Propozycja: reklamy na forum i specjalny fundusz na nagrody

Dział forum na pomysły i sugestie odnośnie tej strony
Awatar użytkownika
Enzo
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 3450
Rejestracja: pt kwie 22, 2011 9:28 pm
Bday.: .. ZIPPO .
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Propozycja: reklamy na forum i specjalny fundusz na nagr

Post autor: Enzo »

Jogi pisze:Nie dajcie zniszczyć pieniądzom tego, co wypracowaliśmy wspólnie przez wiele lat.
... i o to chodzi.

Joguś , masz we wszystkim co napisałeś najświętszą rację.
== >> 30.07.2009 ; 12.04.2016 [N.D.M.Ż.] << ==

MOJA KOLEKCJA >>> http://www.zippoenzo.pl <<<
Awatar użytkownika
lighters
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 72
Rejestracja: wt maja 17, 2011 4:18 pm
Bday.: Not specified
Lokalizacja: KRK

Re: Propozycja: reklamy na forum i specjalny fundusz na nagr

Post autor: lighters »

Jogi pisze:Nie dajcie zniszczyć pieniądzom tego, co wypracowaliśmy wspólnie przez wiele lat.
Nie rozumiem Twojego ostatniego zdania, Jogi. Chodzi o pieniądze czy o dyskusję na ten temat? W dyskusji pojawiają się różne zdania, ale żeby ich prezentacja miała coś niszczyć?
Jogi
Posty: 2771
Rejestracja: pn mar 14, 2011 2:22 pm
Bday.: J ZIPPO III
Allegro: czomon
Lokalizacja: Tarnów

Re: Propozycja: reklamy na forum i specjalny fundusz na nagr

Post autor: Jogi »

lighters pisze:Chodzi o pieniądze czy o dyskusję na ten temat?
A napisałem "pieniądzom" czy "dyskusji"?
Awatar użytkownika
lighters
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 72
Rejestracja: wt maja 17, 2011 4:18 pm
Bday.: Not specified
Lokalizacja: KRK

Re: Propozycja: reklamy na forum i specjalny fundusz na nagr

Post autor: lighters »

Jogi pisze:
lighters pisze:Chodzi o pieniądze czy o dyskusję na ten temat?
A napisałem "pieniądzom" czy "dyskusji"?


Słusznie. Napisałeś pieniądzom. Jak zatem pieniądze miałyby coś zniszczyć, szczególnie coś wypracowanego przez lata?
Jogi
Posty: 2771
Rejestracja: pn mar 14, 2011 2:22 pm
Bday.: J ZIPPO III
Allegro: czomon
Lokalizacja: Tarnów

Re: Propozycja: reklamy na forum i specjalny fundusz na nagr

Post autor: Jogi »

lighters pisze:Jak zatem pieniądze miałyby coś zniszczyć, szczególnie coś wypracowanego przez lata?
A małżeństw nie niszczą?

Koniec OT.
Arthas

Re: Propozycja: reklamy na forum i specjalny fundusz na nagr

Post autor: Arthas »

Jogi pisze:Odsprzedamy 1/3 forum pod nadchodzącą kampanię wyborczą dla PO, 1/3 dla PiS, i 0,44 części do podziału dla SLD, PSL, Samoobrony, Korwina-Mikke, LPR, ZChN, UPR, PPPP i jakiejkolwiek, która jeszcze będzie chciała tu coś kupić."
Wiem że nie na temat i że się trochę czepiam, ale 1/3 czyli ~0,33 dla Po + ~0,33 dla PiS to ~0,66, a 1-0,66 to jest 0,34 do podziału a nie 0,44. Przepraszam za offtopic.
Awatar użytkownika
lighters
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 72
Rejestracja: wt maja 17, 2011 4:18 pm
Bday.: Not specified
Lokalizacja: KRK

Re: Propozycja: reklamy na forum i specjalny fundusz na nagr

Post autor: lighters »

Pieniądze to tylko środek płatniczy, wymiany. W zależności jednak od tego jaką moc im nadamy i jak je spożytkujemy o tyle możemy mówić o budowaniu czy burzeniu.

