Czy moja zippo to oryginał.

Miejsce na zadawanie pytań odnośnie oryginalności
Regulamin forum
1. Wszelkie pytania o oryginalność zapalniczek prosimy zadawać w tym temacie
2. Nie piszemy w treści wiadomości zdań typu: Jak w temacie...
3. Aby uzyskać szybką i prawidłową odpowiedź do swojego postu należy załączyć zdjęcie spodu obudowy oraz wkładu, lub link do ogłoszenia/aukcji.
3. Niestosowanie się do niniejszego regulaminu skutkuje kasowaniem ogłoszenia bez ostrzeżenia.
Recluse
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 2
Rejestracja: pn sie 24, 2015 12:22 pm
Bday.: L ZIPPO IV

Czy moja zippo to oryginał.

Post autor: Recluse »

Witam serdecznie.
W zeszłym tygodniu dostałem od swojej narzeczonej zapalniczkę zippo street chrome. Często słyszałem o tej firmie i kojarzyła mi się z wysoką jakością wykonania. Tak więc gdy moja zapalniczka ukazała kilka wad (przynajmniej moim zdaniem) zacząłem się zastanawiać nad jej oryginalnością. Klapka w znacznym stopniu odgina się w jedną stronę i po otwarciu rusza się na boki(właściwie nawet jak jest zamknięta jest troche luźna co czasem irytuje jak z kieszeni słychać jak klapka obija się o komin) a patrząc od przodu poniżej miejsca styku górnej części obudowy z dolną tak jakby schodzi chromowanie ( niestety nie zwróciłem uwagi czy było tak od nowości czy też nastąpiło to po kilku dniach użytkowania) - średnio widać to na zdjęciu.
Poniżej zamieszczam zdjęcia z prośbą o ocenę oryginalności. Czy jest to podróba? Czy po prostu to ja zbyt wiele oczekiwałem po ZIPPO??

Obrazek
Obrazek
Obrazek
tak to wygląda jak po prostu przechylę obudowę bez wkładu w jedną stronę:
Obrazek
a tak w drugą:
Obrazek
tutaj trochę widać jak schodzi chrom:
Obrazek
Awatar użytkownika
akm79
Gold Plated
Gold Plated
Posty: 1770
Rejestracja: pt maja 13, 2011 8:21 pm
Bday.: / ZIPPO
Lokalizacja: OSTRÓDA

Re: Czy moja zippo to oryginał.

Post autor: akm79 »

Recluse , Twoja zippo to oryginał. :ok:



Ps. Niestety z roku na rok jakość zippo spada , poszli na masówkę. :dobani:
Sztywniutko. :)
Recluse
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 2
Rejestracja: pn sie 24, 2015 12:22 pm
Bday.: L ZIPPO IV

Re: Czy moja zippo to oryginał.

Post autor: Recluse »

No cóż wychodzi na to, że muszę się z tym pogodzić. Nie ukrywam, że odczuwam lekki zawód, nie tego spodziewałem się po Zippo.
ODPOWIEDZ