Nowa zippo bez hologramu i plomby.

Miejsce na zadawanie pytań odnośnie oryginalności
Regulamin forum
1. Wszelkie pytania o oryginalność zapalniczek prosimy zadawać w tym temacie
2. Nie piszemy w treści wiadomości zdań typu: Jak w temacie...
3. Aby uzyskać szybką i prawidłową odpowiedź do swojego postu należy załączyć zdjęcie spodu obudowy oraz wkładu, lub link do ogłoszenia/aukcji.
3. Niestosowanie się do niniejszego regulaminu skutkuje kasowaniem ogłoszenia bez ostrzeżenia.
MbraY
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 2
Rejestracja: pt mar 06, 2015 7:21 pm
Bday.: Not specified

Nowa zippo bez hologramu i plomby.

Post autor: MbraY »

Witam,

Kupiłem kilka dni temu zippo brushed chrome na allegro (okolo 60zl) wszystko pięknie, ładnie pudełko wydaje sie być oryginalne, zapalnicza też (oznaczenia wkładu, obudowy i te sprawy). Troche czytałem także wydaje sie być oryginalna, ale martwi mnie to ,że nie miała hologramu i plomby :/ czy wszystkie zippo je posiadaja? Czy jednak moja to bardo dobra podrobka :D? Z góry dzieki za odp.

@edit Jeszcze jedno, czy to normalne że ogien w zapalniczce po napełnieniu tak jaby pulsuje :D ? Nie wiem jak to opisać ;p Moze ktos sie z tym spotkal?
Awatar użytkownika
viciu
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4712
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 3:56 pm
Bday.: /// ZIPPO //
Allegro: viciufulik
E-bay: viciufulik
Lokalizacja: Marki

Re: Nowa zippo bez hologramu i plomby.

Post autor: viciu »

MbraY pisze:czy wszystkie zippo je posiadaja?
Nie.
MbraY pisze:Czy jednak moja to bardo dobra podrobka
Z opowiadań to nawet Pytia Delifijska nie umiała nic wywróżyć...
MbraY pisze:czy to normalne że ogien w zapalniczce po napełnieniu tak jaby pulsuje
Tak.
Zastrzegam, że te wiadomości pochodzą od vicia i nie mogę zapewnić o ich 100% pewności.
Pilkunnussija, koneser tatara zjedzonego jak najpóźniej, arbiter elegantiarum i wicepierdoła
ODPOWIEDZ