Wasze opinie na temat serwisu Zippo

Jeśli coś Ci się zepsuło, lub jest sprawne inaczej, to pisz tutaj o poradę
taxus
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 44
Rejestracja: ndz mar 08, 2015 11:51 pm
Bday.: Not specified
Allegro: romeczekw

Re: Wasze opinie na temat serwisu Zippo

Post autor: taxus »

OutdoorFun pisze:Wow...nie wiem czy jest tu jakieś archiwum w którym można sprawdzić kto i jak często się loguje, ale moja średnia to pewnie raz na 4-6 miesięcy i zatkało mnie, że ktoś odpowiedział na mój jedyny post na tym forum...wypada odpowiedzieć:
Serwis zippo wymienia wkłady jeśli widzi zajechane kółka trące, a tak było w tym wypadku..po prostu liczyłem, że drugi egzemplarz też wymienią, bo odpalał średnio...nooo także tak to było na ile pamiętam....

PS.Wasze komentarze i rozkminy oraz forma pisania po imieniu i nicku w publicznej części forum budzi we mnie lekkie zażenowanie. To nie jest już publiczne forum o Zippo tylko punkt wymiany informacji zamkniętej grupy która spotyka się na zlotach, wspólnie biesiaduje, a później tworzy "team uprzywilejowany" który może wklejać do tematów takie pierdoły jak ta łopata i pisać bezkarnie bzdury nie na temat...kumple przecież nie zaczną się banować więc nie ma strachu. Bez obrazy, ale chyba nie zdajecie sobie sprawy jak to całe Wasze forum wygląda jak posty czyta ktoś nowy, z poza ziomków...jeśli rozumiecie co mam na myśli.
Kochanieńki !
Jeżeli jesteś niezadowolony z forum, Kolegów, panujących tu zwyczajów, to masz przywilej wyboru - załóż własne. Ale możesz także spotykać się na zlotach, biesiadować i dołączyć do "uprzywilejowanego teamu" lub nie. Twój wybór.
OutdoorFun
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 10
Rejestracja: pn gru 10, 2012 7:10 pm
Bday.: G ZIPPO II
Lokalizacja: ZG

Re: Wasze opinie na temat serwisu Zippo

Post autor: OutdoorFun »

taxus pisze:Ale możesz także spotykać się na zlotach, biesiadować i dołączyć do "uprzywilejowanego teamu" lub nie. Twój wybór.
Czyli jednak potwierdzasz, że regulamin nie jest pisany tu dla wszystkich i są równi i równiejsi...
Są fora gdzie ludzie podpisują się imieniem, ale nikt aż tak bardzo nie wychodzi z prywatnymi wywodami jak dzieje się to tutaj...prywatne gadki szmatki za daleko wychodzą poza temat. Na forach używa się formy bezpośredniej (per Ty) i nicków, a nie imion czy "Szanowny Panie"...wiem, że macie gdzieś to co pisze, ale uznałem, że wyrażę swój pkt widzenia i tyle...przejrzyjcie forum i zastanówcie się kiedyś, może jeszcze nasuną się jakieś wnioski.
Awatar użytkownika
Beeker
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 3776
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 9:40 pm
Bday.: | ZIPPO
Allegro: psmb
E-bay: psmb70
Lokalizacja: Lublin i okolice

Re: Wasze opinie na temat serwisu Zippo

Post autor: Beeker »

Nie będę wchodził w retorykę Zbyszka i Wiktora i nie napiszę per Szanowny Panie.

Masz problem że rozmawiamy zbyt prywatnie, bo się znamy?

Przyjedź za miesiąc na Majówkę, albo na formalny Zlot jesienią, pokaż ryja, pochwal się zapalniczkami (nawet jeśli masz ich 3, ale je kochasz), postaw piwo, wygraj w loterii, obśmiej się do rozpuku przez dwa dni, wróć do domu i zatęsknij za nowymi kumplami. Proste bardzo.

Ja też zacząłem parę lat temu od zapytania o oryginalność i niezłej zadymy na tutejszych intetnetach. I skorzystałem z dobrej rady jak powyżej.

Nie żałuję, a wręcz jestem wdzięczny.

Ale do tego trza jaj. Alternatywnie polecam "maść na ból dupy"


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
"Zostawcie to Polakom. Dla nich nie ma nic niemożliwego." - Napoleon Bonaparte (Somosierra, 1808)
PaulaMała
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 22
Rejestracja: pt kwie 17, 2015 8:01 am
Bday.: Not specified

Re: Wasze opinie na temat serwisu Zippo

Post autor: PaulaMała »

OutdoorFun pisze:Czyli jednak potwierdzasz, że regulamin nie jest pisany tu dla wszystkich i są równi i równiejsi...
Nooo toś ku... Hameryke odkrył :rotfl:

Albo się przyzwyczaj , albo dorośnij do tego , albo spie......
OutdoorFun pisze: nikt aż tak bardzo nie wychodzi z prywatnymi wywodami
Czy to było dla Ciebie wystarczająco prywatnie?

