Teraz jest 17 paź 2018, o 12:29

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 cze 2013, o 21:16 
George Blaisdell
George Blaisdell

Data ur.: / ZIPPO /
Allegro: djarabb
Masakra :/
Dawaj na walla Zippo z opisem!

PostNapisane: 19 cze 2013, o 22:11 
George Blaisdell
George Blaisdell

Data ur.: || ZIPPO ||
Allegro: psmb
E-bay: psmb70
Tak jest! Zrobimy im tam takiego flame'a że hej.

Takiego windproof :evil:

PostNapisane: 19 cze 2013, o 22:23 
Administrator

Data ur.: G ZIPPO III
Allegro: czomon
GASS jeżeli nie masz konta na facebooku, daj tylko zgodę na wykorzystanie fotek. Zajmiemy się resztą.

PostNapisane: 19 cze 2013, o 22:25 
Masakra.
To za Grunwald pewnie, mszczą się.

PostNapisane: 19 cze 2013, o 22:36 
George Blaisdell
George Blaisdell

Data ur.: ... ZIPPO ...
maciek173 napisał(a):
To za Grunwald pewnie, mszczą się.

Podejrzewam że za Wiedeń, raczej ... :niepewny:

MOJA KOLEKCJA >>> http://www.zippoenzo.pl <<<

PostNapisane: 19 cze 2013, o 22:58 
George Blaisdell
George Blaisdell

Turasy kebabiane jedne. :mad:

PostNapisane: 20 cze 2013, o 05:43 
George Blaisdell
George Blaisdell

W tym sek, ze to nie kebaby, a Niemcy (mialem okazje poznac)

PostNapisane: 20 cze 2013, o 08:22 
Za Grunwald... :rotfl: Tak wiem jestem wieśniakiem - nie mam konta na fejsie. Zdjęcia można wykorzystać do woli. Mam jeszcze w większej rozdzielczości jakby co. Sam brałem pod uwagę napisanie jakiegoś paszkwila do Niemców ale wszystkie kwity tj. dowód nadania przesyłki, koperta zwrotna nawet woreczek strunowy z nalepką zawierającą nazwisko i miejscowość moja koleżanka wywaliła. Choć z drugiej strony można odtworzyć dowód nadania listu poleconego. I Adolferzy pewnie też maja jakąś ewidencję. Dla mnie sprawa zamknięta, w przyszłym tygodniu biorę ta zjeb...od kumpeli a za 2 tygodnie wręczę koleżance nówkę sztukę nieśmiganą i będę próbował jej wmówić że to w ramach reparacji wojennych szkopy przysłali. Reasumując ja za chu.. nie wyślę już do Emmerich niczego, no może kilka Wellingtonów...

PostNapisane: 26 sie 2013, o 09:55 
Street Chrome
Street Chrome

Data ur.: \\\ ZIPPO \\\
Chętnie odświeżę nieco temat dorzucając swoją opinię, żeby nie było, że piszę tylko w dziale giełda. 01.08 wysłałem do Niemiec w jednej przesyłce dwie Brushed Chrome z urwanymi zawiasami i dziś jakieś 20min temu przywiózł mi je kurier. Pierwsza w oczy rzuciła się koperta, dokładnie ta sama w której wysłałem zapalniczki :szok: z naklejką Deutsche Post, wysłana jako polecony a później oklejona jakąś niebieską taśmą i przekazana firmie kurierskiej. W środku dwie zapalniczki, przed wysyłką nieco odrapane i można uznać, że w takim samym stanie do mnie dotarły dlatego nie dodaję zdjęć...ale...wkłady w zapalniczkach te same co były + jeden nowy dorzucony osobno. Szkoda, bo wolałbym dostać dwa nowe a stare mogli sobie zabrać. Jeden z nowych zawiasów chodzi dość ciężko, może z czasem trochę się wyrobi. Moja ocena 4/6 Pozdrawiam :)

