Zgniecona Zippo, szparka między klapkami.

Jeśli coś Ci się zepsuło, lub jest sprawne inaczej, to pisz tutaj o poradę
Borys

Zgniecona Zippo, szparka między klapkami.

Post autor: Borys »

Witam. Mam nietypowy problem, gdyż ostatnio gdy wyjeżdżałem samochodem z parkingu to wcześniej ma zippo mi wypadła z kieszeni- nie zauważyłem, i najechałem kołem na nią. Zapalniczka się zgniotła, że nie można jej otworzyć. Przyjmą mi to na gwarancje?

A drugi problem jest taki że w moim drugim zippo jest duża szpara przy zawiasie między górną częścią a dolną zapalniczki, przez te szparkę czuć wachę i to bardzo. Proszę o odpowiedź co robić :)
Awatar użytkownika
Siwy666
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 27
Rejestracja: śr lut 13, 2013 4:28 pm
Bday.: Not specified

Re: Zgniecona Zippo, szparka między klapkami.

Post autor: Siwy666 »

Tę przejechaną ślij, bo tak czy siak jest bezużyteczna więc co szkodzi spróbować. A ta druga to może coś z zawiasem pokombinuj, dociśnij go żeby bardziej klapka przylegała do dolnej części obudowy.
Vide cui fidas
Awatar użytkownika
viciu
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4712
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 3:56 pm
Bday.: /// ZIPPO //
Allegro: viciufulik
E-bay: viciufulik
Lokalizacja: Marki

Re: Odp: Zgniecona Zippo, szparka między klapkami.

Post autor: viciu »

Wejdź na stare forum, tam poszukaj tematów z klapką. Był nawet rysunek poglądowy, jak sobie radzić...

Naciapane Galaxem Mini Zwei.
Zastrzegam, że te wiadomości pochodzą od vicia i nie mogę zapewnić o ich 100% pewności.
Pilkunnussija, koneser tatara zjedzonego jak najpóźniej, arbiter elegantiarum i wicepierdoła
Borys

Re: Zgniecona Zippo, szparka między klapkami.

Post autor: Borys »

Wiem, że odkopuje temat, ale jest duza szansa że mi tą zippo wymienią? Bo mi szkoda tej zapalniczki :)
ODPOWIEDZ