FORUMOWA inaczej??

Awatar użytkownika
ZippoMarek
Satin Chrome
Satin Chrome
Posty: 186
Rejestracja: pn maja 16, 2011 1:08 pm
Bday.: .... ZIPPO ...
Allegro: Marek-45
E-bay: marek-45
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: FORUMOWA inaczej??

Post autor: ZippoMarek »

maaks.
maaks pisze:Zapalniczki malowane dniami, wieczorami i nocami własnymi "rencami" ;)
filmiku nie mam ale jest sporo fotek chyba z prawie każdego etapu malowania.
Kurde, naprawdę nie neguję Twoich zdolności,są tak "zajebiste"że strasznie mnie to pasjonuje,jak można(cytat wyżej)malować codziennie,rozrabiając odczynniki,farby,natrysk,być w innej formie psychicznej a jednak perfekcyjnie zrobić tak super praktycznie to samo,to strasznie mnie ciekawi.
Dla czego,ponieważ niejednokrotnie "bawiłem" się w malowanie,niejednokrotnie dokładne i wiem jak coś spieprzyłem to zapalniczka była od nowa do ponownego malowania--krótko mówiąc nie ma poprawek,cieni i półcieni nie da się powtórzyć,nie ma takiej możliwości pozostawienia tzw. bałaganu.
Jestem po prostu zafascynowany tą techniką i dlatego prosiłem o filmik,natomiast perfekcja wykonania jest dla mnie sceptyka tak niewytłumaczalna jak ułożenie "kostki Rubika"z zawiązanymi oczami to po prostu mnie fascynuje.
Porównywałem wiele fotek i w zasadzie oprócz tła nie widzę zasadniczej różnicy.
Jeżeli jest i było to robione ręcznie to przyznaję się że moje życie na tym świecie było bezsensowne,trudno w takim razie oddać Tobie honor w wykonaniu każdej zapalniczki,bądź cokolwiek innego.
Piszę to wszystko ponieważ kończę swoją "zabawę"z Zippo i jestem dumny że poznałem taki talent.
"maaks" ale proszę zdradź choć trochę technikę wykonania,jest to naprawdę wspaniałe.
Pozdrawiam serdecznie.
http://zippomarek.wix.com/zippmarek" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Wieczorek
Midnight Chrome
Midnight Chrome
Posty: 608
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 8:45 am
Bday.: Not specified

Re: FORUMOWA inaczej??

Post autor: Wieczorek »

maaks pisze: pomyślę też o tym przy ZIPPO FAN'S 2015 o ile będą chętni
Zawsze, wszędzie i o każdej porze będę chętny na twoje artystyczne wyroby/dzieła sztuki ;) ......

i myślę że nie tyko ja :)
Awatar użytkownika
ZIPPOFAN
Midnight Chrome
Midnight Chrome
Posty: 717
Rejestracja: wt maja 17, 2011 8:37 am
Bday.: Not specified

Re: FORUMOWA inaczej??

Post autor: ZIPPOFAN »

Ktoś chce odkupić moją?
Jest piękna ale.............. jakoś tak dziwnie się czuję mając ją w kolekcji.
Jak ktoś zainteresowany to poproszę PM.
Pozdrawiam
PIOTR
http://zippokolekcja.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