Moja Street Chrome - prośba o ocenę jakości graweru :-)

Miejsce do prezentowania ZIPPO w Waszych/Naszych kolekcjach
Regulamin forum
W dziale tym prezentujemy swoje kolekcje.
Jeśli chcesz utworzyć temat gdzie będziesz prezentował swoją kolekcję to nadaj mu tytuł taki jaki jest Twój nick.
areks
Midnight Chrome
Midnight Chrome
Posty: 600
Rejestracja: pt maja 13, 2011 6:40 am
Bday.: // ZIPPO //
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja Street Chrome - prośba o ocenę jakości graweru :-)

Post autor: areks »

wdg mnie nie jest to może mistrzostwo świata. Mamy na forum okazję podziwiać pracę swoich sprawdzonych grawerów i ww praca standardem trochę odbiega.

Zakładając jednak, że ma to być zapalniczka użytkowa nie byłbym tak surowy. Ten grawer przypomina mi trochę pracę imitujące grawery z okresu wojny wietnamskiej, i prawdopodobnie po pewnym czasie uznałbym taki wygląd zapalniczki za atut.

Podsumowując nie jest tragicznie ale kolejny grawer zrobiłbym gdzie indziej :] bo zakładam, że oczekiwałeś nieco innego efektu...
Życie jest zbyt krótkie, żeby bezpiecznie usuwać zewnętrzną pamięć USB :)
Awatar użytkownika
viciu
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4712
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 3:56 pm
Bday.: /// ZIPPO //
Allegro: viciufulik
E-bay: viciufulik
Lokalizacja: Marki

Re: Moja Street Chrome - prośba o ocenę jakości graweru :-)

Post autor: viciu »

Czcionka podoba mi się bardzo. Znasz może jej nazwę?
Na użytek wystarczy, inicjały zostawiłbym w tym samym kroju, bo się pstrokacizna zrobi.
Wstydu nie ma, na wystawę nie pójdzie - jeśli podoba się Tobie, to powinno wystarczyć.
Zastrzegam, że te wiadomości pochodzą od vicia i nie mogę zapewnić o ich 100% pewności.
Pilkunnussija, koneser tatara zjedzonego jak najpóźniej, arbiter elegantiarum i wicepierdoła
Awatar użytkownika
viciu
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4712
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 3:56 pm
Bday.: /// ZIPPO //
Allegro: viciufulik
E-bay: viciufulik
Lokalizacja: Marki

Re: Moja Street Chrome - prośba o ocenę jakości graweru :-)

Post autor: viciu »

Lemon pisze:Podejdę jutro do grawernii i dowiem się jaka to dokładnie czcionka.
Jeżeli masz to robić specjalnie dla mnie, to się nie fatyguj, zrób to kiedyś przy okazji...
A na streeta nie narzekaj, to była moja V.P.I.Z.D.U. (Viciowa Pierwsza Indywidualna Zippo Do Użytku) i teraz jest na honorowym miejscu w gablotce. Gdyby mi się nie zachciało repliki, służyła by do teraz.
Zastrzegam, że te wiadomości pochodzą od vicia i nie mogę zapewnić o ich 100% pewności.
Pilkunnussija, koneser tatara zjedzonego jak najpóźniej, arbiter elegantiarum i wicepierdoła
ODPOWIEDZ