Wasze opinie na temat serwisu Zippo

Jeśli coś Ci się zepsuło, lub jest sprawne inaczej, to pisz tutaj o poradę
Awatar użytkownika
djarab
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4945
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 5:07 pm
Bday.: \\ ZIPPO \\
Lokalizacja: Stahlhammer
Kontakt:

Re: Wasze opinie na temat serwisu Zippo

Post autor: djarab »

Obrazek
Hanys Przodowy
Awatar użytkownika
viciu
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4712
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 3:56 pm
Bday.: /// ZIPPO //
Allegro: viciufulik
E-bay: viciufulik
Lokalizacja: Marki

Re: Wasze opinie na temat serwisu Zippo

Post autor: viciu »

djarab pisze:Obrazek
Adam, weź odpuść. Z dwóch powodów. Po pierwsze, już się z Witka ponabijaliśmy wcześniej, a odgrzebując pokazał, że lekturę forum traktuje poważnie i szacun za to.
A po drugie - w jego wieku łopata? Sugerujesz coś?
Swoją drogą, jak na moje oko, to na rysunku to nie łopata tylko szpadel. Ale ja jestem chómanista i mogę się nie znać.
Zastrzegam, że te wiadomości pochodzą od vicia i nie mogę zapewnić o ich 100% pewności.
Pilkunnussija, koneser tatara zjedzonego jak najpóźniej, arbiter elegantiarum i wicepierdoła
Awatar użytkownika
djarab
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4945
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 5:07 pm
Bday.: \\ ZIPPO \\
Lokalizacja: Stahlhammer
Kontakt:

Re: Wasze opinie na temat serwisu Zippo

Post autor: djarab »

Dyć to przeca niy jes nabijanie sie, ino tak mi sie spomniało.
A na zdjynciu, to je ryl, a niy żodyn szpadel :P
Hanys Przodowy
Awatar użytkownika
witek325170
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 73
Rejestracja: ndz lut 28, 2016 12:38 pm
Bday.: |||| ZIPPO |||
Allegro: witek324td
E-bay: witia325170

Re: Wasze opinie na temat serwisu Zippo

Post autor: witek325170 »

viciu pisze:
djarab pisze:Obrazek
Adam, weź odpuść. Z dwóch powodów. Po pierwsze, już się z Witka ponabijaliśmy wcześniej, a odgrzebując pokazał, że lekturę forum traktuje poważnie i szacun za to.
A po drugie - w jego wieku łopata? Sugerujesz coś?
Swoją drogą, jak na moje oko, to na rysunku to nie łopata tylko szpadel. Ale ja jestem chómanista i mogę się nie znać.
Viciu,możesz dać już spokój z moim wiekiem?I mam nadzieję że nie sprawdzasz mojej znajomości ortografii?
djarab pisze:Dyć to przeca niy jes nabijanie sie, ino tak mi sie spomniało.
A na zdjynciu, to je ryl, a niy żodyn szpadel :P
Mosz recht synek to je ryl :zdrowko:
Awatar użytkownika
viciu
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4712
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 3:56 pm
Bday.: /// ZIPPO //
Allegro: viciufulik
E-bay: viciufulik
Lokalizacja: Marki

Re: Wasze opinie na temat serwisu Zippo

Post autor: viciu »

Witek, jasne, że mogę.
Sprawdź PW, które wysłałem przed tym postem.


Patatajam Nową Galaktyczną Grandą.
Zastrzegam, że te wiadomości pochodzą od vicia i nie mogę zapewnić o ich 100% pewności.
Pilkunnussija, koneser tatara zjedzonego jak najpóźniej, arbiter elegantiarum i wicepierdoła
Awatar użytkownika
witek325170
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 73
Rejestracja: ndz lut 28, 2016 12:38 pm
Bday.: |||| ZIPPO |||
Allegro: witek324td
E-bay: witia325170

Re: Wasze opinie na temat serwisu Zippo

Post autor: witek325170 »

Ta łopata nie będzie potrzebna,moja żona powiedziała że będzie"mnie trzymała"w meblościance :)
Awatar użytkownika
Beeker
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 3776
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 9:40 pm
Bday.: | ZIPPO
Allegro: psmb
E-bay: psmb70
Lokalizacja: Lublin i okolice

Re: Wasze opinie na temat serwisu Zippo

Post autor: Beeker »

No i kolejny Hanys na forumie. :D

:super:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
"Zostawcie to Polakom. Dla nich nie ma nic niemożliwego." - Napoleon Bonaparte (Somosierra, 1808)
OutdoorFun
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 10
Rejestracja: pn gru 10, 2012 7:10 pm
Bday.: G ZIPPO II
Lokalizacja: ZG

Re: Wasze opinie na temat serwisu Zippo

Post autor: OutdoorFun »

Wow...nie wiem czy jest tu jakieś archiwum w którym można sprawdzić kto i jak często się loguje, ale moja średnia to pewnie raz na 4-6 miesięcy i zatkało mnie, że ktoś odpowiedział na mój jedyny post na tym forum...wypada odpowiedzieć:
Serwis zippo wymienia wkłady jeśli widzi zajechane kółka trące, a tak było w tym wypadku..po prostu liczyłem, że drugi egzemplarz też wymienią, bo odpalał średnio...nooo także tak to było na ile pamiętam....

