Ćwiczenia- forum

Dział forum w którym można poruszać tematy nie związane z ZIPPO
VipoV

Ćwiczenia- forum

Post autor: VipoV »

Jak w temacie. Chyba i ja uległem tej wszechobecnej manii. Znacie jakieś dobre forum, na którym wypowiadają się ogarnięci ludzie i traktujące o sam nie wiem jak to nazwać- ćwiczeniach (gdzie znajdę info, np: o a6w, jakiś dietach etc)? Chodzi o takie wiecie kształtujące sylwetkę, kaloryfer itp. Będę wdzięczny za linki. Danke :)
Awatar użytkownika
djarab
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4945
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 5:07 pm
Bday.: \\ ZIPPO \\
Lokalizacja: Stahlhammer
Kontakt:

Re: Ćwiczenia- forum

Post autor: djarab »

Wpisz w You Tube "Robert Burneika", on wszystkiego Cię nauczy. I pamiętaj NIE MA LIPY! ;)
Hanys Przodowy
VipoV

Re: Ćwiczenia- forum

Post autor: VipoV »

Kurde Dj ja nie chcę być koksem, ani nawet półkoksem, ani nawet tyci tyci koksem :hyhy: - chodzi wyłącznie o sylwetkę- będę zadowolony jak osiągnę taką sylwetkę jaką mają pływacy na olimpiadach, a nawet ciut mniej skoksowaną :) .
Awatar użytkownika
gacoperz
Posty: 3353
Rejestracja: pn mar 14, 2011 11:30 am
Bday.: / ZIPPO /
Allegro: gacurro
Lokalizacja: Bochnia
Kontakt:

Re: Ćwiczenia- forum

Post autor: gacoperz »

Siłownia, bieganie, basen.
Biegać umiesz. Na siłowni jest osoba która Ci pomoże. Pływać pewnie też umiesz a jak nie to się nauczysz :)

P.S. Zacząłem pracować nad swoim bandziochem!! Mam nadzieję, że nie zrezygnuję.

Nie chodzi o rezygnację z piwa ;-)
Awatar użytkownika
Synek
Midnight Chrome
Midnight Chrome
Posty: 758
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 6:59 pm
Bday.: B ZIPPO XI
Kontakt:

Re: Ćwiczenia- forum

Post autor: Synek »

VipoV- biegaj szybko, aka uciekaj. Stosuję taką technikę drugi sezon, ABS jest ;)
Awatar użytkownika
gacoperz
Posty: 3353
Rejestracja: pn mar 14, 2011 11:30 am
Bday.: / ZIPPO /
Allegro: gacurro
Lokalizacja: Bochnia
Kontakt:

Re: Ćwiczenia- forum

Post autor: gacoperz »

Na początek to chyba nie wskazane :)
Awatar użytkownika
Synek
Midnight Chrome
Midnight Chrome
Posty: 758
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 6:59 pm
Bday.: B ZIPPO XI
Kontakt:

Re: Ćwiczenia- forum

Post autor: Synek »

Ue, zaprzyjaźni się z panami dzielnicowymi... :hyhy:
VipoV

Re: Ćwiczenia- forum

Post autor: VipoV »

Ha, ha. Serio pytam. Co do biegania to biegam, na rowerze jeżdżę po 40 km dziennie jak jest pogoda (i czas, czyli w praktyce ze 3 razy w tygodniu). Co do basenu niestety odpada- bardzo lubię pływać, ale nie mam blisko żadnego basenu, a dojeżdżać raz nie mam czasu, dwa, że nie mam czasu :zalamany: siłownia niestety też raczej odpada z dwóch powodów- u siebie nie mam siłowni i też musiałbym dojeżdżać, dwa że właśnie siłowni chciałbym uniknąć z tego względu, że to już mi "pakerem" pachnie, a nie kształtowaniem sylwetki, chyba, że jakie chantle se sprawić, czy co. Serio nie znacie żadnych dobrych for o tej tematyce :niepewny: ?
Awatar użytkownika
Synek
Midnight Chrome
Midnight Chrome
Posty: 758
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 6:59 pm
Bday.: B ZIPPO XI
Kontakt:

Re: Ćwiczenia- forum

Post autor: Synek »

For nie. Aczkolwiek znam dobre treningi, na wytrzymałość szybkościową, rosną nogi w mgnieniu oka, mięśnie brzucha, bicepsy dorobisz na siłowni. Ja tego problemu nie mam, bo jedną mam w piwnicy, drugą w szkole, trzecią na mieście. I nie pachnie pakerem, a rzeźbienie ładne, bez jakiś skomplikowanych kompilacji zadań, a po prostu zrobisz z 50 brzuszków, 50 pompek, sztanga 30kg żeby się nie przemęczyć dajmy na to ze 40 razy, takie tam.
VipoV

Re: Ćwiczenia- forum

Post autor: VipoV »

No dobra zapodaj te ćwiczonka na nogi
proszę :hyhy:
ODPOWIEDZ