Teraz jest 22 paź 2018, o 19:44

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 maja 2014, o 14:15 
Mam pytanie do administratorów. Mianowice dlaczego moje ogłoszenie w dziale giełda zostało wykasowane??? i to nie pierwsze. Ze swojej strony chciałbym tylko zaznaczyć, że takie zachowanie najbardziej uderza w moją reputacje, jako osoby która chce sprzedać oraz forumowiczów, którzy powiedzmy są wstępnie zainteresowani kupnem moich zapalniczek. Najpierw wystawiam ofertę, dostaje jakieś informację na pw od kupujących i za chwile nie ma tematu, "Gościu niepoważny" tak każdy sobie myśli., jakiś "cwaniak". i Dilla nie ma :kwasny:

Poza tym, czy jest jakiś Formowicz, który był niezadowolony z moich zapalniczek które kupił?
Ja otrzymałem same podziękowania.

A wiec, albo dacie mi wystawiać i normalnie po ludzku i nie będziecie kasować moich wątków albo Drodzy Administratorzy dajcie mi znać że lepiej żebym wykasował swój profil albo sami wykasujcie....

PostNapisane: 5 maja 2014, o 14:33 
George Blaisdell
George Blaisdell

Data ur.: //// ZIPPO ////
Allegro: viciufulik
E-bay: viciufulik
buczobuczo napisał(a):
Mianowice dlaczego moje ogłoszenie w dziale giełda zostało wykasowane??? i to nie pierwsze.

Bo naruszasz regulamin?
Jeśli do tej pory nie doczytałeś:
Cytuj:
3. Zabrania się używania forum jedynie jako reklamy dla swojej sprzedaży, między datą rejestracji a pierwszą ofertą sprzedaży musi upłynąć przynajmniej miesiąc.

Ponieważ nie robisz nic innego, jak tylko uprawianie handelku, to się nie dziw, że idziesz pod topór.

PostNapisane: 5 maja 2014, o 14:56 
viciu napisał(a):
buczobuczo napisał(a):
Mianowice dlaczego moje ogłoszenie w dziale giełda zostało wykasowane??? i to nie pierwsze.

Bo naruszasz regulamin?
Jeśli do tej pory nie doczytałeś:
Cytuj:
3. Zabrania się używania forum jedynie jako reklamy dla swojej sprzedaży, między datą rejestracji a pierwszą ofertą sprzedaży musi upłynąć przynajmniej miesiąc.

Ponieważ nie robisz nic innego, jak tylko uprawianie handelku, to się nie dziw, że idziesz pod topór.

OK ja to jest dla mnie jasne, tylko postaw się na miejscu Forumowiczów lub spróbuj Im to wytłumaczyć...

PostNapisane: 5 maja 2014, o 15:28 
George Blaisdell
George Blaisdell

Myślę, że zdecydowana większość forowiczów o tym wie.

Patatajam Nową Galaktyczną Grandą.

PostNapisane: 5 maja 2014, o 15:52 
viciu napisał(a):
Myślę, że zdecydowana większość forowiczów o tym wie.

Patatajam Nową Galaktyczną Grandą.

A skąd mają wiedzieć?? Założyłem 5 postów w tym 3 w dziale gieda. Poza tym jak pisze Forumowicz, że podoba mu się jakaś zapalniczka, to to, że napisze do niego to coś złego. Panowie Administratorzy to działa w obie strony. Jak patrzycie się świeże bułeczki w sklepie a Ekspedientka zapyta podać Panu? To tylko dlatego będziecie mówić,że to zły sklep??? Nie liczy się tylko kupno-sprzedaż ale także "obsługa klienta"

Ponadto jak bym miał cholerne parcie na sprzedaż, to już dawno zainteresowani Forumowicze cieszyli by się z nowych zapalniczek.

PostNapisane: 5 maja 2014, o 16:12 
George Blaisdell
George Blaisdell

Ponieważ nie rozumiesz zasad obowiązujących na tym forum, dalsza dyskusja jest bezcelowa.

PostNapisane: 5 maja 2014, o 16:24 
Zasady są i bardzo dobrze. Bo zasady trzeba mieć nawet jeśli się uprzemy, że ich nie ma.
Nie chce iść w zaparte ale jestem dłużej niż 30 dni.

poza tym na forum w dalszym ciągu pokazuje czas zimowy, bo lepiej wypiep##ć posta, i to nawet nie do śmietnika tylko całkowicie (pisze bodajże o moim 2 poscie) żeby nikt go nie widział.

PostNapisane: 5 maja 2014, o 16:29 
George Blaisdell
George Blaisdell

Może teraz...
Regulamin działu GIEŁDA napisał(a):
jedynie jako reklamy

Już zauważyłeś, o co chodzi?
Ode mnie tyle.

PostNapisane: 5 maja 2014, o 16:47 
Dobra, dam spokój ale tylko 2 pytania
1. Co bierzecie pod uwagę mając na myśli "jedynie jako reklamy"?