PS.Wasze komentarze i rozkminy oraz forma pisania po imieniu i nicku w publicznej części forum budzi we mnie lekkie zażenowanie. To nie jest już publiczne forum o Zippo tylko punkt wymiany informacji zamkniętej grupy która spotyka się na zlotach, wspólnie biesiaduje, a później tworzy "team uprzywilejowany" który może wklejać do tematów takie pierdoły jak ta łopata i pisać bezkarnie bzdury nie na temat...kumple przecież nie zaczną się banować więc nie ma strachu. Bez obrazy, ale chyba nie zdajecie sobie sprawy jak to całe Wasze forum wygląda jak posty czyta ktoś nowy, z poza ziomków...jeśli rozumiecie co mam na myśli.
Awatar użytkownika
oppiz
Titanium Coated
Titanium Coated
Posty: 2286
Rejestracja: pt kwie 15, 2011 1:25 am
Bday.: ... ZIPPO ..
Lokalizacja: Legi(a/o)nowo

Re: Wasze opinie na temat serwisu Zippo

Post autor: oppiz »

OutdoorFun pisze:ktoś odpowiedział na mój jedyny post na tym forum (...) forma pisania po imieniu i nicku w publicznej części forum budzi we mnie lekkie zażenowanie (...) Bez obrazy, ale chyba nie zdajecie sobie sprawy jak to całe Wasze forum wygląda jak posty czyta ktoś nowy, z poza ziomków...jeśli rozumiecie co mam na myśli.
Szanowny Panie, kto zatem napisał pozostałe osiem, a właściwie siedem postów podpisane Pana nickiem?

Będę wdzięczny za wyjaśnienie jak wygląda te nasze forum z pozycji nowego... bo każdy był kiedyś nowy, bardzo wielu tu wsiąkło, a ci którzy się odważyli i przyjechali na zlot, czekają na następny... .
Zapalniczko... pokaż mi swój spód... i wkład, a powiem ci czym jesteś.
Awatar użytkownika
viciu
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4712
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 3:56 pm
Bday.: /// ZIPPO //
Allegro: viciufulik
E-bay: viciufulik
Lokalizacja: Marki

Re: Wasze opinie na temat serwisu Zippo

Post autor: viciu »

OutdoorFun pisze:Bez obrazy, ale chyba nie zdajecie sobie sprawy jak to całe Wasze forum wygląda jak posty czyta ktoś nowy
Bez obrazy. Będzie Pan łaskaw wskazać mi inne forum dla hermetycznej grupy pasjonatów, gdzie pisze się TYLKO na temat i bez osobistych wtrętów?
Hermetycznej, bo poświęconej JEDNEMU przedmiotowi (choć w różnych odmianach), wytwarzanej przez JEDNEGO producenta. Na takim knives.pl prywata i personalne jazdy są na porządku dziennym. I nikt się nie ciska.
A jeśli wiem, że djarab to Adam, dlaczego nie mam się do niego zwracać po imieniu? Albo do mnie dlaczego nie mają pisać per "viciu", skoro reaguję na to tak samo jak na imię, szczególnie w gronie przyjaciół? Dlatego, Drogi Panie OutdoorFun, cenię sobie Pańskie uwagi, jednakowoż raczy Pan pozwolić, że się do nich nie zastosuję.
Przy okazji: pisząc "to całe Wasze forum" pokazuje Pan, że się z nim nie utożsamia towarzysko czy tematycznie, tym bardziej więc Pańskie uwagi nie mają racji bytu i nie można ich traktować merytorycznie - chyba że Admini zatrudnili osobę z zewnątrz, która ma zanalizować i wypunktować błędy popełniane przez użytkowników, by po ich eliminacji (błędów, choć użytkowników być może też) zwiększyć atrakcyjność forum. Jeśli tak i jest Pan taką osobą właśnie - radykalnie zmienia to ogląd sytuacji i wtedy wzmianki takie jak Pańska powyższa są w pełni uprawnione, akceptowalne i nie podlegające dyskusji.
Pozostaję z szacunkiem!
Zastrzegam, że te wiadomości pochodzą od vicia i nie mogę zapewnić o ich 100% pewności.
Pilkunnussija, koneser tatara zjedzonego jak najpóźniej, arbiter elegantiarum i wicepierdoła
ODPOWIEDZ