Snip vs. Snajper

Dział forum w którym można poruszać tematy nie związane z ZIPPO
Awatar użytkownika
viciu
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4712
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 3:56 pm
Bday.: /// ZIPPO //
Allegro: viciufulik
E-bay: viciufulik
Lokalizacja: Marki

Snip vs. Snajper

Post autor: viciu »

VipoV mnie natchnął w szałcie i tak sobie, pierwszy raz w tym tygodniu pomyślałem...
Może nie wszyscy wiedzą, że są dwa główne polskie serwisy snajperskie - działają i na Allegro i na eBayu.
Jeden to snip.pl, drugi snajper.net.
Zasady są w obu jednakowe: ustawiasz aukcję, cenę maksymalną i czas strzału, a później modlisz się tylko, żeby nikt nie dał więcej niż Twoje maksimum. Snajper sam będzie podbijał, jak trzeba będzie, do wyznaczonej przez Ciebie kwoty. Nawet na sekundę przed końcem aukcji, kiedy ręcznie nie masz szans na wklepanie tej złotówki więcej niż przebijająca Cię do tej pory szuja.
Program poinformuje Cię, że aukcja się skończyła, że wygrałeś bądź nie i tak dalej.
Przydatne to, nie powiem. Jestem zarejestrowany i na snipie i na snajperze, więc pokuszę się o krótkie resumee.
Snip.pl: po rejestracji dostajesz 5 darmowych strzałów. Ponad ten limit musisz już za każdy strzał zapłacić - jedno trafienie to 60 groszy (płatność w pakietach, nie można kupić pojedynczego strzału). Z konta zdejmowane są kwoty tylko za trafienia celne, czyli takie, po których wygrywasz aukcję- jeśli ktoś Cię przebije, kasa jest nieruszona i czeka na lepsze czasy. Można zdobyć trafienia przez polecanie snipa innym - wtedy co dziesiąte trafienie wykonane przez kogoś, kto zarejestruje się z Twojego polecenia zasila Twoje konto. Czyli przykładowo: Bronek zarejestrował się z mojego polecenia, za pomocą snipa wygrywa dwanaście aukcji - sześćdziesiąt groszy, czyli jedno trafienie, trafia do mnie.
Snajper.net: Strzał na Snajperze to koszt 50 groszy. Można za nie płacić także smsem,tu także nie ma możliwości kupna jednego pocisku - pakiecik jest konieczny. Za to co miesiąc dostaje się trzy strzały za friko - niestety, bez kumulacji. Tu także liczą się tylko celne strzały - za przegraną aukcję nie zapłacisz nic. Program bonusowy jest oparty na innych zasadach niż w snipie: tutaj 10% każdego zakupu strzałów od osoby poleconej przez Ciebie idzie na Twoje konto. Mówiąc po naszemu: jeżeli Józek, zarejestrowany z Twojego linku kupi pakiet 20 strzałów za 9,99 PLN, to niecała złotówka zasili Twój snajperski budżet, za który sam możesz sobie kupić strzały na własne potrzeby. Jeżeli korzystasz ze Świstaka, to Snajper.net obsługuje też jego.
I snip i snajper mają swoje plusy i minusy, ale ja wolę Snajpera - trzy strzały za friko w miesiącu mi wystarczają. A jak nie, to zawsze mogę snajpera komuś polecić. Snipa w sumie też, jak patrzę na statystyki, to kilka złotych już na strzały mam...
Więc jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś, a chciałbyś - choćby na próbę, i tu i tam masz na start kilka strzałów - to służę swoimi polecaczami:
http://www.snajper.net/?ref=viciufulik- Snajper, jeżeli ktoś sympatią do mnie nie pała (bo nie musi) trafi tam także tędy: http://www.snajper.net/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.snip.pl/ref?viciufulik - Snip, dostępny także dla tych, którzy z mojego polecenia znaleźć się tam nie chcą: http://www.snip.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Twój wybór, Twoja wola. Jak się zdobędziesz, to dobrze - będę miał z tego korzyści. A jak nie - nic nie szkodzi.
Zastrzegam, że te wiadomości pochodzą od vicia i nie mogę zapewnić o ich 100% pewności.
Pilkunnussija, koneser tatara zjedzonego jak najpóźniej, arbiter elegantiarum i wicepierdoła
areks
Midnight Chrome
Midnight Chrome
Posty: 600
Rejestracja: pt maja 13, 2011 6:40 am
Bday.: // ZIPPO //
Lokalizacja: Warszawa

Re: Snip vs. Snajper

Post autor: areks »

Po pojawieniu się podobnego tematu na starym forum zarejestrowałem się na snajperze i póki co nie mam nic do zarzucenia i polecam. Korzystam nie tylko przy zakupach zapalniczkowych i na prawdę sobie chwalę taki system.
Życie jest zbyt krótkie, żeby bezpiecznie usuwać zewnętrzną pamięć USB :)
Jogi
Posty: 2771
Rejestracja: pn mar 14, 2011 2:22 pm
Bday.: J ZIPPO III
Allegro: czomon
Lokalizacja: Tarnów

Re: Snip vs. Snajper

Post autor: Jogi »

Ja tam też wolę snajpera. Do spółki z Joginką nam 6 strzałów na miesiąc zupełnie wystarcza.
Awatar użytkownika
lawcu
Gold Plated
Gold Plated
Posty: 1850
Rejestracja: ndz kwie 17, 2011 9:25 pm
Bday.: // ZIPPO /
Lokalizacja: Komorów

Re: Snip vs. Snajper

Post autor: lawcu »

Ja też od dłuższego czasu używam snajper.net . Jak dla mnie rewelacja szczególnie przy dłuższych aukcjach.
Ma jednak małą wadę, czasami ma problem z odświeżeniem aukcji np. wartość już dawno poszła w górę a on cały czas pokazuje poprzednią kwotę pomimo odświeżenia.
Awatar użytkownika
Cyntel
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 84
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 2:50 pm
Bday.: A ZIPPO V
Allegro: cyntelfuga
Lokalizacja: Szczecin

Re: Snip vs. Snajper

Post autor: Cyntel »

Ja używam tylko snajpera i wygrałem dzięki nemu kilka fajek na allegro :D
ODPOWIEDZ