POMOCY!. Zapalniczka HILL

Dział forum z tematami dotyczącymi kolekcjonowania ZIPPO
qerxess
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 2
Rejestracja: czw kwie 27, 2017 7:44 pm
Bday.: //// ZIPPO ////

POMOCY!. Zapalniczka HILL

Post autor: qerxess »

Witam!.

Znalazłem zapalniczkę na strychu ale ma dziwny kształt, niby z Japonii firma HILL.
Potrzebuje pomocy w sprawie jej historii może ktoś wie coś więcej na jej temat proszę od odp.

Pozdrawiam Qerxess.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony czw kwie 27, 2017 8:38 pm przez qerxess, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Bogio
Midnight Chrome
Midnight Chrome
Posty: 871
Rejestracja: pn maja 13, 2013 3:08 pm
Bday.: //// ZIPPO ///
Lokalizacja: Katowice

Re: POMOCY!. Zapalniczka HILL

Post autor: Bogio »

Jest to Japońska edycja zapalniczki z lat 1981-1987 wydana z okazji kręcenia filmu Posterunek przy Hill Street.
qerxess
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 2
Rejestracja: czw kwie 27, 2017 7:44 pm
Bday.: //// ZIPPO ////

Re: POMOCY!. Zapalniczka HILL

Post autor: qerxess »

Dzięki za odzew, a jest coś warta ta zapalniczka czy trzeba zakopać ja na następne 100lat?
Awatar użytkownika
Bogio
Midnight Chrome
Midnight Chrome
Posty: 871
Rejestracja: pn maja 13, 2013 3:08 pm
Bday.: //// ZIPPO ///
Lokalizacja: Katowice

Re: POMOCY!. Zapalniczka HILL

Post autor: Bogio »

Myślę , że wszyscy się ze mną zgodzą ; zakopać , zdecydowanie zakopać i łopatę wyrzucić!
Wszystko co się dzisiaj odkopuje , ma tym większą wartość im dłużej było zakopane.
Awatar użytkownika
viciu
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4712
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 3:56 pm
Bday.: /// ZIPPO //
Allegro: viciufulik
E-bay: viciufulik
Lokalizacja: Marki

Re: POMOCY!. Zapalniczka HILL

Post autor: viciu »

Kserksesie, potomku Achemenidów - chłopaki dają Ci do zrozumienia, że to forum odnośnie zapalniczek, owszem, ale.
Konkretnych. Jednej marki. I niekoniecznie musimy wiedzieć, czy Twój Hill jest wart cokolwiek, natomiast gdyby to była Zippo, dowiedziałbyś się na pewno nieco więcej.
Doceniamy wiarę w nas, jednak nie przeceniaj naszej wiedzy. Jeśli to pamiątka - trzymaj ją, bo będzie mieć wartość sentymentalną. Jeśli chcesz opchnąć - puść ją na Allegro BCM, rynek ją wyceni.
Zastrzegam, że te wiadomości pochodzą od vicia i nie mogę zapewnić o ich 100% pewności.
Pilkunnussija, koneser tatara zjedzonego jak najpóźniej, arbiter elegantiarum i wicepierdoła
ODPOWIEDZ