P.S.
Jestem na forum od bardzo niedawna i nie byłam jeszcze ani na majówce , ani na zlocie , ani nawet na piwie z żadnym z tych Hermetyków , ale nikt mnie stąd jeszcze nie wypie...... , więc ciągle jestem :hurra:
OutdoorFun pisze:przejrzyjcie forum i zastanówcie się kiedyś, może jeszcze nasuną się jakieś wnioski.
Mi już się nasuwają , ale limit przekleństw w jednym poście już mi się chyba wyczerpał :mur:
Awatar użytkownika
oppiz
Titanium Coated
Titanium Coated
Posty: 2286
Rejestracja: pt kwie 15, 2011 1:25 am
Bday.: ... ZIPPO ..
Lokalizacja: Legi(a/o)nowo

Re: Wasze opinie na temat serwisu Zippo

Post autor: oppiz »

Beeker pisze:Przyjedź za miesiąc na Majówkę, albo na formalny Zlot jesienią, pokaż ryja, pochwal się zapalniczkami (nawet jeśli masz ich 3, ale je kochasz), postaw piwo, wygraj w loterii, obśmiej się do rozpuku przez dwa dni, wróć do domu i zatęsknij za nowymi kumplami. Proste bardzo.
Esencja.
:padam: :padam: :padam:
Zapalniczko... pokaż mi swój spód... i wkład, a powiem ci czym jesteś.
Awatar użytkownika
remik62
Midnight Chrome
Midnight Chrome
Posty: 930
Rejestracja: czw maja 12, 2011 9:25 pm
Bday.: .. ZIPPO ..
Allegro: remik62
E-bay: remik62
Lokalizacja: Biała/opolskie/Polska

Re: Wasze opinie na temat serwisu Zippo

Post autor: remik62 »

PaulaMała pisze:Jestem na forum od bardzo niedawna i nie byłam jeszcze ani na majówce , ani na zlocie , ani nawet na piwie z żadnym z tych Hermetyków , ale nikt mnie stąd jeszcze nie wypie...... , więc ciągle jestem :hurra:
:padam: :padam:
Moja ulubiona gierka
wampir1979
High Polished Chrome
High Polished Chrome
Posty: 473
Rejestracja: pt maja 13, 2011 4:07 pm
Bday.: / ZIPPO //
E-bay: wampir1979
Lokalizacja: Białystok/Vilnius

Re: Wasze opinie na temat serwisu Zippo

Post autor: wampir1979 »

Panie Viciu wielki szacunek za to co pan napisal.
Pozdrawiam.
Krzysztof S.
Vlad Drăculea :wampir:
Salva
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 31
Rejestracja: śr cze 10, 2015 5:21 pm
Bday.: H ZIPPO VIII

Re: Wasze opinie na temat serwisu Zippo

Post autor: Salva »

Beeker pisze:
Masz problem że rozmawiamy zbyt prywatnie, bo się znamy?
Może zazdrości, nie każdy ma kolegów, co za podły świat.
Awatar użytkownika
akm79
Gold Plated
Gold Plated
Posty: 1770
Rejestracja: pt maja 13, 2011 8:21 pm
Bday.: / ZIPPO
Lokalizacja: OSTRÓDA

Re: Wasze opinie na temat serwisu Zippo

Post autor: akm79 »

Dzisiaj wróciła z serwisu z Niemcowni , :hyhy: .

Jak dotąd zniechęcony opiniami u serów o wysyłkę zapalniczek do Niemiec , postanowiłem zaryzykować i ja. :hyhy:


Wysłana do dojczów 25-05-2016r. A powróciła tak szybko jak bumerang 23-06-2016r. Naprawiona o nowy zawiasek + stary wkład i nowy w gratisie. :super:

Ps. Obudowa cała , nawet ryski nie zrobili. :super:

Ps2. Jak na razie polecam Niemiecki serwis. :ok:

Ps3. Wróciła w stanie nienagannym.

Ps4. dzisiaj poleciała Onz-ka , do Niemcowni ciekawe jak się spiszą. :niepewny:

Ps5. W Niemczech nie znakują starych wkładów które oddają. :) A w Batku znakowali. :dobani:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Sztywniutko. :)
Awatar użytkownika
lawcu
Gold Plated
Gold Plated
Posty: 1850
Rejestracja: ndz kwie 17, 2011 9:25 pm
Bday.: // ZIPPO /
Lokalizacja: Komorów

Re: Wasze opinie na temat serwisu Zippo

Post autor: lawcu »

Nowe zgrzewy zawiasku są w miejscu starych, tak?


Wysłane z iPad-a
ODPOWIEDZ