Problem z "MALOWANIEM?"

Wątpliwości związane z ZIPPO lecz nie o oryginalność tutaj pytamy
sebb
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 2
Rejestracja: czw sie 13, 2015 5:37 pm
Bday.: |||| ZIPPO |||

Problem z "MALOWANIEM?"

Post autor: sebb »

Witam,

Jestem nowym użytkownikiem forum ;) jak i zapalniczki ZIPPO (uwielbiam je)

Wracając do tematu, we wtorek 11.08.2015 r., zakupiłem w sklepie zapalniczke ZIPPO za 169 zł, w dniu następnym zauważyłem, że coś dziwnego mam na palcu, czarne odpryski, okazało się, że to coś co było na zippo zaczeło odklejać się lub odryskiwać, cały wzór po prostu tragicznie teraz wygląda, byłem u sprzedawcy w sklepie, powiedziałem mu wszystko to powiedział, że jedyne co moge zrobić to wysłać ją do USA i tam może mi zrobią lub wymienią. Argumentem sprzedawcy w sklepie było to że była duża temperatura i że nosiłem ją w kieszenie ( bardzo dziwne że w kieszeni ją nosiłem...)

Mogę was prosić o rady co w tej sytuacji zrobić? Nie mam paragonu niechący wyrzuciłem, ale mam potwierdzenie transkacji - płatność kartą. Niżej link jak obecnie wygląda zapalniczka...

http://pokazywarka.pl/mmbov0/" onclick="window.open(this.href);return false;

TRAGEDIA :(((

Pozdrawiam,

Sebastian
Awatar użytkownika
Enzo
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 3450
Rejestracja: pt kwie 22, 2011 9:28 pm
Bday.: .. ZIPPO .
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Problem z "MALOWANIEM?"

Post autor: Enzo »

Muszę Cię zmartwić.

Twoja reklamacja raczej nie zostanie uwzględniona, nawet w USA.
Zippo daje gwarancję tylko na kwestię użytkową (zawiasek, wkład, pogięta koperta).

Dawno, dawno temu kiedy jeszcze zapalniczki były grawerowane/wytrawiane i wypełniane farbami ...

... te kolorowe wypełnienia również z czasem się wycierały, ale trwało to zazwyczaj dosyć długo.

Zapalniczka którą kupiłeś, jest ozdobiona za pomocą stempla z farbą akrylową i niestety jest to zdobienie bardzo nietrwałe (mój syn miał identyczny przypadek z innym modelem).
== >> 30.07.2009 ; 12.04.2016 [N.D.M.Ż.] << ==

MOJA KOLEKCJA >>> http://www.zippoenzo.pl <<<
sebb
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 2
Rejestracja: czw sie 13, 2015 5:37 pm
Bday.: |||| ZIPPO |||

Re: Problem z "MALOWANIEM?"

Post autor: sebb »

No i tej odpowiedzi się obawiałem, no cóż pozostało mi nic więcej jak chyba kupić nową, jakiś grawer może ;) a są osoby może, które zajmują się malowaniem zapalniczki? chce zeby jakos ona wyglądała.
Jogi
Posty: 2771
Rejestracja: pn mar 14, 2011 2:22 pm
Bday.: J ZIPPO III
Allegro: czomon
Lokalizacja: Tarnów

Re: Problem z "MALOWANIEM?"

Post autor: Jogi »

Jeżeli chcesz takiej zapalniczki używać, odpuść sobie, bo będzie wyglądała jak ta na zdjęciu szybciej, niż Ci się wydaje.

Kolekcjonersko, szukaj haseł Mazzi i maks.

Made in Tapatalk on SG Note3
Awatar użytkownika
djarab
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4945
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 5:07 pm
Bday.: \\ ZIPPO \\
Lokalizacja: Stahlhammer
Kontakt:

Re: Problem z "MALOWANIEM?"

Post autor: djarab »

Jogi pisze:szukaj haseł Mazzi i maks
Tanio nie bedzie... ;)
Hanys Przodowy
ODPOWIEDZ