Zippozlot 2017

Awatar użytkownika
Bogio
Midnight Chrome
Midnight Chrome
Posty: 871
Rejestracja: pn maja 13, 2013 3:08 pm
Bday.: //// ZIPPO ///
Lokalizacja: Katowice

Re: Zippozlot 2017

Post autor: Bogio »

djarab pisze:Skoro ma byc sprawiedliwie, rowniez chce miec mozliwosc wyboru miejsca Majowki.
Deal?
Oby tylko było w czym wybierać :oczami:

Ankieta zakończona , i co teraz???
Awatar użytkownika
gacoperz
Posty: 3353
Rejestracja: pn mar 14, 2011 11:30 am
Bday.: / ZIPPO /
Allegro: gacurro
Lokalizacja: Bochnia
Kontakt:

Re: Zippozlot 2017

Post autor: gacoperz »

Dogrywka.

Zasady w temacie z ankietą http://zippo.net.pl/viewtopic.php?f=26&t=3230" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
djarab
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4945
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 5:07 pm
Bday.: \\ ZIPPO \\
Lokalizacja: Stahlhammer
Kontakt:

Re: Zippozlot 2017

Post autor: djarab »

Tylko zastanowmy sie, co bedziemy robic w Zaborku, bo z tego co widze, jest tam gowno do roboty...
Za to przy miejscowce Bogia jest browar i zamek do obejrzenia.
Hanys Przodowy
Awatar użytkownika
rolf
Gold Plated
Gold Plated
Posty: 1807
Rejestracja: pt maja 13, 2011 9:33 am
Bday.: A ZIPPO III
Lokalizacja: Sokołów Młp.

Re: Zippozlot 2017

Post autor: rolf »

Moi Drodzy, krótka piłka - Boguś jest na etapie ustalania zlotowego menu i będzie wdzięczny za Waszą pomoc i opinie.

Po pierwsze - wolicie obiady tańsze, czy droższe? Tańsze to 40 zł za osobę, droższe 55 zł za osobę. Różnica jest taka, że te droższe są trochę bardziej wyszukane, dodatkowo jest deser, kawa i herbata. W tańszych nie ma deseru, a napoje są jedynie zimne.

Po drugie - w piątek będzie grill. Są trzy opcje cenowe: 55 zł/os., 75 zł/os., oraz 85 zł/os. Oczywiście im zestaw droższy, tym bardziej wypasiony.
Ponadto, do grilla możemy zamówić również zimną płytę w cenie 35 zł/os., lub 45 zł/os. Różnica jak wyżej.

Czyli, w opcji najtańszej do wyżywienia dopłacamy w sumie 205 zł (x2 obiad, x2 kolacja, grill), a w opcji najbardziej wypasionej 310 zł (x2 obiad, x2 kolacja, grill + zima płyta). Oczywiście pakietami możemy trochę pomanewrować i np. wziąć najtańszy pakiet grilla i do tego płytę, lub raz obiad droższy, a raz tańszy itp.

Boguś dostał z hotelu pełną ofertę na wyżywienie, jednak nie chcemy jej tutaj zamieszczać - jest to, jak by nie było, własność ośrodka do którego jedziemy i lepiej nie rozpowszechniać jej publicznie. Jeżeli ktoś ma jakieś pytania, to piszcie śmiało.
Awatar użytkownika
Bogio
Midnight Chrome
Midnight Chrome
Posty: 871
Rejestracja: pn maja 13, 2013 3:08 pm
Bday.: //// ZIPPO ///
Lokalizacja: Katowice

Re: Zippozlot 2017

Post autor: Bogio »

Dobrze to ująłeś Rolfik , ja dodam tylko małe sprostowanie; nie publikujemy pełnego menu , bo znając Wasze zapędy do robienia z g...a problemu (czyt. każdy ma swój gust kulinarny) wybierzemy za Was. Potrzebujemy tylko pomocy w kwestii tanio , ale bez wodotrysków , czy drożej , ale dopieszczamy Wasze podniebienia?
P.S.
Przy okazji wyrażam moją opinię : obiady i kolacje standard , grill wypas!

Proszę o zgłaszanie kto chce łóżko małżeńskie!!!
Awatar użytkownika
djarab
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4945
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 5:07 pm
Bday.: \\ ZIPPO \\
Lokalizacja: Stahlhammer
Kontakt:

Re: Zippozlot 2017

Post autor: djarab »

Ja tam pójdę za większością, ale obiady fajnie by było mieć dobre i z deserkiem :P
Hanys Przodowy
Awatar użytkownika
Bogio
Midnight Chrome
Midnight Chrome
Posty: 871
Rejestracja: pn maja 13, 2013 3:08 pm
Bday.: //// ZIPPO ///
Lokalizacja: Katowice

Re: Zippozlot 2017

Post autor: Bogio »

djarab pisze:Ja tam pójdę za większością, ale obiady fajnie by było mieć dobre i z deserkiem
Jak to mówią "Słodka dziurka" :rotfl: :ok:
Awatar użytkownika
pipasssek
Titanium Coated
Titanium Coated
Posty: 2022
Rejestracja: pn wrz 10, 2012 7:04 pm
Bday.: /// ZIPPO ///
Lokalizacja: Wien AT (Chalupki PL)

Re: Zippozlot 2017

Post autor: pipasssek »

Jak panowie wybiorą tak się dopasujemy, tak aby my nie głodowali . :)
Awatar użytkownika
rolf
Gold Plated
Gold Plated
Posty: 1807
Rejestracja: pt maja 13, 2011 9:33 am
Bday.: A ZIPPO III
Lokalizacja: Sokołów Młp.

Re: Zippozlot 2017

Post autor: rolf »

Bogio pisze:Przy okazji wyrażam moją opinię : obiady i kolacje standard , grill wypas!
Ja mam podobne zdanie. Widziałem ofertę i napiszę tak: obiady są fajne nawet w tańszej opcji i myślę, że możemy je wziąć śmiało. Kto będzie chciał deser, ten będzie sobie mógł domówić - z ostatniej Majówki pamiętam, że były desery, a połowa z nas ich nawet nie jadła (choć były smaczne - żałujcie! ;) ). Natomiast do grilla bym dołożył i wziął full wypas + zimna płyta full wypas - w ofercie to na prawdę grubo wygląda i będzie z takiego połączenia niezła biesiada! Grill w wersji budżetowej to taki standard - kiełbasa, szaszłyk, karkówka, jakiś chleb i ogórek, coś do picia. Ale w wersji wypasionej oprócz powyższych to i żurek jest (lub polewka czosnkowa), i łosoś, i warzywka grillowane, i nawet jakiś żymlok śląski (co to jest tak w ogóle?), i dodatków sporo. Jak do tego weźmiemy jeszcze zimną płytę, to możemy siedzieć do rana i nikt głodny nie będzie ;)
Awatar użytkownika
Enzo
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 3450
Rejestracja: pt kwie 22, 2011 9:28 pm
Bday.: .. ZIPPO .
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zippozlot 2017

Post autor: Enzo »

Jeżeli w menu obowiązkowym nie ma : cepelinów, czerniny, salcesonu i zimnych nóżek, to ja się nie wpierniczam. :)
== >> 30.07.2009 ; 12.04.2016 [N.D.M.Ż.] << ==

MOJA KOLEKCJA >>> http://www.zippoenzo.pl <<<
ODPOWIEDZ