buczobuczo wniosek indywidalny :)

Dział forum na pomysły i sugestie odnośnie tej strony
Jogi
Posty: 2771
Rejestracja: pn mar 14, 2011 2:22 pm
Bday.: J ZIPPO III
Allegro: czomon
Lokalizacja: Tarnów

Re: buczobuczo wniosek indywidalny :)

Post autor: Jogi »

buczobuczo pisze:dlaczego moje ogłoszenie w dziale giełda zostało wykasowane?
Bo uparcie wstawiasz zdjęcia towaru jako swoją kolekcję. A jak ktoś pochwalił, to po chwili dostawał ofertę kupna.
buczobuczo pisze:moją reputacje
Na dobrą opinię trzeba zapracować. W tym gronie raczej nie zapracowałeś, czego może publicznie nie widać, jakkolwiek w kuluarach o Tobie głośno. Forumowiczów wstępnie zainteresowanych transakcjami proszę o kontakt via PW. Bo wydaje mi się, że Ty bardziej byłeś zainteresowany sprzedażą niż oni zakupem. I ewentualnie, forumowicza, który coś od Ciebie kupił też proszę o kontakt, bez względu na zadowolenie z transakcji. Jeśli ktoś coś kupił, bo w to wątpię, ale cen nie przywykłem komentować.
buczobuczo pisze:poza tym na forum w dalszym ciągu pokazuje czas zimowy
Forum pokazuje czas zimowy, bo jak widać, jesteś zbyt zajęty prowadzeniem handlu, żeby w profilu przestawić sobie czas na DST + 1 czyli notabene letni. Jakbyś śledził życie forum, to byś wiedział, bo o tym przypominałem.

Nie raz i nie dwa było zezwolenie na sprzedaż jednorazową (na zasadzie "znalazłem, nie jest mi potrzebna, to był nietrafiony prezent, kojarzy mi się z byłą żoną" itd.). Jak ktoś sprzedał Dział "Giełda" jest docelowo miejscem transakcji kolekcjonerskich i/lub rzadkich egzemplarzy. Nie miejscem pracy zarobkowej, bo komuś się zwidziała nisza w rynku i chce ją zapchać. Przy okazji nabijając kabzę. Na to zgody nie ma i nie będzie. To tak dla ostatecznego wyjaśnienia i informacji.

Poza tym, nowe egzemplarze katalogowe większość z nas kupuje bezpośrednio od importera, pomijając przy tym wszystkie marże hurtowe i detaliczne.
buczobuczo

Re: buczobuczo wniosek indywidalny :)

Post autor: buczobuczo »

Ok. Ja wszystko rozumiem, ale to, że Admin usuną mój post, nie mówię teraz o przeniesieniu do śmietnika, bez żadnej informacji do zainteresowanych Forumowiczów, wyszedłem delikatnie mówiąc na gościa niezbyt poważnego. I tego nie rozumie, dlaczego poważne forum, tak traktuje Forumowiczów.
buczobuczo

Re: buczobuczo wniosek indywidalny :)

Post autor: buczobuczo »

A i na Pw pisałem tylko tym, którzy napisali, że konkretny egzemplarz się podoba.
Jogi
Posty: 2771
Rejestracja: pn mar 14, 2011 2:22 pm
Bday.: J ZIPPO III
Allegro: czomon
Lokalizacja: Tarnów

Re: buczobuczo wniosek indywidalny :)

Post autor: Jogi »

buczobuczo pisze:Ja wszystko rozumiem
Właśnie widzę, że masz problemy z rozumieniem przekazu pisanego. Masz tutaj, przeczytaj:

Regulamin działu Giełda

1. Format w jakim należy pisać temat:
[kupię] lub [sprzedam] lub [zamienię] + treść tematu
2. W przypadku sprzedaży towaru podajemy:
- link do aukcji
- zdjęcia
- cenę jaka Cię interesuje (o ile to możliwe)
- wszelkie dodatkowe informacje (opis, fotki, linki)
3. Zabrania się używania forum jedynie jako reklamy dla swojej sprzedaży, między datą rejestracji a pierwszą ofertą sprzedaży musi upłynąć przynajmniej miesiąc.
4. Miło widziane lecz nie obligatoryjne są bonusy dla forumowiczów (w postaci obniżki od ceny proponowanej lub choćby darmowej wysyłki).
5. Tematy będą kasowane automatycznie po miesiącu od daty założenia.
6. Nie piszemy w treści wiadomości zdań typu: Jak w temacie...
7. Niestosowanie się do regulaminu skutkuje kasowaniem ogłoszenia bez ostrzeżenia.
8. Ogłoszenia (nawet dot. kupna) zamieszczane przez osoby zarejestrowane na Forum krótko przed jego zamieszczeniem, będą wnikliwie oceniane. Niektóre z nich mogą być skasowane bez ostrzeżenia.

Zaznaczyłem, co Cię dotyczy, żeby było łatwiej. Po przeczytaniu albo zaakceptuj, albo opuść nasze forum z własnej woli.
ODPOWIEDZ