PostNapisane: 4 mar 2016, o 19:45 
Street Chrome
Street Chrome

Data ur.: . ZIPPO .
Allegro: witek324td
E-bay: witia325170
OutdoorFun napisał(a):
Chętnie odświeżę nieco temat dorzucając swoją opinię, żeby nie było, że piszę tylko w dziale giełda. 01.08 wysłałem do Niemiec w jednej przesyłce dwie Brushed Chrome z urwanymi zawiasami i dziś jakieś 20min temu przywiózł mi je kurier. Pierwsza w oczy rzuciła się koperta, dokładnie ta sama w której wysłałem zapalniczki :szok: z naklejką Deutsche Post, wysłana jako polecony a później oklejona jakąś niebieską taśmą i przekazana firmie kurierskiej. W środku dwie zapalniczki, przed wysyłką nieco odrapane i można uznać, że w takim samym stanie do mnie dotarły dlatego nie dodaję zdjęć...ale...wkłady w zapalniczkach te same co były + jeden nowy dorzucony osobno. Szkoda, bo wolałbym dostać dwa nowe a stare mogli sobie zabrać. Jeden z nowych zawiasów chodzi dość ciężko, może z czasem trochę się wyrobi. Moja ocena 4/6 Pozdrawiam :)

Witam,
jako nowy,przeglądając forum trafiłem na ten dość(albo dosyć nie mam pojęcia)stary post.
Ciekawi mnie,dlaczego wolałbyś żeby wysłali 2 nowe wkłady a stare zabrali skoro zapalniczki wysłałeś z urwanymi zawiasami?Powinieneś się cieszyć że wysłali jeden nowy gratis,a nie musieli.
Pozdrawiam!

PostNapisane: 4 mar 2016, o 19:58 
George Blaisdell
George Blaisdell

Obrazek

PostNapisane: 4 mar 2016, o 20:37 
George Blaisdell
George Blaisdell

Data ur.: //// ZIPPO ////
Allegro: viciufulik
E-bay: viciufulik
djarab napisał(a):
Obrazek

Adam, weź odpuść. Z dwóch powodów. Po pierwsze, już się z Witka ponabijaliśmy wcześniej, a odgrzebując pokazał, że lekturę forum traktuje poważnie i szacun za to.
A po drugie - w jego wieku łopata? Sugerujesz coś?
Swoją drogą, jak na moje oko, to na rysunku to nie łopata tylko szpadel. Ale ja jestem chómanista i mogę się nie znać.

PostNapisane: 4 mar 2016, o 20:49 
George Blaisdell
George Blaisdell

Dyć to przeca niy jes nabijanie sie, ino tak mi sie spomniało.
A na zdjynciu, to je ryl, a niy żodyn szpadel :P

PostNapisane: 4 mar 2016, o 23:01 
Street Chrome
Street Chrome

viciu napisał(a):
djarab napisał(a):
Obrazek

Adam, weź odpuść. Z dwóch powodów. Po pierwsze, już się z Witka ponabijaliśmy wcześniej, a odgrzebując pokazał, że lekturę forum traktuje poważnie i szacun za to.
A po drugie - w jego wieku łopata? Sugerujesz coś?
Swoją drogą, jak na moje oko, to na rysunku to nie łopata tylko szpadel. Ale ja jestem chómanista i mogę się nie znać.

Viciu,możesz dać już spokój z moim wiekiem?I mam nadzieję że nie sprawdzasz mojej znajomości ortografii?
djarab napisał(a):
Dyć to przeca niy jes nabijanie sie, ino tak mi sie spomniało.
A na zdjynciu, to je ryl, a niy żodyn szpadel :P

Mosz recht synek to je ryl :zdrowko:

PostNapisane: 4 mar 2016, o 23:05 
George Blaisdell
George Blaisdell

Witek, jasne, że mogę.
Sprawdź PW, które wysłałem przed tym postem.

Patatajam Nową Galaktyczną Grandą.

