Witamy Się

Jesteś nowy na naszym Forum? Tutaj możesz się przywitać!
Mercedes207

Re: Witamy Się

Post autor: Mercedes207 »

Tuptek pisze:PS
Cholera nie chce mi wczytać avatara, że coś tam z niby folderem php nie pasi. Pojecia nie mam o co chodzi, ale i bez mojego "łososia" też jest miło
mam to samo, jakiś błąd na forum, z linka do fotki tez nie działa :kwasny:
inf
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 39
Rejestracja: pt maja 13, 2011 10:19 am
Bday.: I ZIPPO VIII
Allegro: inforfinfor

Re: Witamy Się

Post autor: inf »

Pamiętam dzień mojej pierwszej rejestracji na forum (05.04.2007), jakby to było wczoraj. Mój pierwszy post (generalnie pierwszy post w życiu jaki napisałem na jakimkolwiek forum), był w temacie o dodawaniu zdjęć do postów. Przywitałem się za to odrobinę później, jak Gacoperz założył temat, gdzie użył ['you']. Otóż wtedy o tym nie wiedziałem i było mi bardzo miło, że pamiętał o mnie. Dobra, dobra..

Witajcie! Mam na imię Adrian, jestem z Gdańska i aktualnie powoli kończę Technikum Łączności na profilu technik informatyk. Ostatnio moja pasja związana z Zippo trochę opadła, po tym jak wszystkie uzbierane pieniądze wydałem na samochód (i jego naprawy). Niestety musiałem rozstać się też z kilkoma zapalniczkami. Zostawiłem sobie tylko te najbliższe mojemu sercu.

F*** yeah! W końcu się ładnie przywitałem. :)
jarmor
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 14
Rejestracja: pt maja 13, 2011 11:20 am
Bday.: ... ZIPPO ..
Allegro: jamamimo
E-bay: jamamimo

Re: Witamy Się

Post autor: jarmor »

Serdecznie wszystkich witam.
Mam na imię Jarek (od Jarosław).
Jako nowy urzytkownik zacznę od prowokacji.
golden_boy
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 30
Rejestracja: pt maja 13, 2011 12:33 pm
Bday.: Not specified
Allegro: golden_boy01

Re: Witamy Się

Post autor: golden_boy »

Witajcie wszyscy mam na imię Dawid, jestem z Mińska Mazowieckiego, studiuje ogrodnictwo :) Niestety pod nowym nickiem :( ale mam nadzieje że będe mógł wrócic do starego.

Pozdrawiam Dawid :)
Seraphim

Re: Witamy Się

Post autor: Seraphim »

Może i ja ładnie się przywitam, bo nie dane mi było przywitać się na starym forum. Jestem Stachu, mieszkam w Wesołej w Warszawie, a obecnie studiuje Inżynierie Lądową na Politechnice Warszawskiej. Zippo już dawno chodziło mi po głowie (był taki film, jak jeszcze gówniarzem byłem, że jakiś czarny charakter zapalił sobie fajka właśnie zippo, a później rzucił zapalniczkę w kałużę benzyny i tym sposobem parę samochodów uleciało w powietrze. Próbowałem to później z innymi gazowymi zapalniczkami, ale nie szło-wiadomo z jakich powodów :wstyd: )
Jogi
Posty: 2771
Rejestracja: pn mar 14, 2011 2:22 pm
Bday.: J ZIPPO III
Allegro: czomon
Lokalizacja: Tarnów

Re: Witamy Się

Post autor: Jogi »

golden_boy pisze:Niestety pod nowym nickiem :( ale mam nadzieje że będe mógł wrócic do starego.
Już przecież jesteś pod starym :hyhy:
Awatar użytkownika
viciu
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4712
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 3:56 pm
Bday.: /// ZIPPO //
Allegro: viciufulik
E-bay: viciufulik
Lokalizacja: Marki

Re: Witamy Się

Post autor: viciu »

jarmor pisze:Jako nowy urzytkownik zacznę od prowokacji.
Eeee, kompletnie nietrafiona, bo właśnie chciałem ogłosić, że z okazji przenosin niniejszym wprowadzam u siebie opcję "Tydzień dobroci dla ortograficznych inaczej"...
Zastrzegam, że te wiadomości pochodzą od vicia i nie mogę zapewnić o ich 100% pewności.
Pilkunnussija, koneser tatara zjedzonego jak najpóźniej, arbiter elegantiarum i wicepierdoła
wampir1979
High Polished Chrome
High Polished Chrome
Posty: 473
Rejestracja: pt maja 13, 2011 4:07 pm
Bday.: / ZIPPO //
E-bay: wampir1979
Lokalizacja: Białystok/Vilnius

Re: Witamy Się

Post autor: wampir1979 »

Witam wszystkich nowych i "starych uzytkowników" forum Zippo.Na imię mam Krzysztof i pochodzę z podlasia a dokładnie z Białegostoku.
Vlad Drăculea :wampir:
Seraphim

Re: Witamy Się

Post autor: Seraphim »

wampir1979 pisze:pochodzę z podlasia a dokładnie z Białegostoku.
To zapraszam na działkę do Kruszynian :zdrowko:
Awatar użytkownika
P@tryk
Midnight Chrome
Midnight Chrome
Posty: 712
Rejestracja: pt maja 13, 2011 6:22 pm
Bday.: L ZIPPO X
Allegro: 19Patryk94
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Witamy Się

Post autor: P@tryk »

No to może i ja się przywitam :) hmm od czego by tu zacząć? może tak...
Dzień Dobry! Na imię mi Patryk ale to da się wywnioskować z nicku a pochodzę z Katowic gdzie i obecnie urzęduję. :D :D

Dzięki i przepraszam Jogi
Ostatnio zmieniony pt maja 13, 2011 7:02 pm przez P@tryk, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