Miss Stycznia 2012

Miejsce do prezentowania ZIPPO w Waszych/Naszych kolekcjach
Regulamin forum
W dziale tym prezentujemy swoje kolekcje.
Jeśli chcesz utworzyć temat gdzie będziesz prezentował swoją kolekcję to nadaj mu tytuł taki jaki jest Twój nick.
Awatar użytkownika
rolf
Gold Plated
Gold Plated
Posty: 1807
Rejestracja: pt maja 13, 2011 9:33 am
Bday.: A ZIPPO III
Lokalizacja: Sokołów Młp.

Miss Stycznia 2012

Post autor: rolf »

Wszem i wobec ogłaszam, że Miss Stycznia 2012 zostaje ta oto śliczna zapalniczka:

Obrazek

Właścicielem nowej Miss jest Gierzow.
Szymku, prosimy o kilka słów na jej temat :)

Ja ze swojej strony gratuluję zwycięzcy samej Zippo, jak również PIĘKNIE, w mojej ocenie, wykonanego zdjęcia.

Kolejną edycję uznaję za otwartą! Zachęcam do wysyłania zdjęć - może w tym miesiącu dopisze nam szczęście i będzie w czym wybierać ;) Każdy ma szanse wygrać :)

I na koniec jedna sprawa formalna - Szymkowi należy się fioletowy nick, ale... no właśnie :) I co teraz? :)
Mi mój fioletowy kolorek bardzo się podoba, ale wg regulaminu zabawy muszę Cię Jogi poprosić o przywrócenie mi standardowego koloru :(
Awatar użytkownika
Gierzow
Midnight Chrome
Midnight Chrome
Posty: 663
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 5:35 pm
Bday.: A ZIPPO VI
Allegro: Gierzow__kr
E-bay: Gierzow_kr
Lokalizacja: Kraków

Re: Miss Stycznia 2012

Post autor: Gierzow »

Cieszę się bardzo ze zwycięstwa :cool: Z racji stanowiska jakie piastuję podjąłem decyzję o przekazaniu mojej nagrody na rzecz Rafała ;)

Zapalniczka nazywa się Marlboro Cowboy, została namalowana przez amerykańskiego impresjonistę Richard'a Wallich'a. Zajmuje się on ozdabianiem różnorakich przedmiotów, w tym także Zippo przy użyciu farb olejnych. Teraz coś więcej o Ryśku - swoje dział sprzedaje na ebay'u pod nickiem walter519x. Każda zapalniczka malowana przez niego jest 'one of kind' ale nie ma problemu, aby na specjalne zamówienie namalował coś wzorując się na wcześniejszej pracy. Zmienia wtedy kolory i detale.
Jego strona: http://www.richardwallich.com/

Tą konkretną sztukę wygrałem w licytacji na ebay'u i mam wielką ochotę sprawić sobie kolejną sztukę :>

A co do samego zdjęcia, to zapalniczkę postawiłem między dwoma równoległymi listwami led. Po wyłączeniu innych źródeł światła udało mi się ustrzelić taką fotkę ;)
Awatar użytkownika
Szczypcik
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 62
Rejestracja: sob sie 06, 2011 10:43 pm
Bday.: J ZIPPO III
Allegro: mts_87
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Miss Stycznia 2012

Post autor: Szczypcik »

Gratuluje :)

I zwycięstwa i Zippo, która jest śliczna :padam:
SanChez
High Polished Chrome
High Polished Chrome
Posty: 205
Rejestracja: pt maja 13, 2011 5:11 am
Bday.: G ZIPPO II

Re: Miss Stycznia 2012

Post autor: SanChez »

Kurde, piękna ZIPPO. Niedawno u Wallicha kupiłem podobną, jednak nie tak piękną jak twoja :(.
Awatar użytkownika
SebaK2
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 44
Rejestracja: pt maja 13, 2011 10:44 am
Bday.: A ZIPPO VI
Lokalizacja: Polska

Re: Miss Stycznia 2012

Post autor: SebaK2 »

Gratuluję zasłużonego zwycięstwa piękna sztuka
ODPOWIEDZ