Kosmetyki zippo

Awatar użytkownika
fmshelby
Satin Chrome
Satin Chrome
Posty: 102
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 12:09 pm
Bday.: D ZIPPO VII
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Kosmetyki zippo

Post autor: fmshelby »

Takie małe info znalazłem w prasie - teraz w sieci sklepów sephora znajdziemy nie tylko wodę toaletową ZIPPO ale również kosmetyki - w nieco kosmicznych cenach jak na skromnego studenta (za żel do mycia można kupić spokojnie nową zapalniczkę).

Odlinkuję was do siebie z pełnym info http://zippo-fmshelby.blogspot.com/2011 ... phora.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Dajcie znać jakby ktoś coś takiego kupił bo jestem ciekaw jak jakość i czy np balsamie po goleniu idzie odpalić zapalarę :P
Daruj sobie skromne plany - nie mają mocy poruszania serc.
wampir1979
High Polished Chrome
High Polished Chrome
Posty: 473
Rejestracja: pt maja 13, 2011 4:07 pm
Bday.: / ZIPPO //
E-bay: wampir1979
Lokalizacja: Białystok/Vilnius

Re: Kosmetyki zippo

Post autor: wampir1979 »

Masz racje,ceny sa kosmiczne.
Vlad Drăculea :wampir:
Jogi
Posty: 2771
Rejestracja: pn mar 14, 2011 2:22 pm
Bday.: J ZIPPO III
Allegro: czomon
Lokalizacja: Tarnów

Re: Kosmetyki zippo

Post autor: Jogi »

Eljot pisze:Nawet dla mnie pracującego to kosmiczne ceny...
W końcu Sephora...

Może się skuszę na buteleczkę... tylko w celu jej zdobycia. Zawartość brzmi dosyć groźnie :D
kmike

Re: Kosmetyki zippo

Post autor: kmike »

Dostałem jakiś czas temu od swojej lubej zestaw - woda toaletowa + balsam po goleniu. Woda dość intensywny i przyjemny zapach, długo się utrzymuje. Nie pachnie benzyną :P. Balsamu nie miałem okazji testować, bo ostatnio hoduje zarost ;)

Już gdzieś o tym pisałem, ale zippo mogłoby się bardziej przyłożyć do tego opakowania. Niby jest klik, ale taki plastikowy (bo i plastikowa obudowa). I spodziewałem się jakiegś fajnego bottom stampa, ale tylko jest tam wyciergane "licensed by zippo usa", czy coś takiego :).
MacieYou

Re: Kosmetyki zippo

Post autor: MacieYou »

Zapach mam od chyba pierwszego dnia jak wszedł an rynek - jednym słowem, genialny.Słodki, ale jednocześnie świeży. "Zepchnął" w moim osobistym rankingu "Fahrenheity" Diora na drugie miejsce :P
Plusem jest możliwość kupienia nowego wkładu jak stary się skończy :D
Balsam po goleniu jest świetny.Świetnie pachnie i łagodzi skórę.
Ceny faktycznie są wysokie, ale warto!
DumDum

Re: Kosmetyki zippo

Post autor: DumDum »

MacieYou pisze:Plusem jest możliwość kupienia nowego wkładu jak stary się skończy :D
Szkoda, że nie wymieniają na gwarancji jak w zapalniczce:D
ODPOWIEDZ