zippo sobie skacze...

Jeśli coś Ci się zepsuło, lub jest sprawne inaczej, to pisz tutaj o poradę
Awatar użytkownika
Dejot
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 19
Rejestracja: pn lut 10, 2014 1:53 pm
Bday.: B ZIPPO 02
Lokalizacja: Lublin

zippo sobie skacze...

Post autor: Dejot »

Witam. Mam wielki problem. Wiem, ze byly juz takie watki na forum ale moj problem nadal tkwi w zippo. Gdy odpalam moja zippo to plomien skacze tzn. Przygasa na ok. Pol sekundy i tak caly czas. Gdy przechyle zippo tak ze plomien znajduje sie prawie na kolku (tak jak ktos radzil na forum i lipa). Nwm juz co robic, zippo mam 7 miesiecy i jak ja kupilem (nowka) to bylo wszystko git. Pokorcilo mnie i ja rozebralem i jak ja od nowa zmontowalem to juz pojawil sie ten proble. Ukladalem knot we szystkie strony i nadal to samo. Dzis specjalnie ja przelalem i odstawilem na ok 15min. I nadal to samo. Wymienilalem knot 3 razy i w raz to samo. Caly czas lalem benzyne zippo (ale na niej to sie wlasnie zaczelo) i wczoraj kupilem ronsonola bo tanszy (xd) ale wraz jest ten sam problem. Kombinowalem z ulozeniem knota w kominie i w srodku. Nic. Odsylac na gwarancje?
Awatar użytkownika
oppiz
Titanium Coated
Titanium Coated
Posty: 2286
Rejestracja: pt kwie 15, 2011 1:25 am
Bday.: ... ZIPPO ..
Lokalizacja: Legi(a/o)nowo

Re: zippo sobie skacze...

Post autor: oppiz »

Tak.

Wysłane z GT-I9505
Zapalniczko... pokaż mi swój spód... i wkład, a powiem ci czym jesteś.
Awatar użytkownika
Lee
Midnight Chrome
Midnight Chrome
Posty: 748
Rejestracja: pt maja 13, 2011 3:51 pm
Bday.: || ZIPPO ||
Lokalizacja: Warszawa

Re: zippo sobie skacze...

Post autor: Lee »

Spróbuj jeszcze mocno dopchnąć watę a ewentualny jej niedobór uzupełnij zwykłą białą watą kosmetyczną.

Czasem we wkładzie między wacikami tworzy się mała komora powietrzna i gromadzące się tam opary benzyny wydostają się na zewnątrz powodując opisane przez Ciebie zjawisko.
ODPOWIEDZ