Prima Aprilis 2012

Awatar użytkownika
ZippoMarek
Satin Chrome
Satin Chrome
Posty: 186
Rejestracja: pn maja 16, 2011 1:08 pm
Bday.: .... ZIPPO ...
Allegro: Marek-45
E-bay: marek-45
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Ważna wiadomość

Post autor: ZippoMarek »

viciu pisze:Jako właściciel domeny i zlecający hostowanie firmie teoretycznie odpowiada za treści i korzystających z forum.
Nie wiem, jak wygląda umowa, bo jeżeli nie ma zawartego zniesienia odpowiedzialności za treści (zapis w regulaminie forum się ma nijak do zapisów prawnych w tej kwestii), to - nadal podkreślam, że teoretycznie -
No tu się trochę zgodzę,sądzę natomiast iż większość danych jest gdzieś rejestrowanych,czyli zapisanych i wszystko można sprawdzić.
Nie widziałem aby przez to forum przechodziło cokolwiek pozaregulaminowego,aczkolwiek panowie z blachami,jak to piszecie mają inne zdanie,wedle nowych zasad.
(Tu nawiążę do jednego starego wątku(tak nawiasem) o jakimś pirackim programie i zostałem z miejsca skarcony)
Ponownie jednak podkreślam iż regulamin forum jest jeden i jednoznaczny,nie znaczy to jednak iż jest on skorygowany tak jak piszesz z regulaminem zawartym przez Gaca. Tak nawiasem siedzę,zastanawiam się kto tu robi komu koło dupy,szukam konkurencji,innych względów,bo nie bardzo wierzę iż to się wzięło z nieba.
http://zippomarek.wix.com/zippmarek" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
ibek
Midnight Chrome
Midnight Chrome
Posty: 949
Rejestracja: wt sty 17, 2012 11:35 pm
Bday.: ... ZIPPO ..
E-bay: dezippo

Re: Ważna wiadomość

Post autor: ibek »

tja ... pozwolę sobie przypomnieć, że 1 kwietnia kończy się za półtorej godziny, a tu widzę adrenalina rośnie :szok:
:kwas: Świat stoi dla nas otworem. Tylko dlaczego tym brązowym?
Awatar użytkownika
ZippoMarek
Satin Chrome
Satin Chrome
Posty: 186
Rejestracja: pn maja 16, 2011 1:08 pm
Bday.: .... ZIPPO ...
Allegro: Marek-45
E-bay: marek-45
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Ważna wiadomość

Post autor: ZippoMarek »

ibek pisze:tja ... pozwolę sobie przypomnieć, że 1 kwietnia kończy się za półtorej godziny, a tu widzę adrenalina rośnie :szok:
A ja niestety myślę że to nie jest 01.04.2012.

W razie draki jestem posiadaczem domeny:
zippopolska.pl
http://zippomarek.wix.com/zippmarek" onclick="window.open(this.href);return false;
erystr
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 58
Rejestracja: pt maja 13, 2011 1:29 am
Bday.: E ZIPPO VII
Allegro: Ery_Str
Lokalizacja: Kto nie kombinuje, ten tam nie siedzi...

Re: Ważna wiadomość

Post autor: erystr »

Nie napinajcie sie panowie - przecież mamy 1 kwietnia ;)
Jogi
Posty: 2771
Rejestracja: pn mar 14, 2011 2:22 pm
Bday.: J ZIPPO III
Allegro: czomon
Lokalizacja: Tarnów

Re: Ważna wiadomość

Post autor: Jogi »

Ibek, zabawopsuju...

Owszem, jest to primaaprilisowy żart. Tym, co się zorientowali, gratuluję. Tym, których posty znikły, aby zabawa była lepsza, przepraszam. Tych, którzy dali się nabrać wyprowadzam z błędu: nikt nam nie wypowiedział umowy, nikt Gaca nie nawiedzał i nie łomotał w drzwi o 6 rano. Całość to żart, który jak widzę, udał się świetnie.

