Witam!

Jesteś nowy na naszym Forum? Tutaj możesz się przywitać!
Usain

Witam!

Post autor: Usain »

Chciałem się z wami serdecznie przywitać. Mam na imię Łukasz. "Jaram" się zapalniczkami od dawna (co zalatywało piromanią) lecz zawsze korzystałem z 'chińskich' zapalniczek-powód: brak funduszy. 2 tygodnie temu kupiłem pierwszą zippo-czarna matowa z logiem na klapce.
Zacząłem się uczyć tricków i już kilka potrafię :hyhy: Chciałbym zacząć kolekcjonować te cudeńka ale nie wiem, czy puści mnie kieszeń. Chciałbym upolować olimpijską atlante z 1996r. :serce:
I to tyle. Dziękuję za chwilę uwagi :kawa:
Awatar użytkownika
remik62
Midnight Chrome
Midnight Chrome
Posty: 930
Rejestracja: czw maja 12, 2011 9:25 pm
Bday.: .. ZIPPO ..
Allegro: remik62
E-bay: remik62
Lokalizacja: Biała/opolskie/Polska

Re: Witam!

Post autor: remik62 »

Witamy, witamy :hurra: :hurra:
Co do zakupów, to spokojnie nie ma co się szarpać :mrgreen:
Moja ulubiona gierka
PanKacper

Re: Witam!

Post autor: PanKacper »

Witam . Również jestem piromanem , kocham po prostu ogień , wszelkie experymenty z nim co zaowocowało poparzeniami :P
Awatar użytkownika
Synek
Midnight Chrome
Midnight Chrome
Posty: 758
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 6:59 pm
Bday.: B ZIPPO XI
Kontakt:

Odp: Witam!

Post autor: Synek »

Usain pisze: Chciałbym upolować olimpijską atlante z 1996r. :serce:
Ksywka Usain i ta olimpijska zippo to dla picu, czy coś jednak biegasz? Zerknij do mojej kolekcji ;)
Witam.


GT-I9000 + Tapatalk 2
Usain

Re: Witam!

Post autor: Usain »

DJSyncmaster
Biegam od 3 lat. Głównie płotki i sprinty. Dwa razy byłem na mistrzostwach Polski ale najlepsze miejsce jakie udało mi się wywalczyć to 6 na 300m płotki :P Więc ten nick i zippo z olimpiady to nie przypadek :D Poza tym w -96 się urodziłem co jeszcze bardziej mnie personalizuje z tą zapalniczką. Pozdro dla kolegi z fachu :zdrowko:
Awatar użytkownika
Synek
Midnight Chrome
Midnight Chrome
Posty: 758
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 6:59 pm
Bday.: B ZIPPO XI
Kontakt:

Odp: Witam!

Post autor: Synek »

W końcu bratnia dusza :D rozumiem że OOMy czy HMP w Spale? Ja też sprint, 100m. 300 biegłem raz, w dodatku na Makroregionie :D jaki klub?


GT-I9000 + Tapatalk 2
Awatar użytkownika
lawcu
Gold Plated
Gold Plated
Posty: 1850
Rejestracja: ndz kwie 17, 2011 9:25 pm
Bday.: // ZIPPO /
Lokalizacja: Komorów

Re: Witam!

Post autor: lawcu »

Usain pisze:Chciałbym upolować olimpijską atlante z 1996r.
http://allegro.pl/nowe-zlote-zippo-olim ... 43917.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Usain

Re: Witam!

Post autor: Usain »

DJSyncmaster
Tak się składa, że w 2012 OM'y ale tuż po kontuzji i niestety Finał B=15 miejsce :P
Klub LKS Brzezina Osiek, kiedyś należałem do Kłos Olkusz
W tym roku pewnie też OM'y ale może z lepszym wynikiem-ostatni roku juniora młodszego :przestraszony:

lawcu
Właśnie już znalazłem aukcję tego samego użytkownika na tablica.pl więc zbieram fundusze :super:
Awatar użytkownika
Synek
Midnight Chrome
Midnight Chrome
Posty: 758
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 6:59 pm
Bday.: B ZIPPO XI
Kontakt:

Odp: Witam!

Post autor: Synek »

Ja na HMP za pierwszego roku juniora młodszego na 60 byłem 14, ale też z finału B, bo w el. Ogólnie się ogarnąłem w serii 4, że 4 jest moja a nie 5, a na na bieżni w dresie :D
A jakie wyniki i na jakie dystanse? Na makro na 300 miałem 38,99, słabo bo nie mój dystans i po dwóch 100(m nie ml). Ale na 100 mam z AWFu 11.48 ;)

GT-I9000 + Tapatalk 2
Usain

Re: Witam!

Post autor: Usain »

Te pomyłki z seriami to nie tylko tobie się zdarzają :D Porażka była jak 2 lata temu w Rzeszowie na kwalifikacjach do mistrzostw polski koleś woła "Na miejsca" , a ja w połowie rozgrzewki :P
Co do wyników to:
http://forsport.info/personal.php?page= ... ezon_Z_L=L
Ostatnio zmieniony czw mar 07, 2013 2:23 pm przez Usain, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