[=BC=] Medal of Honor: Allied Assault [=BC=]

Dział forum w którym można poruszać tematy nie związane z ZIPPO
Awatar użytkownika
tuna
Midnight Chrome
Midnight Chrome
Posty: 825
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 4:13 pm
Bday.: E ZIPPO III
Lokalizacja: Biała
Kontakt:

[=BC=] Medal of Honor: Allied Assault [=BC=]

Post autor: tuna »

Obrazek


Regulamin klanu:

Regulamin rekrutacji do klanu [=BC=][PL]

1. Warunkiem podstawowym jest posiadanie legalnej kopii Medal Of Honor Allied Assault.
2. Minimalny wymagany wiek gracza to 19 lat.
3. Każdy rekrut musi przejść przez 30-dniowy okres próbny, podczas którego będzie nosił literę [R] na końcu nicku. W tym czasie wysoce pożądana jest możliwie wysoka aktywność na serwerach, Xfire oraz Teamspeak’u.
4. Wymagana jest instalacja i używania (freeware) darmowych programów Xfire i Teamspek3 (patrz pkt. 3).
5. Wymagamy rozegrania minimum dwóch meczy klanowych w miesiącu.

Aplikacje należy składać przez PW do Enzo, akm79 lub Lee.
Prosimy o aplikacje napisane wg. schematu:
- Nick
- Wiek
- Staż w Mohaa
- Akceptuję regulamin : Tak/Nie
- X-fire : Tak/Nie (jeśli tak to proszę podać nick)
- Team Speak : Tak/Nie
- Poprzednie klany


Oczywiście powyższy regulamin w żaden sposób nie ogranicza dostępu do gry online graczy, ktorzy zdecydowali się korzystać z innego niż forumowy, nick'a...

Wręcz przeciwnie, zachęcamy do zabawy, lecz aby wiedzieć, gdzie akurat prowadzimy batalię, zachęcamy do instalacji programu Xfire i rejstracji swego "pseudo" (nick'u).
Pozwoli to Wam podłączyc się do aktualniej rozgrywki...
4/20

Trzeba być Grande Gringo i mieć twarde cojones, a nie sztywnym dildo co warczy jak Polonez.
Mercedes207

Re: MOHAA - ustawki meczwe [=BC=]

Post autor: Mercedes207 »

Kiedyś się pytałem vicia o taki program do robienia fotek z gier, nazywa się Fraps:

http://www.dobreprogramy.pl/Fraps,Progr ... 12500.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Warto ściągnąć, ustawianie sobie na jakim klawiszu chcecie zrobić zrzut ekranu, klikacie i odrazu samo się zapisuje do folderu
Awatar użytkownika
Lee
Midnight Chrome
Midnight Chrome
Posty: 748
Rejestracja: pt maja 13, 2011 3:51 pm
Bday.: || ZIPPO ||
Lokalizacja: Warszawa

Re: [=BC=] Medal of Honor: Allied Assault [=BC=]

Post autor: Lee »

Fokus, rozjaśnij. Pomroczność mnie dopadła...

-- 14 cze 2011, o 23:35 --

Wracam do pomysłu Enza - abyśmy walczyli w jednej grupie (jako klan).
Panadto, jak zauważyłem, wraże klany posługują się krótkimi komendami testowymi, nie do rozszyfrowania przez pobocznych czyli opracowali grę w zespole.
Jak na razie, mamy u nas samych indywidualistów, ale jeśli chcemy tworzyć nadal klan a nie pospolite ruszenie, powinniśmy opracować sobie taktykę, system sposób szybkiej komunikacji czy jak to wszystko razem nazwać.

Jeśli Enzo to zaakceptuje, to może przez PW (ze względu na tajność info) byśmy sobie uzgodnili pewne kody jak np. ty z tym osłaniacie, uwaga na płd budynek, na balkonie jest snajper itp.
Ponadto sprawdza się walka parami - jeden idzie jako awangarda, drugi go osłania. Po odstrzale jednego funkcję przejmuje najbliższy...
... trzeba by to przetrenować w czasie, kiedy serwer jest w miarę wolny lub pusty. Zdarza się to w ciągu dnia ale przecież mamy obowiązki... może jakieś soboty lub niedziele np. wczesnym przedpołudniem?

