deagostini

Awatar użytkownika
lawcu
Gold Plated
Gold Plated
Posty: 1850
Rejestracja: ndz kwie 17, 2011 9:25 pm
Bday.: // ZIPPO /
Lokalizacja: Komorów

Re: deagostini

Post autor: lawcu »

viciu pisze:Myślę, że jakieś 2%
Może i 17 się znajdzie :zalamany:
Awatar użytkownika
viciu
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4712
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 3:56 pm
Bday.: /// ZIPPO //
Allegro: viciufulik
E-bay: viciufulik
Lokalizacja: Marki

Re: deagostini

Post autor: viciu »

Nieeee, nie przypuszczam: jeśli ktoś ma ukierunkowaną kolekcję, to się nie połaszczy. Jeśli - tak jak ja- zbiera "bo mnie się podoba", to ewentualnie, na zasadzie "część zostawię, inne sprzedam". Najbardziej prawdopodobne są takie elementa, co to kiedyś uprawiali pen-spinning, potem yoyo, później artystyczne zawiązywanie sznurówek.
Zastrzegam, że te wiadomości pochodzą od vicia i nie mogę zapewnić o ich 100% pewności.
Pilkunnussija, koneser tatara zjedzonego jak najpóźniej, arbiter elegantiarum i wicepierdoła
tommy82

Re: deagostini

Post autor: tommy82 »

no ale taką kolekcję mogli by puścić,każdy fan i/lub kolekcjoner może znalazł by coś dla siebie,dobra akcja też by była dla początkujących zbieraczy,ale też za rozsądne pieniądze.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
viciu
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4712
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 3:56 pm
Bday.: /// ZIPPO //
Allegro: viciufulik
E-bay: viciufulik
Lokalizacja: Marki

Re: deagostini

Post autor: viciu »

Szanowny Panie,


Aktualnie nie mamy takich planów wydawniczych.




Serdecznie pozdrawiamy,

BOK De Agostini
Zastrzegam, że te wiadomości pochodzą od vicia i nie mogę zapewnić o ich 100% pewności.
Pilkunnussija, koneser tatara zjedzonego jak najpóźniej, arbiter elegantiarum i wicepierdoła
Awatar użytkownika
rolf
Gold Plated
Gold Plated
Posty: 1807
Rejestracja: pt maja 13, 2011 9:33 am
Bday.: A ZIPPO III
Lokalizacja: Sokołów Młp.

Re: deagostini

Post autor: rolf »

viciu pisze:Aktualnie nie mamy takich planów wydawniczych.
hmm, być może zmienili plany.

Jak większość z Was wie, uwielbiam stare samochody. W związku z tym zacząłem prenumerować model Warszawy do składania wydawany przez De Agostini właśnie. W pierwszym numerze znalazła się ankieta z prośbą o wypełnienie i odesłanie. A w ankiecie, pod nr 15 znajduje się pytanie Które kolekcje są Pana/i zdaniem najciekawsze?, a wśród możliwych odpowiedzi, obok różnych modeli samochodów, motocykli, samolotów itd. znajduje się zapalniczki Zippo :hyhy:

Ja odbieram to jako badanie rynku - najwięcej głosów - szansa na ukazanie się kolekcji :)
A więc szanse, że DeAgostini wyda kolekcję z Zippo jednak jest. Nie duża, ale jest.

Jak ktoś chce podnieść szanse, to może kupić pierwszy numer za jakieś 4 zeta, wypełnić ankietę wpisując Zippo i odesłać - koszt nie wielki, tak jak szanse, pewnie się nie uda, ale może... ;)
Awatar użytkownika
viciu
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4712
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 3:56 pm
Bday.: /// ZIPPO //
Allegro: viciufulik
E-bay: viciufulik
Lokalizacja: Marki

Re: deagostini

Post autor: viciu »

W drukarni, w której z racji pracy bywam, pracuje facet, którego żona w De Agostini właśnie w dziale z kolekcjami robi. Siłą rzeczy zapytałem wiadomo o co- i na najbliższy czas nie planują, niezdedy, sprowadzania Zippo.
Jeśli coś się zmieni, będę powiadamiał...
Zastrzegam, że te wiadomości pochodzą od vicia i nie mogę zapewnić o ich 100% pewności.
Pilkunnussija, koneser tatara zjedzonego jak najpóźniej, arbiter elegantiarum i wicepierdoła
Bengosha

Re: deagostini

Post autor: Bengosha »

Ja bym na pewno nie zamawial prenumeraty bo z linka w 1th poscie podobaja mi sie tylko zapalniczki nr 1 (miszcz), 8, 12, 13, 14 (ale bez pacyfki - nie moja ideologia), 18 (ladny kolor, lubie takie odcienie, nadruk playboya mi obojetny), 20, 21, 22, 23 (wolalbym z innym nadrukiem lub bez ale ostatecznie moze byc), 24, 25, 26-30, 31-33, 36, 37(byc moze), 41 (bez nadruku), 42, 44, 47, 51-55, 56, 59, 60
po przegladnieciu wszystkich mam jeszcze zastrzezenia do swoich wyborow wiec pare na bank by wypadlo

i jakby sie taka kolekcja pojawila w polsce to nie powinno byc problumu z zamawianiem poszczegolnych numerow

ps. chetnie bym pozyczyl do poczytania jako zrodlo wiedzy te zalaczone gazetki z numerow gdyby sie ta kolekcja u nas pojawila.

jak chcecie wypisujcie ktore Wam nrki sie podobaja
Awatar użytkownika
viciu
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4712
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 3:56 pm
Bday.: /// ZIPPO //
Allegro: viciufulik
E-bay: viciufulik
Lokalizacja: Marki

Re: deagostini

Post autor: viciu »

Zastrzegam, że te wiadomości pochodzą od vicia i nie mogę zapewnić o ich 100% pewności.
Pilkunnussija, koneser tatara zjedzonego jak najpóźniej, arbiter elegantiarum i wicepierdoła
Awatar użytkownika
majew
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 12
Rejestracja: pt maja 13, 2011 8:34 pm
Bday.: C ZIPPO X

Re: deagostini

Post autor: majew »

Czy ktoś widział egzemplarz w Warszawie?
Awatar użytkownika
viciu
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4712
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 3:56 pm
Bday.: /// ZIPPO //
Allegro: viciufulik
E-bay: viciufulik
Lokalizacja: Marki

Re: deagostini

Post autor: viciu »

W Markach były.

Patatajam Moturą Czy Gie.
Zastrzegam, że te wiadomości pochodzą od vicia i nie mogę zapewnić o ich 100% pewności.
Pilkunnussija, koneser tatara zjedzonego jak najpóźniej, arbiter elegantiarum i wicepierdoła
ODPOWIEDZ