PostNapisane: 4 mar 2016, o 23:15 
Street Chrome
Street Chrome

Ta łopata nie będzie potrzebna,moja żona powiedziała że będzie"mnie trzymała"w meblościance :)

PostNapisane: 5 mar 2016, o 00:27 
George Blaisdell
George Blaisdell

No i kolejny Hanys na forumie. :D

:super:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

PostNapisane: 7 kwi 2016, o 01:50 
Street Chrome
Street Chrome

Data ur.: \\\ ZIPPO \\\
Wow...nie wiem czy jest tu jakieś archiwum w którym można sprawdzić kto i jak często się loguje, ale moja średnia to pewnie raz na 4-6 miesięcy i zatkało mnie, że ktoś odpowiedział na mój jedyny post na tym forum...wypada odpowiedzieć:
Serwis zippo wymienia wkłady jeśli widzi zajechane kółka trące, a tak było w tym wypadku..po prostu liczyłem, że drugi egzemplarz też wymienią, bo odpalał średnio...nooo także tak to było na ile pamiętam....

PS.Wasze komentarze i rozkminy oraz forma pisania po imieniu i nicku w publicznej części forum budzi we mnie lekkie zażenowanie. To nie jest już publiczne forum o Zippo tylko punkt wymiany informacji zamkniętej grupy która spotyka się na zlotach, wspólnie biesiaduje, a później tworzy "team uprzywilejowany" który może wklejać do tematów takie pierdoły jak ta łopata i pisać bezkarnie bzdury nie na temat...kumple przecież nie zaczną się banować więc nie ma strachu. Bez obrazy, ale chyba nie zdajecie sobie sprawy jak to całe Wasze forum wygląda jak posty czyta ktoś nowy, z poza ziomków...jeśli rozumiecie co mam na myśli.

PostNapisane: 7 kwi 2016, o 02:56 
Titanium Coated
Titanium Coated

Data ur.: .... ZIPPO ...
OutdoorFun napisał(a):
ktoś odpowiedział na mój jedyny post na tym forum (...) forma pisania po imieniu i nicku w publicznej części forum budzi we mnie lekkie zażenowanie (...) Bez obrazy, ale chyba nie zdajecie sobie sprawy jak to całe Wasze forum wygląda jak posty czyta ktoś nowy, z poza ziomków...jeśli rozumiecie co mam na myśli.

Szanowny Panie, kto zatem napisał pozostałe osiem, a właściwie siedem postów podpisane Pana nickiem?

Będę wdzięczny za wyjaśnienie jak wygląda te nasze forum z pozycji nowego... bo każdy był kiedyś nowy, bardzo wielu tu wsiąkło, a ci którzy się odważyli i przyjechali na zlot, czekają na następny... .

PostNapisane: 7 kwi 2016, o 15:32 
George Blaisdell
George Blaisdell

OutdoorFun napisał(a):
Bez obrazy, ale chyba nie zdajecie sobie sprawy jak to całe Wasze forum wygląda jak posty czyta ktoś nowy

Bez obrazy. Będzie Pan łaskaw wskazać mi inne forum dla hermetycznej grupy pasjonatów, gdzie pisze się TYLKO na temat i bez osobistych wtrętów?
Hermetycznej, bo poświęconej JEDNEMU przedmiotowi (choć w różnych odmianach), wytwarzanej przez JEDNEGO producenta. Na takim knives.pl prywata i personalne jazdy są na porządku dziennym. I nikt się nie ciska.
A jeśli wiem, że djarab to Adam, dlaczego nie mam się do niego zwracać po imieniu? Albo do mnie dlaczego nie mają pisać per "viciu", skoro reaguję na to tak samo jak na imię, szczególnie w gronie przyjaciół? Dlatego, Drogi Panie OutdoorFun, cenię sobie Pańskie uwagi, jednakowoż raczy Pan pozwolić, że się do nich nie zastosuję.
Przy okazji: pisząc "to całe Wasze forum" pokazuje Pan, że się z nim nie utożsamia towarzysko czy tematycznie, tym bardziej więc Pańskie uwagi nie mają racji bytu i nie można ich traktować merytorycznie - chyba że Admini zatrudnili osobę z zewnątrz, która ma zanalizować i wypunktować błędy popełniane przez użytkowników, by po ich eliminacji (błędów, choć użytkowników być może też) zwiększyć atrakcyjność forum. Jeśli tak i jest Pan taką osobą właśnie - radykalnie zmienia to ogląd sytuacji i wtedy wzmianki takie jak Pańska powyższa są w pełni uprawnione, akceptowalne i nie podlegające dyskusji.
Pozostaję z szacunkiem!

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]