Forumowa 2016

Awatar użytkownika
Kosadamsped
Gold Plated
Gold Plated
Posty: 1733
Rejestracja: pt maja 13, 2011 3:35 pm
Bday.: Not specified

Re: Forumowa 2016

Post autor: Kosadamsped »

oppiz pisze:
Kosadamsped pisze:ale nie podejmuję się rozmów
A dlaczego nie? Znają Cię i szanują... poproś o projekt, wystaw go do konkursu... jak wygra, to go u nich zamówimy :)
Dlaczego ? Bo ponieważ .
Mogę udostępnić namiary , mogę zaferować pomoc . Żadnych projektów .
Carpe Diem
Awatar użytkownika
Eljot
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 80
Rejestracja: ndz mar 04, 2012 4:33 pm
Bday.: |||| ZIPPO ||||

Re: Forumowa 2016

Post autor: Eljot »

Myślę, że tańsza opcja może zyskać większe grono chętnych i na tym powinien się skupić kierunek działań.
Awatar użytkownika
rolf
Gold Plated
Gold Plated
Posty: 1807
Rejestracja: pt maja 13, 2011 9:33 am
Bday.: A ZIPPO III
Lokalizacja: Sokołów Młp.

Re: Forumowa 2016

Post autor: rolf »

Panowie, Bradford to Bradford. Z całym szacunkiem dla Roseart, ale naszą jubileuszową wolałbym jednak stworzoną w siedzibie Zippo, przez ludzi od Zippo - w końcu jesteśmy miłośnikami tej firmy, a nie firmy Roseart. Jak teraz się wszystko uda, to za rok możemy pomyśleć nad Roseart, nad drewnem, kamieniem itp. Teraz proponuję nie brać pod uwagę tej opcji :)

Co do zaliczek, zadatków - absolutnie nie teraz! Wykonawca powinien zrobić kalkulację i przekazać nam ofertę w której zaproponuje nam różne ceny, uzależnione od ilości - np. 20szt. - 200zł, 30szt. - 190zł, 40szt. - 180zł itp. Wtedy każdy będzie wiedział na czym stoi i jakiej ceny się spodziewać.
wampir1979
High Polished Chrome
High Polished Chrome
Posty: 473
Rejestracja: pt maja 13, 2011 4:07 pm
Bday.: / ZIPPO //
E-bay: wampir1979
Lokalizacja: Białystok/Vilnius

Re: Forumowa 2016

Post autor: wampir1979 »

Eljot tańsza niech bedzie i o 100zł ale Bradford to nie Roseart.

Rolf ma racje :luffa: :ok:
Vlad Drăculea :wampir:
Awatar użytkownika
gacoperz
Posty: 3353
Rejestracja: pn mar 14, 2011 11:30 am
Bday.: / ZIPPO /
Allegro: gacurro
Lokalizacja: Bochnia
Kontakt:

Re: Forumowa 2016

Post autor: gacoperz »

Baaardzo proszę abyśmy nie robili w Roseart. Nie widziałem jeszcze zapalniczki od nich która by mi się podobała..

Lista spraw które nas interesują a otrzymamy na nie odpowiedź z Bradford:
1. Koszt za 20, 30, 40 lub 50 sztuk.
2. Czy możemy korzystać z logo ZIPPO oraz płomienia oraz czy adres forum też może być na zapalniczce.


1a. Jaki podkład
2a. Jak chodzi o adres to czy ryzykujemy i zadajemy to pytanie czy zrobimy np swoje pudełka z adresem na te forumowe.

Jeśli ktoś ma jakieś podstawowe pytania skierowane do Bradford proszę o dopisanie i myślę, że Viciu może delikatnie zagadać z Pawłem M.
Awatar użytkownika
rolf
Gold Plated
Gold Plated
Posty: 1807
Rejestracja: pt maja 13, 2011 9:33 am
Bday.: A ZIPPO III
Lokalizacja: Sokołów Młp.

Re: Forumowa 2016

Post autor: rolf »

Ad1. :ok:

Ad2. To jest bardzo istotne pytanie - myślę, że powinniśmy je zadać, a jeżeli się nie zgodzą to będziemy wznosić płacze, lamenty i pisać listy do Prezesa :) Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której robimy Forumową, bez adresu naszego Forum... To samo tyczy się płomyczka, czy logo - identyfikujemy się z tą marką, a zapalniczka przecież będzie robiona u nich. Lepiej od razu wyjaśnić te kwestie i mieć sprawę jasną.

