Chrome
Posty: 825
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 4:13 pm
Bday.: E ZIPPO III
Lokalizacja: Biała
Kontakt:

Re: Gdzie kupić oryginalny wkład?

Post autor: tuna »

Gdzieś musiałem te wkłady porozdawać. Teraz zostały mi wszystkie tylko do kompletu.
4/20

Trzeba być Grande Gringo i mieć twarde cojones, a nie sztywnym dildo co warczy jak Polonez.
skankejn
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 11
Rejestracja: czw mar 16, 2017 9:57 am
Bday.: D ZIPPO V

Re: Gdzie kupić oryginalny wkład?

Post autor: skankejn »

W takim razie nadal czekam na ewentualne oferty sprzedaży samego wkładu lub całej zapalniczki oczywiście w rozsądnych pieniądzach :)
ODPOWIEDZ