Brak "kliku"

Jeśli coś Ci się zepsuło, lub jest sprawne inaczej, to pisz tutaj o poradę
Bonsetti

Brak "kliku"

Post autor: Bonsetti »

Dzień dobry wszystkim.

Moja roczna zapalniczka działała dobrze aż do ostatniej imprezy. Mój kolega długo coś przy niej kombinował, co dokładnie z nią robił nie umiem powiedzieć, ale efektem jego działań, który odkryłem rano był mocno wykrzywiony zawias. Był on cofnięty do tyłu do tego stopnia, że nie dało się zapalniczki zamknąć bo górna jej część zatrzymywała sięna kółku. Udało mi się go wygiąć spowrotem tak, że zapalniczka zamyka się i otwiera raczej gładko i po poprawnym torze, jednak nie wszystko jest w porządku... Zniknęło charakterystyczne kliknięcie towarzyszące otwieraniu!

Czy ktoś ma jakiś pomysł na zaradzenie temu w domowych warunkach?

Jeżeli nie to wieczorem wrzucę wam zdjęcia abyście - bardziej zaznajomieni z tematem koledzy - potwierdzili czy jest ona oryginalna, zanim wyślę ją do serwisu w niemczech. Dotychczas żyłem w przekonaniu, że jest to Zippo, jednak to jak łatwo uleciało z niej życie natchnęło mnie pewnymi wątpliwościami co do niej.


Z góry dziękuję wszystkim zaangażowanym w pomoc, lub próby pomocy z moim problemem i pozdrawiam
Kuba A.


Znalazłem odpowiedzi na moje pytanie na starym forum. Proszę wybaczyć, przejrzałem przed założeniem wątku tylko aktualne. Spróbuję wieczorem zastosować się do porad stamtąd, jak nie pomoże to tu wrócę.
! To spróbuj także do regulaminu się zastosować
  Powód edycji: Usuwam kolor
ODPOWIEDZ