Póki co, dziękuję za wszystkie głosy zarówno na nie, jak i na tak!
Awatar użytkownika
viciu
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4712
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 3:56 pm
Bday.: /// ZIPPO //
Allegro: viciufulik
E-bay: viciufulik
Lokalizacja: Marki

Re: Propozycja: reklamy na forum i specjalny fundusz na nagr

Post autor: viciu »

Jogi pisze:Korwina-Mikke
Korwin- Mikkego, jak już.
lighters, ja rozumiem Twoje intencje, które szlachetnymi są. Problem w tym, że za czas jakiś pojawi się jakiś jednopostowiec, który trafi na temat o kasie z reklam, rzuci hasło "Gdzie ta kasa, bo ja żem jeszcze nic nie wygrał", dołączy do niego dwóch niezadowolonych dwupostowców i zacznie się kwas.
A ponieważ mniemam, że lepiej zapobiegać niż leczyć - dajmy sobie z tym spokój.
Tym bardziej, że mam świeżo w pamięci absmak po aferze likusowej, też związanej z reklamami na stronie i bardzo nie chciałbym, żeby była z niej gdzieś powtórka.
Zastrzegam, że te wiadomości pochodzą od vicia i nie mogę zapewnić o ich 100% pewności.
Pilkunnussija, koneser tatara zjedzonego jak najpóźniej, arbiter elegantiarum i wicepierdoła
areks
Midnight Chrome
Midnight Chrome
Posty: 600
Rejestracja: pt maja 13, 2011 6:40 am
Bday.: // ZIPPO //
Lokalizacja: Warszawa

Re: Propozycja: reklamy na forum i specjalny fundusz na nagr

Post autor: areks »

Nie jestem biegły w prawie podatkowym ale nie wiem czy w naszym kraju nawet minimalny przychód nie przysparza więcej problemów niż zalet. Zwłaszcza że pewnie wszystko znowu spoczęło by pewnie na barkach jednej osoby. Jakiej to pewnie wiemy.

To forum ma służyć szerzeniu wiedzy i póki co wydaje mi się że fajnie prosperuje.
Życie jest zbyt krótkie, żeby bezpiecznie usuwać zewnętrzną pamięć USB :)
MasteROOT

Re: Propozycja: reklamy na forum i specjalny fundusz na nagr

Post autor: MasteROOT »

@lighters
A ja całkowicie nie rozumie dlaczego tak zaciekle starasz się wdawać w dyskusję, która (przynajmniej w moim mniemaniu) zakończy się pewnie po kilku stronach tym że stanowisko Jogi'ego zostanie przyjęte z pokorą również przez Ciebie. Może trochę piszę to musztarda po obiedzie, ale to że pisałem na początku że "Pomysł ciekawy..." nie oznacza od razu głosu na tak. Przynajmniej nie w moim wypadku. Przyznam się że nie zastanawiałem się nad tym kto płaci za hostowanie forum. Sam opłacam swój hosting (gdzie swoją drogą nie mam wrzuconych żadnych reklam), ale na szczęście bez domeny PL więc powiedzmy że jeszcze roczne utrzymania nie uderza jakoś wielce w mój budżet, jednak nie wiem jakim "wolnym" budżetem dysponuje Marcin.
Forumowicze napisali że są stanowczo przeciwni reklamom na forum i osobiście nie dziwię im się. Sam korzystam z AdBlocka bo w pewnych serwisach to wręcz przesadzają z reklamami. Skoro wola ludu mówi prawie że jednogłośnie (o ile nie jesteś jedynym wyjątkiem) to nie ma po co dalej drążyć tematu.

PS
Może i nie udzielam się aktywnie na forum (na nowej odsłonie mam zaledwie 3 posty, no z tym 4 z czego dwa nie zliczone) , ale jestem z wami już od ok roku ;)
ODPOWIEDZ