To tylko sugestie ale nieśmiało powiem,że już jesteśmy bardzo rozpoznawalni jako [=BC=]
tigger

Re: [=BC=] Medal of Honor: Allied Assault [=BC=]

Post autor: tigger »

Czesc Ludziska
Najpierw Lee. W projekcie było ze Lee będzie miał prawa do wyrzucania podejrzanych typów z serwera oraz możliwości zmian map i ciągle to dla Lee działa. Nie znam innego klanu który by dawał jakiekolwiek prawa graczom z poza klanu hostujacego serwer.Mysle ze na tyle mozemy sobie pozwolic.
Włączanie i wyłączanie modów na serwerze to trochę inna sprawa i bardziej skomplikowana wiec te opcje pozostawiam wyłącznie dla członków FRS.
Namawialem tez wiele razy do ściągnięcia przydatnych programów typu xfire oraz teamspeak3 znaczaco pomagajace w grze jak tez ulatwiajace komunikacje miedzy graczami (czesto zastanawiacie sie skad gracz wiedzial ze tam jestescie-to czar teamspeak3 i wymiany informacji o położeniu wroga na mapie) ale te zostały pominięte bez echa. Wystarczy ściągnąć (nic nie kosztuje) a na ts (teamspeak) zaprosze na nasze kanaly (stworze kanał wyłącznie dla BC jak będzie potrzeba). Poza wymiana informacji o tym co sie dzieje na mapie z mojej perspektywy gwarantuje dobry humor oraz wymianę doświadczeń z rożnych dziedzin (nie koniecznie MoHaa). Poza tym koniec z przestankami w grze bo trzeba coś napisać, po prostu rozmawiam i gram jednocześnie.
Wszystko o czy powyzej wspomnialem nic nie kosztuje poza paroma chwilami poświęconymi na ściągniecie i ustawienia oraz zestawu sluchawki- mikrofon w przypadku ts3, wiec namawiam po raz kolejny na ściągniecie powyższych i ulatwienie sobie grania w Medal of Honor.
Wybacz Lee ze nie odpisałem na maila, ciężko mi znaleźć czas i lukę miedzy obowiązkami a przyjemnosciami natomiast na twoje pytania włącznie z zademonstrowaniem działania tych funkcji, o ktore pytasz w mailu potrzebuje paru minut na rozmowie z tobą na naszym ts lub chociażby na rozmowie przez xfire
Pozdrawiam was wszystkich i ciesze się ze wasz klan gości na serwerach FRS.
Awatar użytkownika
Enzo
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 3450
Rejestracja: pt kwie 22, 2011 9:28 pm
Bday.: .. ZIPPO .
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [=BC=] Medal of Honor: Allied Assault [=BC=]

Post autor: Enzo »

tigger pisze:Wszystko o czy powyzej wspomnialem nic nie kosztuje poza paroma chwilami poświęconymi na ściągniecie i ustawienia oraz zestawu sluchawki- mikrofon w przypadku ts3, wiec namawiam po raz kolejny na ściągniecie powyższych i ulatwienie sobie grania w Medal of Honor.
Ja chyba w to wchodzę (jutro jadę kupić słuchawki + mikrofon) .. a Wy ?
tigger pisze:stworze kanał wyłącznie dla BC jak będzie potrzeba
i wtedy nie musielibyśmy zakładać księgi szyfrów :hyhy:
Lee pisze:Jeśli Enzo to zaakceptuje
Zawsze akceptuję słuszne koncepcje ... :D

Lee :padam: :padam: :padam: :padam:

tigger - dziękujemy serdecznie :padam: :padam: :padam:
== >> 30.07.2009 ; 12.04.2016 [N.D.M.Ż.] << ==

MOJA KOLEKCJA >>> http://www.zippoenzo.pl <<<
tigger

Re: [=BC=] Medal of Honor: Allied Assault [=BC=]

Post autor: tigger »

Pierwszemu z =BC= jak już będzie miał wspomniany przeze mnie zestaw mogę obiecać mecz w naszych barwach (z zachowaniem własnych tagów) z innym klanem. Moze to podziała mobilizacyjnie do działań w tym kierunku. Mecze klanów to esencja tej gry.
Z reszta na wideo o FRS jest fragment gdzie rozmawiamy na teamspeak. Tak to właśnie wygląda
Awatar użytkownika
Maculey
Midnight Chrome
Midnight Chrome
Posty: 502
Rejestracja: pt maja 13, 2011 8:45 am
Bday.: \\\ ZIPPO \\

