Zippo nie pali.

Jeśli coś Ci się zepsuło, lub jest sprawne inaczej, to pisz tutaj o poradę
Maksym

Zippo nie pali.

Post autor: Maksym »

Witam,
dostałem zippo na urodziny (zalane i z kamieniem), używałem go trochę, ale słabo działało i stwierdziłem, że to nie za fajna zabawka, więc rzuciłem w kąt.

Jednak po paru tygodniach, zrozumiałem, że to jest ZIPPO, to nie ma prawa nie działać, musi banglać jak należy.

Odkopałem zapalniczkę, słabo działała (odpalała raz na 10 obrotów kółkiem).
Kupiłem oryginalną benzynę i oryginalne kamienie Zippo. Wysuszyłem waciki, zrobiłem S z knota, zalałem do pełna według poradnika, założyłem złote kamienie (miałem jakieś srebrne badziewia).

I tu powstaje mój problem: Zapalniczka odpala raz na 3-5 razy. Czasem zaskoczy za pierwszym, ale od święta. Jak otwieram to czuć benzynę, więc nie możliwe, że nie zalana. Iskra idzie, nie wiem czy słaba czy mocna, bo się nie znam zbytnio.

Rozważam możliwość, że kółeczko się starło, od tego gównianego kamienia którzy był wcześniej. Jak myślicie, słać do firmy? Problem w tym, że nie mam żadnego paragonu, ani gwarancji na nią (kumple co od nich dostałem, mówią, że posiali...). To co robić? :help:

Z góry dzięki za odpowiedź.
Awatar użytkownika
oppiz
Titanium Coated
Titanium Coated
Posty: 2286
Rejestracja: pt kwie 15, 2011 1:25 am
Bday.: ... ZIPPO ..
Lokalizacja: Legi(a/o)nowo

Re: Odp: Zippo nie pali.

Post autor: oppiz »

Maksym pisze:...Jak myślicie, słać do firmy? Problem w tym, że nie mam żadnego paragonu, ani gwarancji na nią (kumple co od nich dostałem, mówią, że posiali...). To co robić? :help:

Z góry dzięki za odpowiedź.
Ślij... bez paragonu, bez faktury... zapalniczkę z opisem problemu i adresem zwrotnym... wymienią wkład.
Aaaaa.... i dopisz, że tak Ci doradził kolekcjoner z Legionowa :mrgreen:


wysłane z GT-I9505
Zapalniczko... pokaż mi swój spód... i wkład, a powiem ci czym jesteś.
Maksym

Re: Zippo nie pali.

Post autor: Maksym »

oppiz pisze: Ślij... bez paragonu, bez faktury... zapalniczkę z opisem problemu i adresem zwrotnym... wymienią wkład.
To jeszcze jedno, jaki jest aktualny adres siedziby?
Awatar użytkownika
Siwy666
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 27
Rejestracja: śr lut 13, 2013 4:28 pm
Bday.: Not specified

Re: Zippo nie pali.

Post autor: Siwy666 »

BATEK POLAND ul. Obrońców Lwowa 6 05-119 Legionowo.
Vide cui fidas
ODPOWIEDZ