Teraz jest 22 lip 2018, o 22:35

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 sie 2011, o 22:27 
Jak w temacie. Chyba i ja uległem tej wszechobecnej manii. Znacie jakieś dobre forum, na którym wypowiadają się ogarnięci ludzie i traktujące o sam nie wiem jak to nazwać- ćwiczeniach (gdzie znajdę info, np: o a6w, jakiś dietach etc)? Chodzi o takie wiecie kształtujące sylwetkę, kaloryfer itp. Będę wdzięczny za linki. Danke :)

PostNapisane: 14 sie 2011, o 22:31 
George Blaisdell
George Blaisdell

Data ur.: / ZIPPO /
Allegro: djarabb
Wpisz w You Tube "Robert Burneika", on wszystkiego Cię nauczy. I pamiętaj NIE MA LIPY! ;)

PostNapisane: 14 sie 2011, o 22:36 
Kurde Dj ja nie chcę być koksem, ani nawet półkoksem, ani nawet tyci tyci koksem :hyhy: - chodzi wyłącznie o sylwetkę- będę zadowolony jak osiągnę taką sylwetkę jaką mają pływacy na olimpiadach, a nawet ciut mniej skoksowaną :) .

PostNapisane: 14 sie 2011, o 23:12 
Administrator

Data ur.: // ZIPPO //
Allegro: gacurro
Siłownia, bieganie, basen.
Biegać umiesz. Na siłowni jest osoba która Ci pomoże. Pływać pewnie też umiesz a jak nie to się nauczysz :)

P.S. Zacząłem pracować nad swoim bandziochem!! Mam nadzieję, że nie zrezygnuję.

Nie chodzi o rezygnację z piwa ;-)

PostNapisane: 14 sie 2011, o 23:15 
Midnight Chrome
Midnight Chrome

Data ur.: K ZIPPO X
VipoV- biegaj szybko, aka uciekaj. Stosuję taką technikę drugi sezon, ABS jest ;)

PostNapisane: 14 sie 2011, o 23:18 
Administrator

Data ur.: // ZIPPO //
Allegro: gacurro
Na początek to chyba nie wskazane :)

PostNapisane: 14 sie 2011, o 23:21 
Midnight Chrome
Midnight Chrome

Ue, zaprzyjaźni się z panami dzielnicowymi... :hyhy:

PostNapisane: 14 sie 2011, o 23:25 
Ha, ha. Serio pytam. Co do biegania to biegam, na rowerze jeżdżę po 40 km dziennie jak jest pogoda (i czas, czyli w praktyce ze 3 razy w tygodniu). Co do basenu niestety odpada- bardzo lubię pływać, ale nie mam blisko żadnego basenu, a dojeżdżać raz nie mam czasu, dwa, że nie mam czasu :zalamany: siłownia niestety też raczej odpada z dwóch powodów- u siebie nie mam siłowni i też musiałbym dojeżdżać, dwa że właśnie siłowni chciałbym uniknąć z tego względu, że to już mi "pakerem" pachnie, a nie kształtowaniem sylwetki, chyba, że jakie chantle se sprawić, czy co. Serio nie znacie żadnych dobrych for o tej tematyce :niepewny: ?

PostNapisane: 14 sie 2011, o 23:28 
Midnight Chrome
Midnight Chrome

For nie. Aczkolwiek znam dobre treningi, na wytrzymałość szybkościową, rosną nogi w mgnieniu oka, mięśnie brzucha, bicepsy dorobisz na siłowni. Ja tego problemu nie mam, bo jedną mam w piwnicy, drugą w szkole, trzecią na mieście. I nie pachnie pakerem, a rzeźbienie ładne, bez jakiś skomplikowanych kompilacji zadań, a po prostu zrobisz z 50 brzuszków, 50 pompek, sztanga 30kg żeby się nie przemęczyć dajmy na to ze 40 razy, takie tam.

PostNapisane: 14 sie 2011, o 23:30 
No dobra zapodaj te ćwiczonka na nogi
proszę :hyhy:

PostNapisane: 14 sie 2011, o 23:39 
Midnight Chrome
Midnight Chrome

Konkretnych nie ma, wymagają paru rekwizytów. Plan treningowy wygląda następująco:
PONIEDZIAŁEK:
rozgrzewka:rozbieganie 1km-2km, skipy 3x a, b,c w sumie 9, przebieżka po każdych 3, dajmy na to 60m na 80% możliwości.
trening: tutaj pójdzie trochę w łapy. kula 4kg, rzuty 10x sprzed klatki piersiowej, z dołu, za głowę, na koniec 6-8 przebieżek na 80% możliwości, 2km rozbiegania
ŚRODA:
rozgrzewka: to samo+ płotki, 5x prawa noga zakroczna, lewa zakroczna, środek x5 ,,żabką"
trening: tutaj opór, 5x 200 czas, celuj w 28-24 sekundy jedna. Przerwy między poszczególnymi to 3 minuty
PIĄTEK:
rozgrzewka: to samo co w pon, ew. płotki.
trening: wytrzymałość szybkościowa, w zależności po ilu zaczniesz rzygać: 60m x6-10 wszystkie na 100%, bez przerw, robisz, wracasz, robisz, wracasz, odpoczywasz wracając.

Wtorek, czwartek i weekendy:
rozbieganie 5km, dużo rozciągania, ogólnie taki relaks, do tego w czwartek i wtorek interwały, minuta mocnego biegu, 3 minuty truchtu, i coś takiego z 5-10 razy.

Gwarantuję, przez pierwszy miesiąc możesz umierać, daj luz, pominąć płotki, zamiast tego dużo rozciągania, i zamiast kuli porób w domu jakieś pompki, brzuszki, hantelki. Ale za to nogi puchną jak się patrzy :hyhy:

PostNapisane: 14 sie 2011, o 23:47 
Kurde wszystko fajnie, ale czy żeby był efekt takie męki trzeba przechodzić dzień w dzień, czy można na przykład robić to co napisałeś z przerwą na przykład jeden dzień, czyli jakby wkładać między dni ćwiczące jeden dzień niećwiczący, ale zachować plan? Czy wtedy będzie jakiś efekt, czy tylko strata czasu? Pytam, bo teraz jak teraz są waksy, ale normalnie raczej nie ogarnę tyle czasu. Aha co do kuli to chodzi o taką jaką rzucał Tomasz Majewski?

PostNapisane: 14 sie 2011, o 23:49 
Midnight Chrome
Midnight Chrome

Główny plan treningowy to pon. śr. pt. Wypełniłem luki tym co ja robię, jednakże mi to niezbędne do funkcjonowania. Aczkolwiek możesz poszukać jeszcze jakiś konkretnych ćwiczeń. Kula- tak, taka jaką Majewski pchał właściwie.

PostNapisane: 14 sie 2011, o 23:55 
Aha, no chętnie spróbuję tego, mam dostęp do kuli, ale chyba wolę zamiast tego pompować etc. i jeszcze jedno- 5 km biegu, kurcze to brzmi jak wyrok śmierci dla mnie :hyhy: a jednak jest jeszcze jedno ale- da się czymś zastąpić płotki?

PostNapisane: 15 sie 2011, o 00:00 
Midnight Chrome
Midnight Chrome

Tak, więcej rozciągania.
5 km to ma być ,,świńskim truchtem".

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]