Ćwiczenia- forum

Dział forum w którym można poruszać tematy nie związane z ZIPPO
Awatar użytkownika
Synek
Midnight Chrome
Midnight Chrome
Posty: 758
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 6:59 pm
Bday.: B ZIPPO XI
Kontakt:

Re: Ćwiczenia- forum

Post autor: Synek »

Konkretnych nie ma, wymagają paru rekwizytów. Plan treningowy wygląda następująco:
PONIEDZIAŁEK:
rozgrzewka:rozbieganie 1km-2km, skipy 3x a, b,c w sumie 9, przebieżka po każdych 3, dajmy na to 60m na 80% możliwości.
trening: tutaj pójdzie trochę w łapy. kula 4kg, rzuty 10x sprzed klatki piersiowej, z dołu, za głowę, na koniec 6-8 przebieżek na 80% możliwości, 2km rozbiegania
ŚRODA:
rozgrzewka: to samo+ płotki, 5x prawa noga zakroczna, lewa zakroczna, środek x5 ,,żabką"
trening: tutaj opór, 5x 200 czas, celuj w 28-24 sekundy jedna. Przerwy między poszczególnymi to 3 minuty
PIĄTEK:
rozgrzewka: to samo co w pon, ew. płotki.
trening: wytrzymałość szybkościowa, w zależności po ilu zaczniesz rzygać: 60m x6-10 wszystkie na 100%, bez przerw, robisz, wracasz, robisz, wracasz, odpoczywasz wracając.

Wtorek, czwartek i weekendy:
rozbieganie 5km, dużo rozciągania, ogólnie taki relaks, do tego w czwartek i wtorek interwały, minuta mocnego biegu, 3 minuty truchtu, i coś takiego z 5-10 razy.

Gwarantuję, przez pierwszy miesiąc możesz umierać, daj luz, pominąć płotki, zamiast tego dużo rozciągania, i zamiast kuli porób w domu jakieś pompki, brzuszki, hantelki. Ale za to nogi puchną jak się patrzy :hyhy:
VipoV

Re: Ćwiczenia- forum

Post autor: VipoV »

Kurde wszystko fajnie, ale czy żeby był efekt takie męki trzeba przechodzić dzień w dzień, czy można na przykład robić to co napisałeś z przerwą na przykład jeden dzień, czyli jakby wkładać między dni ćwiczące jeden dzień niećwiczący, ale zachować plan? Czy wtedy będzie jakiś efekt, czy tylko strata czasu? Pytam, bo teraz jak teraz są waksy, ale normalnie raczej nie ogarnę tyle czasu. Aha co do kuli to chodzi o taką jaką rzucał Tomasz Majewski?
Awatar użytkownika
Synek
Midnight Chrome
Midnight Chrome
Posty: 758
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 6:59 pm
Bday.: B ZIPPO XI
Kontakt:

Re: Ćwiczenia- forum

Post autor: Synek »

Główny plan treningowy to pon. śr. pt. Wypełniłem luki tym co ja robię, jednakże mi to niezbędne do funkcjonowania. Aczkolwiek możesz poszukać jeszcze jakiś konkretnych ćwiczeń. Kula- tak, taka jaką Majewski pchał właściwie.
VipoV

Re: Ćwiczenia- forum

Post autor: VipoV »

Aha, no chętnie spróbuję tego, mam dostęp do kuli, ale chyba wolę zamiast tego pompować etc. i jeszcze jedno- 5 km biegu, kurcze to brzmi jak wyrok śmierci dla mnie :hyhy: a jednak jest jeszcze jedno ale- da się czymś zastąpić płotki?
Awatar użytkownika
Synek
Midnight Chrome
Midnight Chrome
Posty: 758
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 6:59 pm
Bday.: B ZIPPO XI
Kontakt:

Re: Ćwiczenia- forum

Post autor: Synek »

Tak, więcej rozciągania.
5 km to ma być ,,świńskim truchtem".
ODPOWIEDZ