Wysyłka zapalniczki zippo do Kanady

Bari

Wysyłka zapalniczki zippo do Kanady

Post autor: Bari »

Witam, mam mały problem otóż wygrawerowałem swoja zapalniczkę zippo jako pamiatke dla przyjaciela z Kanady,problem polega an tym ze wiekszosc firm kurierskich odmawia wyslania jej mowiac ze jest to material latwopalny, problem polega na tym ze z zapalniczki jest wyjety knot,wata,krzemien wiec zostaje sama obudowa zapalniczki bez mozliwosci iskry czy wywolania ognia, jedna z firm kurierskich zgodzila sie na przyjecie paczki jezeli przedstawie zaswiadczenie ze na zapalniczce nie ma resztek benzyny- czyli jakas firma mi ja wyczysci. Moje pytanie to czy znaja Panstwo jakas firme kurierska ktora bez problemu by sie zgodzila na wyslanie zapalniczki, albo jakis zaklad we wroclawiu ktory moglby wystawic zaswiadczenie ze zapalniczka jest bez benzyny i nie stanowi zagrozenia.??
Awatar użytkownika
djarab
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4945
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 5:07 pm
Bday.: \\ ZIPPO \\
Lokalizacja: Stahlhammer
Kontakt:

Re: Wysyłka zapalniczki zippo do Kanady

Post autor: djarab »

Pocztą wyślij i nie cuduj ;)
Hanys Przodowy
Awatar użytkownika
viciu
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4712
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 3:56 pm
Bday.: /// ZIPPO //
Allegro: viciufulik
E-bay: viciufulik
Lokalizacja: Marki

Re: Wysyłka zapalniczki zippo do Kanady

Post autor: viciu »

A poczta sprawy nie załatwi? Musi być kurier?
Przecież zapalniczki do kliniki pocztą trafiają bezproblemowo, czy to w Stanach czy Niemczech...
Zastrzegam, że te wiadomości pochodzą od vicia i nie mogę zapewnić o ich 100% pewności.
Pilkunnussija, koneser tatara zjedzonego jak najpóźniej, arbiter elegantiarum i wicepierdoła
OutdoorFun
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 10
Rejestracja: pn gru 10, 2012 7:10 pm
Bday.: G ZIPPO II
Lokalizacja: ZG

Re: Wysyłka zapalniczki zippo do Kanady

Post autor: OutdoorFun »

Haha, większych bzdur nie słyszałem, pracowałem też na poczcie...jakie rzeczy ludzie przesyłają to by Wam do głowy nie przyszło. Kto powiedział, że trzeba się komukolwiek tłumaczyć z zawartości? Ważne, że ten co wysyła, wie, że nie stanowi to żadnego zagrożenia.
Awatar użytkownika
gacoperz
Posty: 3353
Rejestracja: pn mar 14, 2011 11:30 am
Bday.: / ZIPPO /
Allegro: gacurro
Lokalizacja: Bochnia
Kontakt:

Re: Wysyłka zapalniczki zippo do Kanady

Post autor: gacoperz »

OutdoorFun pisze:Haha, większych bzdur nie słyszałem, pracowałem też na poczcie.
Ja słyszałem większe bzdury ale Ty może nie wychodzisz z domu ;-)
Wyślij listem poleconym i nie musisz deklarować zawartości.
Lub po porostu napisz, ze są tam np: blaszki kolekcjonerskie ;-)
ODPOWIEDZ