ZIPPO FAN FEST 2013 - wizyta Claudio Mazzi

Awatar użytkownika
ZIPPOFAN
Midnight Chrome
Midnight Chrome
Posty: 717
Rejestracja: wt maja 17, 2011 8:37 am
Bday.: Not specified

ZIPPO FAN FEST 2013 - wizyta Claudio Mazzi

Post autor: ZIPPOFAN »

Witam

Jak zapewne wiecie - na zaproszenie Batka przybędzie do Warszawy Claudio Mazzi wraz ze swoją partnerką o dźwięcznym imieniu Cristina. Z uwagi na to, że znamy się osobiście chcę im trochę zorganizować czas i pokazać coś w Stolicy. Planuję odebrać ich z hotelu w sobotę rano i gdzieś zabrać (wszystko zależy od pogody) a następnie zobowiązałem się do odwiezienia ich na lotnisko w Modlinie. Czasu będzie mało bo ich lot jest po czwartej, trzeba być te cholerne 2 h przed wylotem i jeszcze dojechać do Modlina ale 2 - 3 godzinki są.

Tak sobie pomyślałem, że najfajniej będzie spotkać się w większym gronie i powspominać na gorąco ZFF z poprzedniego dnia dlatego chciałbym wiedzieć czy ktoś zostaje w Warszawie do soboty (zakładam że dużo osób) i czy ma ochotę na takie spotkanie, wspólny spacer i lunch?

Z innej beczki: Claudio ma przyjechać z limitowaną malowaną zapalniczką wydaną specjalnie dla Polski. Nie wiem jak bardzo będzie limitowana i co będzie namalowane, ale jeżeli ktoś będzie chciał kupić to może warto będzie mieć przy sobie jakieś euro................. tak ze 200 - 250 euro. Lepiej aby Claudio nie musiał z rana ganiać po kantorach i zamieniać złotówek.

Pozdrawiam

PIOTR
Pozdrawiam
PIOTR
http://zippokolekcja.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Bogio
Midnight Chrome
Midnight Chrome
Posty: 871
Rejestracja: pn maja 13, 2013 3:08 pm
Bday.: //// ZIPPO ///
Lokalizacja: Katowice

Re: ZIPPO FAN FEST 2013 - wizyta Claudio Mazzi

Post autor: Bogio »

to ON tych limitowanych nie będzie rozdawał w ramach promocji :zdziwko:
Awatar użytkownika
rolf
Gold Plated
Gold Plated
Posty: 1807
Rejestracja: pt maja 13, 2011 9:33 am
Bday.: A ZIPPO III
Lokalizacja: Sokołów Młp.

Re: ZIPPO FAN FEST 2013 - wizyta Claudio Mazzi

Post autor: rolf »

Bogio, Ty serio pytasz?

A co do wspólnego spotkania z Claudio w sobotę - bardzo chętnie do Was dołączę, ale nie wiem jeszcze jak mi się to wszystko uda ogarnąć - niestety, wracam do Rzeszowa autobusem, który o 12 wyjeżdża z Warszawy. Powiedzmy, że na chwilę obecną jestem na 50%.
Awatar użytkownika
viciu
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4712
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 3:56 pm
Bday.: /// ZIPPO //
Allegro: viciufulik
E-bay: viciufulik
Lokalizacja: Marki

Re: ZIPPO FAN FEST 2013 - wizyta Claudio Mazzi

Post autor: viciu »

Biorąc pod uwagę, że zasadniczo w piątek powininem być w kieracie, to, cholibka, średnio widzę się na spotkaniu w sobotę... No, ale...
Nigdy nie mów "uda".
Zastrzegam, że te wiadomości pochodzą od vicia i nie mogę zapewnić o ich 100% pewności.
Pilkunnussija, koneser tatara zjedzonego jak najpóźniej, arbiter elegantiarum i wicepierdoła
ODPOWIEDZ