Opinie testerów

Awatar użytkownika
viciu
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4712
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 3:56 pm
Bday.: /// ZIPPO //
Allegro: viciufulik
E-bay: viciufulik
Lokalizacja: Marki

Re: Opinie testerów

Post autor: viciu »

gacoperz pisze: jak nie zapomnę ;-)
Gacu... Zainstaluj, co?
Zastrzegam, że te wiadomości pochodzą od vicia i nie mogę zapewnić o ich 100% pewności.
Pilkunnussija, koneser tatara zjedzonego jak najpóźniej, arbiter elegantiarum i wicepierdoła
Awatar użytkownika
Gaweł
High Polished Chrome
High Polished Chrome
Posty: 341
Rejestracja: czw kwie 14, 2011 6:19 am
Bday.: Not specified
Lokalizacja: ToRuń!
Kontakt:

Re: Opinie testerów

Post autor: Gaweł »

viciu pisze:
gacoperz pisze: jak nie zapomnę ;-)
Gacu... Zainstaluj, co?
Gacu...
PAMIĘTAMY!
Obrazek
Awatar użytkownika
Enzo
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 3450
Rejestracja: pt kwie 22, 2011 9:28 pm
Bday.: .. ZIPPO .
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Opinie testerów

Post autor: Enzo »

Gaweł pisze:
viciu pisze:
gacoperz pisze: jak nie zapomnę ;-)
Gacu... Zainstaluj, co?
Gacu...
PAMIĘTAMY!
Gacu ...
PAMIĘTAJ I TY !
== >> 30.07.2009 ; 12.04.2016 [N.D.M.Ż.] << ==

MOJA KOLEKCJA >>> http://www.zippoenzo.pl <<<
Jogi
Posty: 2771
Rejestracja: pn mar 14, 2011 2:22 pm
Bday.: J ZIPPO III
Allegro: czomon
Lokalizacja: Tarnów

Re: Opinie testerów

Post autor: Jogi »

Panowie... nie zachowujcie się jak zwierzęta... Bo mi ciśnienie skacze :cisza:

Marcin:
http://forum.phpbb3-mods.pl/ban-users-b ... -t248.html" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.phpbb.com/community/viewtopic.php?t=1312775" onclick="window.open(this.href);return false;

Na chwilę obecną dalej szukam... Oba powyższe działają ze sobą razem, ten dolny mamy zainstalowany.

Proszę mi kliknąć jeszcze w to:


I dać znać czy działa.
Awatar użytkownika
gacoperz
Posty: 3353
Rejestracja: pn mar 14, 2011 11:30 am
Bday.: / ZIPPO /
Allegro: gacurro
Lokalizacja: Bochnia
Kontakt:

Re: Opinie testerów

Post autor: gacoperz »

Działa :)
VipoV

Re: Opinie testerów

Post autor: VipoV »

Kilka spostrzeżeń. Pierwsze to takie, żeby trzeba było do tematów na przykład podklejanych (jakieś poradniki etc), czyli tam gdzie ludzie często zaglądają nawet bardzo długo po napisaniu tegoż tematu wrzucać zdjęcia za pomocą załączników, a nie linków do zdjęć wgranych na zewnętrzne serwery hostingowe (jak imageshack.us itp.) bo te zdjęcia mają czasem tendencję do znikania: a to ktoś skasuje profil, a to ktoś usunie zdjęcie bo zapomni, czasem zdjęcia potrafią same zniknąć i potem są dziury w forum, bo zostaje tekst bez zdjęć.
Aha, mam przy okazji pytanie: jak kopiować zdjęcia w postaci załączników? Ostatnio przy takiej próbie, gdy kliknąłem "wyślij" post w którym było zacytowane zdjęcie z załącznika, nie mogłem wysłać posta bo pisało coś a la "niemożliwe jest określenie rozmiarów zdjęcia" i post nie mógł być wysłany.
Co do ostrzeżeń, na innym forum spotkałem się z takim rozwiązaniem, mianowicie na samym dole forum, czyli u nas pod szałtem, i pod resztą info, np: kto jest w danym momencie obecny na forum etc, jest taki nagłówek "Żółte i czerwone kartki" i tam umieszczani są userzy mający owe kartki.
Nie wiem też, czy nie czytelniej byłoby rozdawać właśnie żółte i czerwone kartki i umieszczać je przy nickach.
Jogi
Posty: 2771
Rejestracja: pn mar 14, 2011 2:22 pm
Bday.: J ZIPPO III
Allegro: czomon
Lokalizacja: Tarnów

Re: Opinie testerów

Post autor: Jogi »

VipoV pisze:Nie wiem też, czy nie czytelniej byłoby rozdawać właśnie żółte i czerwone kartki i umieszczać je przy nickach
yellow card mod jest dla for na phpbb2.
Jogi
Posty: 2771
Rejestracja: pn mar 14, 2011 2:22 pm
Bday.: J ZIPPO III
Allegro: czomon
Lokalizacja: Tarnów

Re: Opinie testerów

Post autor: Jogi »

Przykra wiadomość... Nie ma gotowego moda, który pokazuje tabelę ostrzeżeń :mur:
Trzeba by było napisać takowy od podstaw, a ja niestety tego nie umiem.

Musi zostać tak jak jest :rozpacz:
VipoV

Re: Opinie testerów

Post autor: VipoV »

Ważna sprawa. Czy można zrobić taki manewr, żeby forum automatycznie dostosowywało wielkość obrazu, który wrzucamy jako nasz Avatar? Obecnie trzeba samemu wpisać odpowiednie wartości: "wysokosć", "szerokość" obrazu. Ułatwiło by to wszystkim wgrywanie avatar' owych zdjęć :zdrowko: .
Awatar użytkownika
viciu
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4712
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 3:56 pm
Bday.: /// ZIPPO //
Allegro: viciufulik
E-bay: viciufulik
Lokalizacja: Marki

Re: Opinie testerów

Post autor: viciu »

Jogi pisze:Musi zostać tak jak jest
Ha! Nie musi. Jogi, przypomła mnie się taka kwestia ze starego forum: był taki dział jak "Czarna lista".
Wystarczy założyć temat z możliwością edycji przez adminów/moderów, gdzie będzie wyszczególnione na piśmie kto, za co i na ile.
I na pohybel modom, co ich nie ma.
Co Ty na to?
Zastrzegam, że te wiadomości pochodzą od vicia i nie mogę zapewnić o ich 100% pewności.
Pilkunnussija, koneser tatara zjedzonego jak najpóźniej, arbiter elegantiarum i wicepierdoła
ODPOWIEDZ