2. Czy wszystkie posty tak samo usuwacie jeśli ktoś dwa razy zamieści post w dziale giełda?

ps Skoro tak wadzą Wam( drodzy Admini) moje zapalniczki to nie będę wystawiał postów.

PostNapisane: 5 maja 2014, o 17:09 
Gold Plated
Gold Plated

Data ur.: / ZIPPO //
buczobuczo napisał(a):
1. Co bierzecie pod uwagę mając na myśli "jedynie jako reklamy"?

buczobuczo , To jest forum pasjonatów zippo. :]

I stwierdzenie
buczobuczo napisał(a):
"jedynie jako reklamy"?

Odnosi się do tego że , zarejestrowałeś się jedynie po to , żeby wystawić na sprzedaż swój skromny kramik. :hyhy:

PostNapisane: 5 maja 2014, o 17:47 
Administrator

Data ur.: G ZIPPO III
Allegro: czomon
buczobuczo napisał(a):
dlaczego moje ogłoszenie w dziale giełda zostało wykasowane?

Bo uparcie wstawiasz zdjęcia towaru jako swoją kolekcję. A jak ktoś pochwalił, to po chwili dostawał ofertę kupna.

buczobuczo napisał(a):
moją reputacje

Na dobrą opinię trzeba zapracować. W tym gronie raczej nie zapracowałeś, czego może publicznie nie widać, jakkolwiek w kuluarach o Tobie głośno. Forumowiczów wstępnie zainteresowanych transakcjami proszę o kontakt via PW. Bo wydaje mi się, że Ty bardziej byłeś zainteresowany sprzedażą niż oni zakupem. I ewentualnie, forumowicza, który coś od Ciebie kupił też proszę o kontakt, bez względu na zadowolenie z transakcji. Jeśli ktoś coś kupił, bo w to wątpię, ale cen nie przywykłem komentować.

buczobuczo napisał(a):
poza tym na forum w dalszym ciągu pokazuje czas zimowy

Forum pokazuje czas zimowy, bo jak widać, jesteś zbyt zajęty prowadzeniem handlu, żeby w profilu przestawić sobie czas na DST + 1 czyli notabene letni. Jakbyś śledził życie forum, to byś wiedział, bo o tym przypominałem.

Nie raz i nie dwa było zezwolenie na sprzedaż jednorazową (na zasadzie "znalazłem, nie jest mi potrzebna, to był nietrafiony prezent, kojarzy mi się z byłą żoną" itd.). Jak ktoś sprzedał Dział "Giełda" jest docelowo miejscem transakcji kolekcjonerskich i/lub rzadkich egzemplarzy. Nie miejscem pracy zarobkowej, bo komuś się zwidziała nisza w rynku i chce ją zapchać. Przy okazji nabijając kabzę. Na to zgody nie ma i nie będzie. To tak dla ostatecznego wyjaśnienia i informacji.

Poza tym, nowe egzemplarze katalogowe większość z nas kupuje bezpośrednio od importera, pomijając przy tym wszystkie marże hurtowe i detaliczne.

PostNapisane: 5 maja 2014, o 17:54 
Ok. Ja wszystko rozumiem, ale to, że Admin usuną mój post, nie mówię teraz o przeniesieniu do śmietnika, bez żadnej informacji do zainteresowanych Forumowiczów, wyszedłem delikatnie mówiąc na gościa niezbyt poważnego. I tego nie rozumie, dlaczego poważne forum, tak traktuje Forumowiczów.

PostNapisane: 5 maja 2014, o 17:57 
A i na Pw pisałem tylko tym, którzy napisali, że konkretny egzemplarz się podoba.

PostNapisane: 5 maja 2014, o 18:05 
Administrator

Data ur.: G ZIPPO III
Allegro: czomon
buczobuczo napisał(a):
Ja wszystko rozumiem

Właśnie widzę, że masz problemy z rozumieniem przekazu pisanego. Masz tutaj, przeczytaj:

Regulamin działu Giełda

1. Format w jakim należy pisać temat:
[kupię] lub [sprzedam] lub [zamienię] + treść tematu
2. W przypadku sprzedaży towaru podajemy:
- link do aukcji
- zdjęcia
- cenę jaka Cię interesuje (o ile to możliwe)
- wszelkie dodatkowe informacje (opis, fotki, linki)
4. Miło widziane lecz nie obligatoryjne są bonusy dla forumowiczów (w postaci obniżki od ceny proponowanej lub choćby darmowej wysyłki).
5. Tematy będą kasowane automatycznie po miesiącu od daty założenia.
6. Nie piszemy w treści wiadomości zdań typu: Jak w temacie...
7. Niestosowanie się do regulaminu skutkuje kasowaniem ogłoszenia bez ostrzeżenia.
8. Ogłoszenia (nawet dot. kupna) zamieszczane przez osoby zarejestrowane na Forum krótko przed jego zamieszczeniem, będą wnikliwie oceniane. Niektóre z nich mogą być skasowane bez ostrzeżenia.

Zaznaczyłem, co Cię dotyczy, żeby było łatwiej. Po przeczytaniu albo zaakceptuj, albo opuść nasze forum z własnej woli.

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]