Wasze opinie na temat serwisu Zippo

Jeśli coś Ci się zepsuło, lub jest sprawne inaczej, to pisz tutaj o poradę
Awatar użytkownika
djarab
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4945
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 5:07 pm
Bday.: \\ ZIPPO \\
Lokalizacja: Stahlhammer
Kontakt:

Re: Wasze opinie na temat serwisu Zippo

Post autor: djarab »

Masakra :/
Dawaj na walla Zippo z opisem!
Hanys Przodowy
Awatar użytkownika
Beeker
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 3776
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 9:40 pm
Bday.: | ZIPPO
Allegro: psmb
E-bay: psmb70
Lokalizacja: Lublin i okolice

Re: Wasze opinie na temat serwisu Zippo

Post autor: Beeker »

Tak jest! Zrobimy im tam takiego flame'a że hej.

Takiego windproof :evil:
"Zostawcie to Polakom. Dla nich nie ma nic niemożliwego." - Napoleon Bonaparte (Somosierra, 1808)
Jogi
Posty: 2771
Rejestracja: pn mar 14, 2011 2:22 pm
Bday.: J ZIPPO III
Allegro: czomon
Lokalizacja: Tarnów

Re: Wasze opinie na temat serwisu Zippo

Post autor: Jogi »

GASS jeżeli nie masz konta na facebooku, daj tylko zgodę na wykorzystanie fotek. Zajmiemy się resztą.
maciek173

Re: Wasze opinie na temat serwisu Zippo

Post autor: maciek173 »

Masakra.
To za Grunwald pewnie, mszczą się.
Awatar użytkownika
Enzo
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 3450
Rejestracja: pt kwie 22, 2011 9:28 pm
Bday.: .. ZIPPO .
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wasze opinie na temat serwisu Zippo

Post autor: Enzo »

maciek173 pisze:To za Grunwald pewnie, mszczą się.
Podejrzewam że za Wiedeń, raczej ... :niepewny:
== >> 30.07.2009 ; 12.04.2016 [N.D.M.Ż.] << ==

MOJA KOLEKCJA >>> http://www.zippoenzo.pl <<<
Awatar użytkownika
Beeker
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 3776
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 9:40 pm
Bday.: | ZIPPO
Allegro: psmb
E-bay: psmb70
Lokalizacja: Lublin i okolice

Re: Wasze opinie na temat serwisu Zippo

Post autor: Beeker »

Turasy kebabiane jedne. :mad:
"Zostawcie to Polakom. Dla nich nie ma nic niemożliwego." - Napoleon Bonaparte (Somosierra, 1808)
Awatar użytkownika
djarab
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4945
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 5:07 pm
Bday.: \\ ZIPPO \\
Lokalizacja: Stahlhammer
Kontakt:

Re: Wasze opinie na temat serwisu Zippo

Post autor: djarab »

W tym sek, ze to nie kebaby, a Niemcy (mialem okazje poznac)
Hanys Przodowy
GASS

Re: Wasze opinie na temat serwisu Zippo

Post autor: GASS »

Za Grunwald... :rotfl: Tak wiem jestem wieśniakiem - nie mam konta na fejsie. Zdjęcia można wykorzystać do woli. Mam jeszcze w większej rozdzielczości jakby co. Sam brałem pod uwagę napisanie jakiegoś paszkwila do Niemców ale wszystkie kwity tj. dowód nadania przesyłki, koperta zwrotna nawet woreczek strunowy z nalepką zawierającą nazwisko i miejscowość moja koleżanka wywaliła. Choć z drugiej strony można odtworzyć dowód nadania listu poleconego. I Adolferzy pewnie też maja jakąś ewidencję. Dla mnie sprawa zamknięta, w przyszłym tygodniu biorę ta zjeb...od kumpeli a za 2 tygodnie wręczę koleżance nówkę sztukę nieśmiganą i będę próbował jej wmówić że to w ramach reparacji wojennych szkopy przysłali. Reasumując ja za chu.. nie wyślę już do Emmerich niczego, no może kilka Wellingtonów...
OutdoorFun
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 10
Rejestracja: pn gru 10, 2012 7:10 pm
Bday.: G ZIPPO II
Lokalizacja: ZG

Re: Wasze opinie na temat serwisu Zippo

Post autor: OutdoorFun »

Chętnie odświeżę nieco temat dorzucając swoją opinię, żeby nie było, że piszę tylko w dziale giełda. 01.08 wysłałem do Niemiec w jednej przesyłce dwie Brushed Chrome z urwanymi zawiasami i dziś jakieś 20min temu przywiózł mi je kurier. Pierwsza w oczy rzuciła się koperta, dokładnie ta sama w której wysłałem zapalniczki :szok: z naklejką Deutsche Post, wysłana jako polecony a później oklejona jakąś niebieską taśmą i przekazana firmie kurierskiej. W środku dwie zapalniczki, przed wysyłką nieco odrapane i można uznać, że w takim samym stanie do mnie dotarły dlatego nie dodaję zdjęć...ale...wkłady w zapalniczkach te same co były + jeden nowy dorzucony osobno. Szkoda, bo wolałbym dostać dwa nowe a stare mogli sobie zabrać. Jeden z nowych zawiasów chodzi dość ciężko, może z czasem trochę się wyrobi. Moja ocena 4/6 Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
witek325170
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 73
Rejestracja: ndz lut 28, 2016 12:38 pm
Bday.: |||| ZIPPO |||
Allegro: witek324td
E-bay: witia325170

Re: Wasze opinie na temat serwisu Zippo

Post autor: witek325170 »

OutdoorFun pisze:Chętnie odświeżę nieco temat dorzucając swoją opinię, żeby nie było, że piszę tylko w dziale giełda. 01.08 wysłałem do Niemiec w jednej przesyłce dwie Brushed Chrome z urwanymi zawiasami i dziś jakieś 20min temu przywiózł mi je kurier. Pierwsza w oczy rzuciła się koperta, dokładnie ta sama w której wysłałem zapalniczki :szok: z naklejką Deutsche Post, wysłana jako polecony a później oklejona jakąś niebieską taśmą i przekazana firmie kurierskiej. W środku dwie zapalniczki, przed wysyłką nieco odrapane i można uznać, że w takim samym stanie do mnie dotarły dlatego nie dodaję zdjęć...ale...wkłady w zapalniczkach te same co były + jeden nowy dorzucony osobno. Szkoda, bo wolałbym dostać dwa nowe a stare mogli sobie zabrać. Jeden z nowych zawiasów chodzi dość ciężko, może z czasem trochę się wyrobi. Moja ocena 4/6 Pozdrawiam :)
Witam,
jako nowy,przeglądając forum trafiłem na ten dość(albo dosyć nie mam pojęcia)stary post.
Ciekawi mnie,dlaczego wolałbyś żeby wysłali 2 nowe wkłady a stare zabrali skoro zapalniczki wysłałeś z urwanymi zawiasami?Powinieneś się cieszyć że wysłali jeden nowy gratis,a nie musieli.
Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