buczobuczo wniosek indywidalny :)

Dział forum na pomysły i sugestie odnośnie tej strony
buczobuczo

buczobuczo wniosek indywidalny :)

Post autor: buczobuczo »

Mam pytanie do administratorów. Mianowice dlaczego moje ogłoszenie w dziale giełda zostało wykasowane??? i to nie pierwsze. Ze swojej strony chciałbym tylko zaznaczyć, że takie zachowanie najbardziej uderza w moją reputacje, jako osoby która chce sprzedać oraz forumowiczów, którzy powiedzmy są wstępnie zainteresowani kupnem moich zapalniczek. Najpierw wystawiam ofertę, dostaje jakieś informację na pw od kupujących i za chwile nie ma tematu, "Gościu niepoważny" tak każdy sobie myśli., jakiś "cwaniak". i Dilla nie ma :kwasny:

Poza tym, czy jest jakiś Formowicz, który był niezadowolony z moich zapalniczek które kupił?
Ja otrzymałem same podziękowania.

A wiec, albo dacie mi wystawiać i normalnie po ludzku i nie będziecie kasować moich wątków albo Drodzy Administratorzy dajcie mi znać że lepiej żebym wykasował swój profil albo sami wykasujcie....
Awatar użytkownika
viciu
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4712
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 3:56 pm
Bday.: /// ZIPPO //
Allegro: viciufulik
E-bay: viciufulik
Lokalizacja: Marki

Re: buczobuczo wniosek indywidalny :)

Post autor: viciu »

buczobuczo pisze:Mianowice dlaczego moje ogłoszenie w dziale giełda zostało wykasowane??? i to nie pierwsze.
Bo naruszasz regulamin?
Jeśli do tej pory nie doczytałeś:
3. Zabrania się używania forum jedynie jako reklamy dla swojej sprzedaży, między datą rejestracji a pierwszą ofertą sprzedaży musi upłynąć przynajmniej miesiąc.
Ponieważ nie robisz nic innego, jak tylko uprawianie handelku, to się nie dziw, że idziesz pod topór.
Zastrzegam, że te wiadomości pochodzą od vicia i nie mogę zapewnić o ich 100% pewności.
Pilkunnussija, koneser tatara zjedzonego jak najpóźniej, arbiter elegantiarum i wicepierdoła
buczobuczo

Re: buczobuczo wniosek indywidalny :)

Post autor: buczobuczo »

viciu pisze:
buczobuczo pisze:Mianowice dlaczego moje ogłoszenie w dziale giełda zostało wykasowane??? i to nie pierwsze.
Bo naruszasz regulamin?
Jeśli do tej pory nie doczytałeś:
3. Zabrania się używania forum jedynie jako reklamy dla swojej sprzedaży, między datą rejestracji a pierwszą ofertą sprzedaży musi upłynąć przynajmniej miesiąc.
Ponieważ nie robisz nic innego, jak tylko uprawianie handelku, to się nie dziw, że idziesz pod topór.
OK ja to jest dla mnie jasne, tylko postaw się na miejscu Forumowiczów lub spróbuj Im to wytłumaczyć...
Awatar użytkownika
viciu
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4712
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 3:56 pm
Bday.: /// ZIPPO //
Allegro: viciufulik
E-bay: viciufulik
Lokalizacja: Marki

Re: Odp: buczobuczo wniosek indywidalny :)

Post autor: viciu »

Myślę, że zdecydowana większość forowiczów o tym wie.

Patatajam Nową Galaktyczną Grandą.
Zastrzegam, że te wiadomości pochodzą od vicia i nie mogę zapewnić o ich 100% pewności.
Pilkunnussija, koneser tatara zjedzonego jak najpóźniej, arbiter elegantiarum i wicepierdoła
buczobuczo

Re: buczobuczo wniosek indywidalny :)

Post autor: buczobuczo »

viciu pisze:Myślę, że zdecydowana większość forowiczów o tym wie.