Viciowi jak zwykle dziękuję za stopniowanie napięcia. Tudzież lanie do ognia. Oliwy.
Awatar użytkownika
ZippoMarek
Satin Chrome
Satin Chrome
Posty: 186
Rejestracja: pn maja 16, 2011 1:08 pm
Bday.: .... ZIPPO ...
Allegro: Marek-45
E-bay: marek-45
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Ważna wiadomość

Post autor: ZippoMarek »

erystr pisze:Nie napinajcie sie panowie - przecież mamy 1 kwietnia ;)
O ile to był żart w tym dniu,to osobiście za to podziękuję,ponieważ nadal biore ten temat poważnie.
Jeżeli tak było i kto go wywołał,to szczere gratulacje.
I oby tak było,ma u mnie 100 punktów i jednego kopniaka-dobranoc. :) :) :)

-- 1 kwi 2012, o 22:59 --
Jogi pisze:Owszem, jest to primaaprilisowy żart. Tym, co się zorientowali, gratuluję. Tym, których posty znikły, aby zabawa była lepsza, przepraszam. Tych, którzy dali się nabrać wyprowadzam z błędu: nikt nam nie wypowiedział umowy, nikt Gaca nie nawiedzał i nie łomotał w drzwi o 6 rano. Całość to żart, który jak widzę, udał się świetnie.

Viciowi jak zwykle dziękuję za stopniowanie napięcia. Tudzież lanie do ognia. Oliwy.

Jogi,no niestety nie masz darowane--viciu już niech weźmie prześcieradło i czołga się w stronę cmentarza.
Mimo wszystko gratulację.
http://zippomarek.wix.com/zippmarek" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
viciu
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4712
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 3:56 pm
Bday.: /// ZIPPO //
Allegro: viciufulik
E-bay: viciufulik
Lokalizacja: Marki

Re: Prima Aprilis 2012

Post autor: viciu »

Jogi pisze:Viciowi jak zwykle dziękuję za stopniowanie napięcia. Tudzież lanie do ognia. Oliwy.
Robiłem to z dziką rozkoszą, ciesząc się jak dziecko na kolejnych wkręconych.
No, to przyznawać się teraz, kto się dał wkręcić, oprócz Marka i Adasia?
Zastrzegam, że te wiadomości pochodzą od vicia i nie mogę zapewnić o ich 100% pewności.
Pilkunnussija, koneser tatara zjedzonego jak najpóźniej, arbiter elegantiarum i wicepierdoła
Jogi
Posty: 2771
Rejestracja: pn mar 14, 2011 2:22 pm
Bday.: J ZIPPO III
Allegro: czomon
Lokalizacja: Tarnów

Re: Prima Aprilis 2012

Post autor: Jogi »

Na pewno Wampir, ale szybko się zorientował i musiałem wykasować post :D
Awatar użytkownika
rolf
Gold Plated
Gold Plated
Posty: 1807
Rejestracja: pt maja 13, 2011 9:33 am
Bday.: A ZIPPO III
Lokalizacja: Sokołów Młp.

Re: Prima Aprilis 2012

Post autor: rolf »

Na samym początku dałem się nabrać, ale później nabrałem podejrzeń :) A jak się viciu zaczął udzielać, to już byłem pewien ;)

Fajny żart :super:
Awatar użytkownika
viciu
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4712
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 3:56 pm
Bday.: /// ZIPPO //
Allegro: viciufulik
E-bay: viciufulik
Lokalizacja: Marki

Re: Prima Aprilis 2012

Post autor: viciu »

Muszę zmienić w taką razą swój entourage, bo mnie nikt na poważnie niedługo nie będzie brał.
Albo wręcz przeciwnie. Marek na przykład mi groźby karalne śle...
Zastrzegam, że te wiadomości pochodzą od vicia i nie mogę zapewnić o ich 100% pewności.
Pilkunnussija, koneser tatara zjedzonego jak najpóźniej, arbiter elegantiarum i wicepierdoła
ODPOWIEDZ