Zippo za darmo? Co nie tak?

Wątpliwości związane z ZIPPO lecz nie o oryginalność tutaj pytamy
Ficek

Zippo za darmo? Co nie tak?

Post autor: Ficek »

Ostatnio w olsztynie Philip Morris przeprowadzał akcje - kupujesz paczkę papierosów, wypełniasz jakąś śmieszną ankietę i w prezencie tada zapalniczka zippo. Od brushed chrome przez vintage aż do chameleon'a. Z tego co sprawdzałem są oryginalne ( na jednej nie zgadzała się data produkcji na wkladzie z tą na kopercie). Nie ukrywam, troche mnie to wkurzyło, bo wcześniej było "o, łał masz zippo, fajnie" a teraz "o konkursowe zippo?", no ale nie o tym. Mam takie dwie, dodatkowe i zastanawiam się co jedna i druga firma(oczywiście poza reklamą) z tego miała. Może tą są zapalniczki, które w 100% nie przeszły testów jakości, sprzedane P.M. za gorsze? Bardzo mnie to zastanawia. Jakby ktoś się orientował to byłbym wdzięczny za odpowiedź :)
PanKacper

Re: Zippo za darmo? Co nie tak?

Post autor: PanKacper »

Również mam zippke z tej akcji ,myślę ,że to oryginał . Naprawdę można było dostać też chameleona ? :O Ale również nurtuje mnie pytanie czy jest to jakiś "odrzut" z produkcji .
Ficek

Re: Zippo za darmo? Co nie tak?

Post autor: Ficek »

Co do oryginalności to jestem prawie w 100% pewny, że oryginałki ale nurtuje mnie pytanie, po co? Mam swoją, tamte dwie chce wystawić na allegro ale jesli są to zapalniczki, ktore nie przeszly testow jakości to sie troche boje.
Były różne do wyboru nieraz - czarna z odciskiem palca(niestety nie pamiętam nazwy), widziałem gdzieś tę z bobem marleyem. Trochę ich było :)
wampir1979
High Polished Chrome
High Polished Chrome
Posty: 473
Rejestracja: pt maja 13, 2011 4:07 pm
Bday.: / ZIPPO //
E-bay: wampir1979
Lokalizacja: Białystok/Vilnius

Re: Zippo za darmo? Co nie tak?

Post autor: wampir1979 »

Panowie nie piszcie glupot .Zippo nie wystawi zapalniczek ktore przeszly kontroli jakosci na jaka kolwiek rynek sprzedazy . Nie wiem ile macie lat ale zadam wam pytanie czy wiecie co to reklama? W taki sposob wlasnie producent papierosow reklamuje swoj towar.Zamiast placic za reklame w gazecie to pieniadze przeznaczyl na zapalniczki dodajac je do papierosow.Proste?Kupujesz papierosy i masz niby Zippo za free.(w koszcie papierosow masz wliczone swoja darmowa Zippo)

Jezeli chodzi o rozne daty wkladu i koperty od zapalniczki to normalne zjawisko wystarczy poczytac uwaznie nasze forum.
Vlad Drăculea :wampir:
Awatar użytkownika
akm79
Gold Plated
Gold Plated
Posty: 1770
Rejestracja: pt maja 13, 2011 8:21 pm
Bday.: / ZIPPO
Lokalizacja: OSTRÓDA

Re: Zippo za darmo? Co nie tak?

Post autor: akm79 »

Ficek pisze:jesli są to zapalniczki, ktore nie przeszly testow jakości
Ficek , Takie zapalniczki zippo które nie przechodzą kontroli jakości , w ogóle nie opuszczają bram fabryki w bradford.
Sztywniutko. :)
Dzemik

Re: Zippo za darmo? Co nie tak?

Post autor: Dzemik »

Ta promocja tylko w Olsztynie czy da się jakoś zakupić przez neta lub zamówić anything...
Ficek

Re: Zippo za darmo? Co nie tak?

Post autor: Ficek »

Podobno jeszcze w Rybniku ma być. Jeśli chcesz mam na sprzedaż vintage, ale Ciebie pewnie interesuje cena równa paczce fajek :D
wampir1979
High Polished Chrome
High Polished Chrome
Posty: 473
Rejestracja: pt maja 13, 2011 4:07 pm
Bday.: / ZIPPO //
E-bay: wampir1979
Lokalizacja: Białystok/Vilnius

Re: Zippo za darmo? Co nie tak?

Post autor: wampir1979 »

chetnie odkupie ta Zippo
Vlad Drăculea :wampir:
bati

Re: Zippo za darmo? Co nie tak?

Post autor: bati »

Jeśli ma ktoś chęć pozbycia się nówki sztuki to proszę o fotki, cenę i PW
Jogi
Posty: 2771
Rejestracja: pn mar 14, 2011 2:22 pm
Bday.: J ZIPPO III
Allegro: czomon
Lokalizacja: Tarnów

Re: Zippo za darmo? Co nie tak?

Post autor: Jogi »

Z takimi ogłoszeniami do działu Giełda :)
ODPOWIEDZ