Podkład - na razie bym się wstrzymał. Jak już będzie projekt, to będziemy mogli wypróbować warianty na różnych podkładach - po co sobie teraz ręce wiązać i trzymać się później jednej, z góry wybranej opcji? Zresztą, problemu z odpowiednią ilością sztuk na podkłady raczej być nie powinno - jak co, to dorobią przecież :)

Co do dodatkowych pytań - możemy jeszcze podpytać jaki wpływ na ceny będzie miała technika zdobienia - bo jeszcze nie wiemy czy to będzie nadruk, grawer z farbą, naklejony emblemat...
Awatar użytkownika
Enzo
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 3450
Rejestracja: pt kwie 22, 2011 9:28 pm
Bday.: .. ZIPPO .
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Forumowa 2016

Post autor: Enzo »

gacoperz pisze:Baaardzo proszę abyśmy nie robili w Roseart. Nie widziałem jeszcze zapalniczki od nich która by mi się podobała..
+1
== >> 30.07.2009 ; 12.04.2016 [N.D.M.Ż.] << ==

MOJA KOLEKCJA >>> http://www.zippoenzo.pl <<<
Awatar użytkownika
Wieczorek
Midnight Chrome
Midnight Chrome
Posty: 608
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 8:45 am
Bday.: Not specified

Re: Forumowa 2016

Post autor: Wieczorek »

gacoperz pisze:1a. Jaki podkład
2a. Jak chodzi o adres to czy ryzykujemy i zadajemy to pytanie czy zrobimy np swoje pudełka z adresem na te forumowe.
1a
Forumowa 2016 ma być niepowtarzalana, wyjątkowa i niesamowita pod każdym względem.
OK.
W takim razie można by wykonać ją w dwóch wersjach.
Jedna na armorze, a druga na silver sterling; oczywiście grafika ta sama (chyba, że będą dwa naprawdę dobre projekty).
Już same podkłady były by wyjątkowe same w sobie, a z dobrym projektem zrealizowanym na ich "skórce" wyglądały by naprawdę nieziemsko!

2a
Jeśli to mam być forumowa, a zwłaszcza 10 rocznicowa to nie wyobrażam sobie żeby brakowało na niej adresu forum jak i odpowiedniego pudełka, które jest pierwszą rzeczą rzucającą się w oczy.
Spójżmy na rocznicówki firmy czy tam brakuje napisu "ZIPPO"?
Z forumową jest podobnie.

3a
Myślę że kolejną kwestią, którą warto by omówić jest pudełko.
Moim zdaniem odgrywa ono bardzo ważną rolę w reprezentacji swojej zawartości.
Najlepszym na to przykładem jest 80th anniversary.
Czarna zapalniczka, z elementami szarości na czerwonym tle.
Czysta finezja :cwaniak:
Ostatnio zmieniony śr cze 03, 2015 10:13 pm przez Wieczorek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
viciu
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4712
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 3:56 pm
Bday.: /// ZIPPO //
Allegro: viciufulik
E-bay: viciufulik
Lokalizacja: Marki

Re: Forumowa 2016

Post autor: viciu »

Jeden podkład, jedna wersja. Skoro ma być wyjątkowa.

Patatajam Nową Galaktyczną Grandą.
Zastrzegam, że te wiadomości pochodzą od vicia i nie mogę zapewnić o ich 100% pewności.
Pilkunnussija, koneser tatara zjedzonego jak najpóźniej, arbiter elegantiarum i wicepierdoła
taxus
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 44
Rejestracja: ndz mar 08, 2015 11:51 pm
Bday.: Not specified
Allegro: romeczekw

Re: Forumowa 2016

Post autor: taxus »

Dwa podkłady /silver sterling i chrom/, jedna grafika na obu podkładach.Obie Armor. Każdy będzie mógł wybrać wersję dla siebie w zależności od upodobań i zasobności portfela. Myślę, że tę kwestię powinniśmy rozstrzygnąć na samym początku. W następnej kolejności rozstrzygnąć o grafice i pudełku /ważne/. Naturalnie zapalniczki powinny być wykonane w Bradford.
ODPOWIEDZ