Witamy Się

Jesteś nowy na naszym Forum? Tutaj możesz się przywitać!
BlackStar

Re: Witamy Się

Post autor: BlackStar »

Wsumie racja viciu , wszystkiego po troche jak bede zbierał bedzie to bardziej interesujące.
Jak tylko będe miał sie czym pochwalić wystawie kilka fotek bo chyba street chrome i inne początkujące modele każdy zna, no i mam jeszcze afganistan ale niestety chyba podróba kupiona bezmyślnie na allegro !
Widziałem tu na forum że raczej nie przepadacie za tymi zapalniczkami wiec chyba nie mam sie czym chwalić, no ale powoli i do przodu
Kuba

Re: Witamy Się

Post autor: Kuba »

Witam,
jestem nowicjuszem w sprawie zippo,choć w przeciągu 2tygodni,przez moje ręce przewinęły się już 3 zippo :) .
Co dla wielu wydaje się dziwne,nie palę jakoś regularnie,ale zapalniczkę lubię mieć,więc stwierdziłem,że pora na prawdziwą zapalniczkę :hyhy:
Używam High Polish Chrome z kończyną- A Bit o Luck,mam też drugą z wykończeniem drewnianym,ma jednak wyrwany zawias,i chcę ją wysłać do clinici mam nadzieję,że Panowie z DE,ogarną temat.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
viciu
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4712
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 3:56 pm
Bday.: /// ZIPPO //
Allegro: viciufulik
E-bay: viciufulik
Lokalizacja: Marki

Re: Witamy Się

Post autor: viciu »

Kuba pisze:Co dla wielu wydaje się dziwne
Nie u nas. Na tym forum nie ma rzeczy dziwnych. Nawet Enzo pląsający wśród położnych do melodii Papa Dance dziwnym nie jest.
Witojże.
Zastrzegam, że te wiadomości pochodzą od vicia i nie mogę zapewnić o ich 100% pewności.
Pilkunnussija, koneser tatara zjedzonego jak najpóźniej, arbiter elegantiarum i wicepierdoła
Awatar użytkownika
ZippoMarek
Satin Chrome
Satin Chrome
Posty: 186
Rejestracja: pn maja 16, 2011 1:08 pm
Bday.: .... ZIPPO ...
Allegro: Marek-45
E-bay: marek-45
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Witamy Się

Post autor: ZippoMarek »

Kiedyś nawet nie tak dawno byłem "Marek-45",teraz kochani wraz ze zmianami jestem "ZippoMarek",nie zmienia to faktu iż cieszę się że nadal jesteśmy razem.Witam i pozdrawiam wszystkich.
  Powód edycji: Kolor czerwony jest zastrzeżony dla administracji forum
http://zippomarek.wix.com/zippmarek" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
viciu
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4712
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 3:56 pm
Bday.: /// ZIPPO //
Allegro: viciufulik
E-bay: viciufulik
Lokalizacja: Marki

Re: Witamy Się

Post autor: viciu »

ZippoMarek pisze:Kiedyś nawet nie tak dawno byłem "Marek-45"
No, jeszcze w awatarze widać...
Zastrzegam, że te wiadomości pochodzą od vicia i nie mogę zapewnić o ich 100% pewności.
Pilkunnussija, koneser tatara zjedzonego jak najpóźniej, arbiter elegantiarum i wicepierdoła
Awatar użytkownika
Lee
Midnight Chrome
Midnight Chrome
Posty: 748
Rejestracja: pt maja 13, 2011 3:51 pm
Bday.: || ZIPPO ||
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witamy Się

Post autor: Lee »

Kuba pisze:nie palę jakoś regularnie
Witaj Kuba
w Twoim wieku (wnioskuję, że masz już cztery lata) mógłbyś chyba opanować zasady interpunkcji... :D
Kuba

Re: Witamy Się

Post autor: Kuba »

Lee pisze:
Kuba pisze:nie palę jakoś regularnie
Witaj Kuba
w Twoim wieku (wnioskuję, że masz już cztery lata) mógłbyś chyba opanować zasady interpunkcji... :D
Sorry,zmęczenie robi swoje.
Pozdrawiam
ACS

Re: Witamy Się

Post autor: ACS »

Witam wszystkich.
lukasso007

Re: Witamy Się

Post autor: lukasso007 »

Też witam. Jestem Łukasz i niestety nie mam jeszcze zippo. Może kiedyś jak fundusze pozwolą:)
Awatar użytkownika
viciu
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4712
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 3:56 pm
Bday.: /// ZIPPO //
Allegro: viciufulik
E-bay: viciufulik
Lokalizacja: Marki

Re: Witamy Się

Post autor: viciu »

Ave Wam!
Łukaszu- pierwszy krok do uzależnienia poczyniłeś - masz ochotę na Zippo. Od tej pory będzie tylko gorzej, wiesz?
Zastrzegam, że te wiadomości pochodzą od vicia i nie mogę zapewnić o ich 100% pewności.
Pilkunnussija, koneser tatara zjedzonego jak najpóźniej, arbiter elegantiarum i wicepierdoła
ODPOWIEDZ