Pytanie o sklep internetowy w USA

ZippoUSA

Pytanie o sklep internetowy w USA

Post autor: ZippoUSA »

Cześc, jestem nowy, dlatego na początku chciałem wszystkich przywitac ;)
Mam bardzo ważne pytanie - czy ktoś z was robił zakupy w tym sklepie: http://www.lightershack.com/" onclick="window.open(this.href);return false; ? Jeżeli tak, to bardzo proszę o informację czy ten sprzedawca jest uczciwy. Z góry dzięki za pomoc ;)
Edit. chętnie obczaję linki ze sprawdzonymi sklepami internetowymi z USA gdzie po taniości można kupic Zippo :)
Awatar użytkownika
djarab
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4945
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 5:07 pm
Bday.: \\ ZIPPO \\
Lokalizacja: Stahlhammer
Kontakt:

Re: Pytanie o sklep internetowy w USA

Post autor: djarab »

"Po taniosci" moze i tam mozna kupic, ale dolicz do tego koszty przesylki i wychodzi tak jak u nas, a niejednokrotnie drozej. Katalogowych modeli nie oplaca sie sciagac zza oceanu.
Hanys Przodowy
ZippoUSA

Re: Pytanie o sklep internetowy w USA

Post autor: ZippoUSA »

Przeliczyłem sobie to wszystko i przy zamówieniu większej ilości sztuk by mi się to opłacało... kwestia jest taka, czy ten sklep jest wiarygodny, bo w internecie nie ma o nim żadnych opinii.
Awatar użytkownika
lawcu
Gold Plated
Gold Plated
Posty: 1850
Rejestracja: ndz kwie 17, 2011 9:25 pm
Bday.: // ZIPPO /
Lokalizacja: Komorów

Re: Pytanie o sklep internetowy w USA

Post autor: lawcu »

ZippoUSA pisze:kwestia jest taka, czy ten sklep jest wiarygodny, bo w internecie nie ma o nim żadnych opinii.
Pierwszy raz widzę stronę tego sklepu. Szata graficzna tego sklepu przypomina wiele innych sklepów internetowych z USA które nie maja praktycznie nic na stanie, wszystko zamawiają na bieżąco w ramach zamówień. Pewnie jest to jakiś nowy sklepik i jego wiarygodność okaże się dopiero po pierwszym zamówieniu co tez nie jest tak do końca prawdziwe.
ZippoUSA pisze:Przeliczyłem sobie to wszystko i przy zamówieniu większej ilości sztuk by mi się to opłacało
A co to znaczy większa ilość? Bo w takim przypadku to można liczyć na droższa wysylke i na dodatek jeszcze cło.
Awatar użytkownika
djarab
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4945
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 5:07 pm
Bday.: \\ ZIPPO \\
Lokalizacja: Stahlhammer
Kontakt:

Re: Pytanie o sklep internetowy w USA

Post autor: djarab »

ZippoUSA pisze:Przeliczyłem sobie to wszystko i przy zamówieniu większej ilości sztuk by mi się to opłacało...
Tak jak napisał Lawcu, dolicz cło, plus 23% VATu i na pewno Ci się będzie opłacać...

Przykładowy sposób kalkulacji cła i VAT:

Koszt zakupu $900
Koszt wysyłki $100
Wartość celna $1000 (suma kosztu przesyłki oraz zakupu)
Cło 5% $50 (5% wartości celnej)
Wartość z cłem $1050 (suma wartości celnej oraz cła)
VAT 23% $241,5 (23% wartości z cłem)
Razem $1291,5
Hanys Przodowy
Awatar użytkownika
max123
High Polished Chrome
High Polished Chrome
Posty: 378
Rejestracja: czw maja 12, 2011 9:31 pm
Bday.: || ZIPPO |
Lokalizacja: Wawa

Re: Pytanie o sklep internetowy w USA

Post autor: max123 »

robiłem zakupy w tym sklepie ze 3 lata wstecz. i wsio było ok
gosc sprzedaje tez na ebay
"Niewidzialny wróg jest niewidzialny, ponieważ go nie widać i nie można go przez to zobaczyć"
Król JULIAN


Obrazek
ODPOWIEDZ