Patatajam Nową Galaktyczną Grandą.
A skąd mają wiedzieć?? Założyłem 5 postów w tym 3 w dziale gieda. Poza tym jak pisze Forumowicz, że podoba mu się jakaś zapalniczka, to to, że napisze do niego to coś złego. Panowie Administratorzy to działa w obie strony. Jak patrzycie się świeże bułeczki w sklepie a Ekspedientka zapyta podać Panu? To tylko dlatego będziecie mówić,że to zły sklep??? Nie liczy się tylko kupno-sprzedaż ale także "obsługa klienta"

Ponadto jak bym miał cholerne parcie na sprzedaż, to już dawno zainteresowani Forumowicze cieszyli by się z nowych zapalniczek.
Awatar użytkownika
viciu
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4712
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 3:56 pm
Bday.: /// ZIPPO //
Allegro: viciufulik
E-bay: viciufulik
Lokalizacja: Marki

Re: buczobuczo wniosek indywidalny :)

Post autor: viciu »

Ponieważ nie rozumiesz zasad obowiązujących na tym forum, dalsza dyskusja jest bezcelowa.
Zastrzegam, że te wiadomości pochodzą od vicia i nie mogę zapewnić o ich 100% pewności.
Pilkunnussija, koneser tatara zjedzonego jak najpóźniej, arbiter elegantiarum i wicepierdoła
buczobuczo

Re: buczobuczo wniosek indywidalny :)

Post autor: buczobuczo »

Zasady są i bardzo dobrze. Bo zasady trzeba mieć nawet jeśli się uprzemy, że ich nie ma.
Nie chce iść w zaparte ale jestem dłużej niż 30 dni.

poza tym na forum w dalszym ciągu pokazuje czas zimowy, bo lepiej wypiep##ć posta, i to nawet nie do śmietnika tylko całkowicie (pisze bodajże o moim 2 poscie) żeby nikt go nie widział.
Awatar użytkownika
viciu
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4712
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 3:56 pm
Bday.: /// ZIPPO //
Allegro: viciufulik
E-bay: viciufulik
Lokalizacja: Marki

Re: buczobuczo wniosek indywidalny :)

Post autor: viciu »

Może teraz...
Regulamin działu GIEŁDA pisze:jedynie jako reklamy


Już zauważyłeś, o co chodzi?
Ode mnie tyle.
Zastrzegam, że te wiadomości pochodzą od vicia i nie mogę zapewnić o ich 100% pewności.
Pilkunnussija, koneser tatara zjedzonego jak najpóźniej, arbiter elegantiarum i wicepierdoła
buczobuczo

Re: buczobuczo wniosek indywidalny :)

Post autor: buczobuczo »

Dobra, dam spokój ale tylko 2 pytania
1. Co bierzecie pod uwagę mając na myśli "jedynie jako reklamy"?

2. Czy wszystkie posty tak samo usuwacie jeśli ktoś dwa razy zamieści post w dziale giełda?

ps Skoro tak wadzą Wam( drodzy Admini) moje zapalniczki to nie będę wystawiał postów.
Awatar użytkownika
akm79
Gold Plated
Gold Plated
Posty: 1770
Rejestracja: pt maja 13, 2011 8:21 pm
Bday.: / ZIPPO
Lokalizacja: OSTRÓDA

Re: buczobuczo wniosek indywidalny :)

Post autor: akm79 »

buczobuczo pisze:1. Co bierzecie pod uwagę mając na myśli "jedynie jako reklamy"?

buczobuczo , To jest forum pasjonatów zippo. :]


I stwierdzenie
buczobuczo pisze: "jedynie jako reklamy"?
Odnosi się do tego że , zarejestrowałeś się jedynie po to , żeby wystawić na sprzedaż swój skromny kramik. :hyhy:
Sztywniutko. :)
ODPOWIEDZ