Re: [=BC=] Medal of Honor: Allied Assault [=BC=]

Post autor: Maculey »

Enzo nic prostszego, ściągasz program np. stąd http://www.programosy.pl/program,teamspeak.html" onclick="window.open(this.href);return false; (polecam ts'a 2 nie ściągajcie wersji 3 bo coś niedopracowana)i instalujesz, a później czekasz tylko na nazwę serwera, przez który będziecie rozmawiać, taki popularny w Polsce to np. ts.riz.pl - wpisujesz go już w programie i rozmawiasz :)
tigger

Re: [=BC=] Medal of Honor: Allied Assault [=BC=]

Post autor: tigger »

Enzo jeśli ściągnąłeś sobie ts2 to dobrze bo jak ściągniesz ts3 to będziesz miał porównanie jakości. Mialem sam zrobić film jak sie to instaluje i używa ale poszukałem trochę w sieci i znalazłem krotki poradnik (raczej dla początkujących bo tylko pokazuje podstawowe rzeczy). w poradniku pokazane jest połączenie do serwera. W naszym przypadku zamiast adresu podanego w poradniku wpisz nasz adres podany w pm. Poniżej podaj nick Enzo bo pod takim cie znamy. W związku z aktywnością rożnych debili wykorzystujących nasza naiwna wiarę w dobre intencje nasza cierpliwość się skończyła i zmieniliśmy sposób logowania na bardziej restrykcyjny i będziesz mógł się zalogować tylko do poczekalni aż admin (kazdy z FRS) nie zaprosi cie "na pokoje". Wyłączony mikrofon to tez restrykcja naszego ts3 serwera wiec nie doszukuj się problemów u ciebie. Raz zalogowany i rozpoznany przez nas dostaniesz sam prawa administracji i będziesz mógł "sprowadzać kolegów" (jakby to moja mama powiedziała).
Dobra oto link do poradnika http://komputery.spryciarze.pl/zobacz/j ... eamspeak-3 i kontaktuj się z nami w wypadku problemów na naszym forum. Namawiam pozostałych klanowiczow =BC= do instalacji i korzystania z naszego ts3
tigger

Re: [=BC=] Medal of Honor: Allied Assault [=BC=]

Post autor: tigger »

Witam. Ciesze sie ze pierwszy krok zostal zrobiony. Tak mialem okazje tylko na chwilke wpasc i to ja was przenioslem z poczekalni do waszego pokoju. Ta ikonka przy waszych nickach to wasze prawa ktore szybciutko wam nadalem.Teraz juz nie musicie czekac w poczekalni ale swobodnie poruszac sie po kanalach. Lee do ciebie : Przepraszam za moje niedopatrzenie rzeczywiscie nie mogles nic zrobic ale juz naprawione i mozesz zmieniac mapy, restartowac mapy oraz kickac z serwera (sprawdziłem dla spokoju ducha).Pozdrawiam
Aha jeszcze jedno w pokoju wszystko powinno dzialac wiec lee musisz miec problem z mikrofonem lub jego ustawieniami. Proponuje po wejsciu na ts3 kliknac "Settings" a nastepnie pierwsze z gory "setup wizzard" to pomaga ustalic czy wszystko dziala poprawnie
Awatar użytkownika
Enzo
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 3450
Rejestracja: pt kwie 22, 2011 9:28 pm
Bday.: .. ZIPPO .
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [=BC=] Medal of Honor: Allied Assault [=BC=]

Post autor: Enzo »

OK :)

I tak siedzę cały czas w słuchawkach ... :zawstydzony:
003.JPG
Co prawda na zdjęciu nie jestem ja , ale słuchawki (i mikrofon) są moje :hyhy:

001.JPG
002.JPG
Właśnie w takich gram w MOH'a :hyhy:

W roli modela - kumpel :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
== >> 30.07.2009 ; 12.04.2016 [N.D.M.Ż.] << ==

MOJA KOLEKCJA >>> http://www.zippoenzo.pl <<<
ODPOWIEDZ