Problem z płomieniem

Jeśli coś Ci się zepsuło, lub jest sprawne inaczej, to pisz tutaj o poradę
Salva
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 31
Rejestracja: śr cze 10, 2015 5:21 pm
Bday.: H ZIPPO VIII

Problem z płomieniem

Post autor: Salva »

Witam, ostatnimi czasy dostałem od dziewczyny zapalniczkę zippo w zestawie z knotem, benzyną i kamieniami, model brushed chrome. Po pierwszym zalaniu paliła jak należy, po tygodniu zauważyłem, że przygasa płomień (nie jest to moja pierwsza benzynówka ale pierwsza zippo, więc to raczej oznaka, że zaczyna brakować paliwa, przyjąłem że tygodniowy knot nie powinien robić problemów :D) więc dolałem benzyny i za przeproszeniem g**no. Odpala jak potrzeba, po chwili jednak płomień robi się malutki i zaczyna skakać jakby słuchał dubstepu. Nie, nie przelałem zapalniczki, wiem jak je napełniać, kamień jak i kółko też nie są mokre.
Po wybebeszeniu wnętrza zauważyłem, że knot ma długość 7 cm, dodatkowy z zestawu też tyle ma - czy to może być przyczyną takiego zachowania? Wyczytałem gdzieś, że knot zippo powinien mieć ponad 11 cm.
No i kolejne pytanie, czy ten knot 7 cm nie jest po prostu łopatologicznie pisząc do slima?
Dzięki za odpowiedzi i pomoc.
Salva
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 31
Rejestracja: śr cze 10, 2015 5:21 pm
Bday.: H ZIPPO VIII

Re: Problem z płomieniem

Post autor: Salva »

Dobra, mam odpowiedź na mój problem. W tym zestawie co dostałem od dziewczyny wszystko jest podrobione prócz zapalniczki, ludzie to na prawdę chu**
Z dołu syf wyjęty z zapalniczki, z góry nówka sztuka oryginał zippo.
Obrazek
Można zamknąć lub zostawić dla potomstwa.

Zestaw jest od tego robaczka http://allegro.pl/show_item.php?item=4888601004" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